Bell, Precision, Konturówka do oczu

Bell, Precision, Konturówka do oczu

Dzięki niej wyczarowanie doskonałego konturu staje się niezwykle proste! Unikalne polimery zapewniają elastyczność sztyftu co gwarantuje niezwykłą precyzję i ekstra trwałość makijażu.
Precision to wyszukana kolekcja automatycznych konturówek do makijażu oczu. Lanolina i woski roślinne pielęgnują delikatną skórę powiek. Silikonowe mikrogąbeczki gwarantują komfort aplikacji.

Nie warto...

Posiadam kolor 04 zielony i 02 fiolet.
Kredka jest bardzo twarda. Ciężko nią cokolwiek narysować na powiece, a gdy się uda to trzeba poprawić kilka razy, by kolor był wyraźny. Pewnie przez to, że jest twarda jest bardzo wydajna. Nie polecam jednak, gdyż czasem rozmazuje się i niekoniecznie wygląda ładnie.

bardzo dobra... do brwi

Dziś wybiła jej godzina ostatnia... i się skończyła

Kupiłam ją tylko po to by skorzystać z promocji w Naturze (-40% przy zakupie 2 produktów) - i rabat miałam 3-krotnie większy niż cena kredki.

A teraz do rzeczy:
kolor -ciemny chłodny brąz:
- nie sprawdził mi się na kreskę na górnej powiece (rozmazywała się- nie jakoś dramatycznie- ale jednak )

za to bardzo dobra do:
+linii wodnej
+dla brunetek jako kredka do brwi- sprawdziła się doskonale:
+kolor, pigmentacja
+trwałość
+łatwa +szybka aplikacja ( przynajmniej dla mnie- mam dość grube brwi i nie muszę specjalnie "rzeźbić" kształtu )
+dość miękka (dla mnie to plus, jednak osoby o cienkich brwiach - pewnie wola twardsze, mniej napigmentowane)

Przez ostatnie 7 miesięcy- mój ulubiony produkt do brwi.

trwały efekt... nie do końca

zachęcona żelową formułą (używam żelowych kredek od dawna i bardzo je lubię) zakupiłam w promocyjnej cenie, niestety nie jest za fajna, w porówaniu z kredkami używanymi do tej pory (avon diamentowa konturówka)
- rozmazuje się po bardzo krótkim czasie
- dziwnie się aplikuje( zostawia takie jakby opiłki, nie wiem jak to nazwać)
- trzeba nakładać kilka razy aby kolor był wyraźny
- jak na kredkę żelową jest dosyć twarda w nakładaniu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Raczej tak

Pierwszy raz ten eyeliner kupiłam rok temu w rosmannie do zakupu skusiła mnie niska cena i to, że jest wykręcany. Kupiłam wtedy kolor 08 i byłam z niego zadowolona. Chociaż nie jest wydajny , bo szybko się zużywa .
Po zużyciu przestałam go używać, ale jakiś tydzień temu znów go kupiłam.

Plusy :
+ jest wygodny w użyciu
+ ma miękką końcówkę

jedyny minus to :

- bardzo szybko się rozmazuje , ale chyba jak większość kredek i eyelinerów

Ale ogólnie produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe , 4 w trakcie

Jest OK!

Kredka jest wygodna i precyzyjna. Mam kolor 09 - czerń (bez drobinek). Najbardziej podoba mi się to, że nie potrzebuję temperówki. Wkład jest wysuwany i starcza na dłuuugo. Tak więc wydajność bardzo OK. Kolor też mnie satysfakcjonuje - nie jest wyblakły, ale nie jest to też czerń jak smoła:) To mi akurat nie przeszkadza, bo kredką robię tylko "szkic", a kreskę i tak poprawiam czarnym cieniem i potem trochę rozcieram, ewentualnie cieniuję jaśniejszym. Cena to jakieś 8-9 zł, takie pieniądze to żaden wydatek. Co do trwałości - ciężko mi się wypowiedzieć, ale nie robi efektu xero i za to też duży plus.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam drugą

Tak ;)

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami wizażanek. Mam dwa kolory 02 - metaliczny fiolet i 03 - turkusowo-szary. Oceniam po ponad 12 godzinach, całym dniu zajęć, zmiany temperatur, biegania.

