Himalaya Herbals, Nourishing Skin Cream (Odżywczy krem do twarzy)

Himalaya Herbals, Nourishing Skin Cream (Odżywczy krem do twarzy)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Himalaya Herbals Nourishing Skin Cream to lekki, niezawierający tłuszczu, odżywczy krem ziołowy przeznaczony do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Regularne stosowanie kremu Himalaya Herbals Nourishing Skin Creamnpowoduje, że skóra jest jędrna, zdrowa i miękka w dotyku. Wyciąg z aloesu odżywia ją i nawilża, a wyciąg z wiśni i indyjskiego drzewa kino chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wysuszeniem.
Krem Himalaya Herbals zawiera: aloes, sandalin i wąkrotę (trawę tygrysią)

ochronne, ujędrniające, nawilżające
oil – free / nietłusta
w słoiczku
uniwersalne
sucha, odwodniona, normalna
lekkie

Mieszane odczucia

Kupiłam najpierw ten krem w Indiach, gdzie bardzo mi się spodobał zwłaszcza zapach oraz to, że krem był bardzo dobrze nawilżający i dość gęsty, a jednocześnie nie powodował wysypu pryszczy. Dlatego kiedy zobaczyłam go w Polsce też kupiłam zwłaszcza że ma śmiesznie niską cenę. Otwieram i pierwsze wrażenie: Co to ma być?!? To nie jest ten sam krem. Polska wersja ma bardzo intensywny drażniący perfumowy zapach. Krem jest mniej gęsty, jakby lżejszy, ale nie wiem czy to tylko moje wrażenie. Mam resztki starego kremu z Indii i prawie niczym się nie różnią oprócz tej paskudnej woni. Kiedy będę w Indiach na pewno ponownie kupię ichniejszą wersję, jeśli chodzi o polską to raczej nie...

Średni.

Krem jest leciutki, wchłania się szybko, w zasadzie do matu. Nie zostawia na skórze ochronnej warstewki, więc to krem na wiosnę i lato, na jesień okaże się niewystarczający.

Mam cerę mieszaną, a ten krem nie do końca sobie z nią radzi - nawilża za słabo, nie odżywia.
Nie zapycha ani nie podrażnia. Nie zauważyłam też żeby przetłuszczała mi się po nim skóra.
Zauważyłam za to, że jak mam już podrażnioną skórę i posmaruję się tym kremem to potem strasznie mnie piecze to mniejsce.

Plus za ciekawe ekstrakty w składzie. Skończę to opakowanie (150ml), ale już do niego nie wrócę, potrzebuję większego nawilżenia.

Warto!

Kupiłam skuszona opinią koleżanki, przy takiej cenie nie ma co się zastanawiać!

Krem ma dość mocny zapach, mi przypomina trochę krem Bambino :) Konsystencja wydaje się być ciężka i tłusta przez co miałam obiekcje przed nałożeniem go bo mam cerę mieszaną i jeśli używam zbyt "ciężkiego" kremu szybko pojawiają się syfki :/

W trakcie nakładania krem sprawia wrażenie tłustego jednak bardzo szybko wchłania sie do matu i pozostawia miłe uczucie nawilżenia. Wcześniej używałam go na noc w obawie przed błyszczeniem, od jakiegoś czasu stosuję również na dzień i jest okej.

Nie wiem czy będę go używać na dłuższą metę bo nie do końca wierzę, że za taką cenę można dostać naprawdę dobry kosmetyk! Chociaż teraz sprawuje się wzorowo :)

Skóra miękka, nawilżona a dodatkowo ten zapach budzi wspomnienia z dzieciństwa :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

milusi!

Plusy:
-CENA!
-bardzo wydajny
-bosko pachnie!
-miła konsystencja
-wspaniale nawilża
-NIE ZAPYCHA!
-nadaje sie pod makijaż
-super się wchłania

Mnusy:
-mam ŁZS i ciut za mało odżywia moją cerę

Używam tego produktu od:3 miesiące

idealny

Krem kupiłam skuszona przez panią w aptece za bajeczną cenę 4 zł. Nie pokładałam w nim dużo nadziei, miał być urozmaiceniem mojej pielęgnacji, takim uniwersalnym kremikiem. A tu niespodzianka, po kilku użyciach całkowicie zdominował moją pielęgnację.

Stosuję go na noc i czasami na dzień. Ma przyjemną, treściwą konsystencję. Wchłania się do matu, nie zapycha. Nałożony grubą warstwą świetnie nawilża, koi i łagodzi. Rano czuć przyjemny film, co uwielbiam w kremach, gdy stosuję je na noc. Jedynym minusem jest szczypanie chwile po nałożeniu. Szczypie w różnych miejscach- na policzkach, nosie, a czasami całej twarzy. Zapach ma mocny, jak dla mnie ziołowy. Opakowanie proste, małe i poręczne. Średnio wydajny. Nie zamierzam z niego rezygnować i zrobię zapas.

Używam tego produktu od: miesięcy

Świetny

nie podejrzewałam że tani jak barszcz krem uniwersalny tak mi się spodoba a jednak-jest poprostu rewelacyjny.Konsystekcja treściwa ale rzeczywiście nie tłusta-wchłania się zazwyczaj do matu.Pikęnie zmiękcza,wygładza i koi twarz.Daje moje ulubione uczucie ochronej kołderki na twarzy bez jednoczesnego obciążania go.Pięknie pachnie,rzeczywiście trochę retro ale ja ten zapach szczerze uwiebiam.Opakowanie poręczne a cena poprostu bajeczna.Uniwersalny produkt pełną gębą przeczący prawdziwej zazwyczaj tezie,że "jak coś siet do wsyzstkiego to jest do niczego",myślę ze świetnie sprawdziłby się także w roli blasamu.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Z babcinego kuferka

Ciesze sie ze coraz wiecej produktow tej firmy pojawia sie na wizazu:) Ten krem kupilam w aptece internetowej zachecona tym ze podobno zawiera wiecej skladnikow roslinnych niz chemii. Jestem bardzo zadowolona z niego, nie powoduje u mnie alergii, nie wyskakuja mi po nim pryszcze i zaskorniki. Dobrze odzywia skore. Nie lepi sie i nie zostawia "tluszczu" na twarzy. Zapach roslinny,troche za toporny ale przyjemny. Uzywam czesto na dzien pod makijaz i na noc. Lekko wygladza skore, troche szczypie po nalozeniu ale na parosekundowym szczypaniu sie konczy. Bardzo go lubie.

Używam tego produktu od:roku