Bydgoska Wytwórnia Mydła, Olej ze słodkich migdałów

Bydgoska Wytwórnia Mydła, Olej ze słodkich migdałów

Doskonały dla osób mających skórę suchą, wrażliwą, alergiczną oraz skłonną do podrażnień. Dzięki swojej deklikatności polecany jest szczególnie w pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Bogaty w witaminy A, B1, B2, B6, D i E. Olejek doskonale odżywia skórę, intensywnie nawilża, wzmacnia jej płaszcz lipidowy oraz wygładza. Używany również, aby poprawić kondycję paznokci. Polecany również dla kobiet w ciąży, systematyczne stosowanie zapobiega pojawianiu się rozstępów. Jest łatwy w aplikacji na skórę, poza tym świetnie się wchłania.

olejek do ciała

Olej ze słodkich migdałów jest bardzo wygodny w aplikacji oraz bardzo wydajny.ma subtelny, bardzo delikatny zapach migdałów. Świetnie nawilża, pozostawia skórę na długo aksamitna, nawilżoną i odżywiona.

Do ciała, włosów oraz paznokci

Olejek jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką o pojemności 250ml, jest praktycznie bezzapachowy, czuć delikatną nutę migdałów, ale naprawdę trzeba się "wwąchać". Produkt jak na olejek naprawdę bardzo dobrze się wchłania. Potwierdzam również to, że produkt bardzo dobrze nawilża i regeneruje skórę. Ja stosowałam go nie tylko na ciało, ale również i na włosy, robiłam sobie tzw. 'olejowanie' i naprawdę bardzo dobrze się sprawdza do tego typu zabiegów. Podobno olejek ten jest również dobry do regeneracji zniszczonych paznokci i do wzmocnienia ich, podejrzewam, że działa na podobnej zasadzie co olejek rycynowy, jednak ja nie miałam okazji go jeszcze w ten sposób stosować.