Nie rozmazał się, nie ma żadnych grudek i śladów w zewnętrznych kącikach, kolor jest nadal intensywny.

Jedynym minusem jest potrzeba nałożenia dwóch warstw żeby kolor był naprawdę intensywny, ale warto, kilka osób dzisiaj zauważyło, że ładne kolory.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

Nietrwały

Mam kolor czarny.

:( Po pół godziny\\\\\\\\\\\\\\\\godzinie z grubej,wyraźnej krechy zostaje tylko cienka, lekko rozmazana linia, mieniące się drobinki są ładne ale ciężko je zmyć

:| Trudno jest namalować cienką kreskę.

:) Łatwa i wygodna w użyciu

:( Makijaż może wydawać się być niedbałyUżywam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dużo brokatu mało koloru

Oceniam kolor 010- czarny z brokatem.

Po przetestowaniu kredki do oczu z brokatem firmy Avon szukałam czegoś podobnego. Trafiło na tą. Ma zdecydowanie mniej koloru, za to dużo błyszczących drobinek. Dlatego kobitki gustujące w bardziej wyrazistych efektach mogą być zawiedzione. Jest średnio trwała, brokat się nie osypuje. Nie uczula.

Używam tego produktu od: 5 mesiacy

Dobry wybór

Kupiłam ją w drogerii Hebe...wpadł mi w oko bardzo ładny odcień fioletu i tak...opakowanie bardzo ładne, chociaż napisy powoli się scierają. Nie trzeba temperować. Kredka jest bardzo trwała, trzyma się cały dzień, nie rozmazuje. Mimo to latwo się zmywa. Jedyny minusik i tu odejmuję pól gwiazdki, że trzebą nią mocno przyciskać i kilkakrotnie poprawiać kreskę, żeby osiągnąć intensywny kolorek. Przymierzam się do kupienia turkusowej.

Używam tego produktu od: 2 mce

Kiepska

Mam odcień czarny z srebrnymi drobinkami.
+kredka automatyczna, wygodna w użyciu
+wydajna
+można namalować dość cienką kreskę

-odcień z drobinakami kompletnie nietrafiony, są to duże drobiny brokatu, które po potarciu kreski wędrują po całej twarzy
-czarna kreska przez brokat nie wydaje się tak czarna a szara
-trwałość to największy żart, po paru godzinach zostaje tylko przy rzęsach

Zero trwałości!

Mam czarny.
1)DZIAŁANIE- tak jak napisałam, kompletnie nietrwały. Linia szybko rozmazuje się i znika, lub kurczy do cieniutkiej linii:) Taki makijaż wygląda dość niedbale. Trudno namalować cienką kreskę.
2)OPAKOWANIE- bardzo fajne, ale nie da się zastrugać ponieważ jest w sztyfcie.
3)WYDAJNOŚĆ-gdybym chciała malować codziennie to chyba szybko by mi się skończył. Już na początku używania łatwo dał się złamać, więc nie zostało go dużo.
4)CENA- tani, zapłaciłam 6 zł, ale niestety spodziewałam się czegoś bardziej trwałego.

Używam tego produktu od: pół roku z długimi przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

pomyłka

kredka miała być trwała,
a jest wręcz przeciwnie,
po nałożeniu migruje we wszystkie możliwe kierunki,
ja nie mogłam wyjść z nią na dwór, bo po jakimś niedługim czasie w dziwny sposób objawiała się pod moim okiem, i to całkiem daleko od rzęs,
jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło,
a jeśli chodzi o kolor, to wyjątkowo blada czerń,
opakowanie natomiast mi się zacinało,
a na domiar złego oczy mi po niej łzawiły,
zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: paru prób
Ilość zużytych opakowań: 1 częściowo zużyte i wyrzucone