AME, Perfect Matt Foundation (Podkład matujący)

AME, Perfect Matt Foundation (Podkład matujący)

AME Perfect Matt to podkład matujący, który w szczególności polecany jest dla cery tłustej, mieszanej i normalnej.

Posiada ultralekką konsystencję, która oparta będzie na lotnych olejkach silikonowych, dzięki czemu pozwala skórze oddychać i nie dopuszcza do powstawania zaskórników.

Formuła sebum control równoważy strefy tłuste i suche, a aktywne mikrogąbeczki rozpraszają sebum, zapewniając efekt matu. Podkład sprawi, że Twoja cera będzie wyglądać nieskazitelnie nawet przez 12 godzin

Bardzo słabo wypada

U mnie ten podkład się nie sprawdził. Mam cerę mieszaną, wyświęcającą się w strefie T. Zdecydowałam się na ten produkt, ponieważ miałam już podkład tej firmy i dobrze mi się go nosiło. Skusiła mnie też cena około 15 zł za 35 ml. Natomiast okazał się dla mnie totalną klapą. Nie spełnia tego, co obiecuje producent. Na początku wydawało mi się, że jest ok, ale po dłuższym stosowaniu męczę się z nim. Nie lubię marnować produktów, dlatego mieszam go z lżejszym podkładem. Jest ciężki, ma gęstą konsystencję. Mój kolor to 01 ciepły beż, ale oksyduje. Nie zauważyłam, żeby matowil, a wręcz przeciwnie. Skóra świeci się po nim już niedługo po nałożeniu.