May To Be Cosmetics, Bamboo Fixer Powder (Sypki fixer bambusowy)

May To Be Cosmetics, Bamboo Fixer Powder (Sypki fixer bambusowy)

Sypki fixer bambusowy utrwalający makijaż. Zapewnia transparentne wykończenie makijażu bez efektu bielenia skóry.Nadaje cerze matowy wygląd i wyjątkową gładkość. Dzięki wysokiej zawartości krzemionki działa na skórę antybakteryjnie, łagodząco i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Nie powoduje zatykania porów. Nie zawiera talku oraz parabenów.Produkt ECO.

sypki
matujące, utrwalające
bez parabenów

bardzo dobry

Kupiłam z polecenia koleżanki, która pracuje w drogerii. Moja skóra, szczególnie latem, wydziela sporo sebum i na wszystkie sposoby próbuję sobie z tym radzić. Przede wszystkim preferuję pudry sypkie, najlepiej transparentne. Ten jest biały, ale nie bieli skóry i ładnie się z nią stapia pochłaniając sebum. Jest też bardzo wydajny i spokojnie wystarczy na kilka miesięcy codziennego używania. Skóra po jego użyciu staje się matowa, nie błyszczy się i wygląda naturalnie. Opakowanie solidne, łatwo wydostać z niego produkt dzięki dziurkom. Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość - niestety w ciągu dnia wymaga poprawek, bo nie matuje na cały dzień i stąd 4 gwiazdki. Na pewno jednak sięgnę po niego ponownie.