Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Maska -ampułka N.M.F to maska, która została sprzedana w ilości przekraczającej 1mld sztuk na całym świecie. Jej doskonałe właściwości zwiększające nawilżanie skóry sprawiły, że kobiety ją pokochały.
Kwas hialuronowy zawarty w masce intensyfikuje działanie nawilżające, poprzez wiązanie wody w naskórku.
Ceramidy doskonale wzmacniają skórę wypełniając przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona.

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy, ceramidy, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z grzyba hub, oczar wirginijski, olej ze słodkich migdałów, glutamina, arginina, hydrolizowany kolagen, sok z aloesu, ekstrakt z wierzby, betaina, alantoina.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest gładka, odmłodzona i wyjątkowo nawilżona.

ujędrniające, nawilżające
w saszetce
<50ml

Najlepsza maska, jaką używałam. Genialne działanie odmładzające niezależnie od wieku. Mediheal należą się brawa!

Polowałam długo na tą maseczkę w mojej ulubionej drogerii internetowej, bo była non stop wykupowana. Pamiętam, że jakiś czas temu była akcja testowania na wizaz.pl, do której również się nie zakwalifikowałam. W końcu ją jednak zdobyłam, bo polowałam na nią długo ze względu na tak dobre opinie. Podobno to najbardziej popularna maseczka na świecie! Działanie nawilżająco-wygładzające. Zawiera dużo składników aktywnych, takich jak m.in. kwas hialuronowy, aloes, ceramidy, kolagen(!), olej z migdałów, wyciąg z róży i inne.

OPAKOWANIE

Podłużna saszetka w niebiesko-srebrnym kolorze. W prawym górnym roku rysunek ampułki, która wtłacza całą esencję w maseczkę. :-) Opakowanie łatwo się rozrywa, w środku przezroczysta płachta wykonana z wysokiej jakości celulozy i złożona na kilka części. Tkanina jest bardzo cienka, ale mimo to solidnie wykonana, nie drze się przy rozkładaniu czy naciąganiu. Ma wytłoczoną nazwę Mediheal, poza tym jest cała gładka. Odpowiednie wycięcia na oczy, są wystarczająco duże. Maska dobrze wyprofilowana, zakrywa cały nos wzdłuż, co bardzo mi się podoba. Tkanina zachodzi lekko na pobródek, co również plusuje.

MASKA

Od razu przy nałożeniu na twarz, przykleja się do niej i zaczyna działać, chłodząc przy tym twarz. Nie czuć żadnego mrowienia, pieczenia, szczypania, jedynie relaksujący chłód, co świetnie się sprawdza latem. Materiał nie zsuwa się, nie odkleja, wszystko trzyma się tak, jak w momencie nakładania. Można z nią chodzić, siedzieć, krzątać się po kuchni, co tylko chcemy. :-)
Po 20 min. sugerowanego czasu, zdjęłam maskę i wklepałam resztkę esencji. Ciężko ją co prawda wydobyć z wąskiego opakowania, ale jakoś się udało. Esencja była lepka, lejąca się, przez jakiś czas się wchłaniała. Cera była widocznie rozjaśniona, odżywiona, pełna blasku. Wygladała jakoś tak młodziej i zdrowiej. W moim odczuciu czułam lekkie napięcie zwłaszcza w okolicach oczu, jakby skóra unosiła się do góry :-) w dotyku była elastyczna i jędrniutka. Wg mnie wszystkie obietnice zostały spełnione, za co wielkie brawa, bo maseczka działa wielowymiarowo. Muszę zgodzić się ze wszystkimi kobietami na świecie, że to maska nr 1 spośród tych, które używałam. Naprawdę łał! Oprócz 5 gwiazdek, przyznałabym Hita, ale niestety już wszystkie wykorzystałam. :-)

Nawilża, ale szału nie ma...

Maska nie podrażnia, ma dobrze wyciętą i dopasowującą się formę. Nie spływa z twarzy, ale też po jej zdjęciu niewiele na twarzy zostaje. Daje uczucie chwilowego nawilżenia, ale po godzinie wszystko wraca do normy.

Prawdziwa perełka wśród masek

Rzadko stosuje maski w płachcie ponieważ często mnie uczulają.
Tym razem jednak musiałam się skusić ponieważ moja skóra jest bardzo przesuszona.

Maska- ampułka nawilżająco -wygładzająca od Mediheal okazała się być bardzo łagodna w użyciu. Bardzo delikatnie nawilżyła skórę, roztaczając piękny, świeży zapach i dając uczucie wygładzenia.
Od razu po użyciu poczułam, że moja skóra jest głęboko nawilżona i przyjemnie miękka w dotyku.
Choć rzadko stosuję maski to do tej chętnie się przekonam ponieważ czuję, że może mieć zbawienny wpływ na moją skórę.
To świetna alternatywa zimą gdy nasza skóra jest przesuszona.

Świetna

Jedna z najlepszych masek w plachcie jakie miałam, mokra, dobra Płachta, przylega do twarzy idealnie, nie trzeba walczyć z oczami ani nosem i efekt naprawdę dobry.

Bardzo dobrze nawilża

Lubię maseczki Mediheal, bo płachty są miękkie, dobrze przylegają do twarzy i bardzo mokre. N.M.F. jest właśnie taka. Esencji jest tak dużo, że można ją wykorzystać później jako serum do twarzy, a nawet balsam do ciała.

Zapach jest bardzo delikatny, wręcz mało wyczuwalny. Sama esencja, którą nasączona jest maseczka jest bardzo przyjemna. Nie jest zbyt wodnista, ani zbyt gęsta. Maseczkę trzymam tyle, ile każe producent, choć jest po tym czasie jeszcze całkiem mokra. Pozostałą na twarzy esencję można łatwo wmasować. Skóra się nie lepi i nie błyszczy.

Po maseczce czuć odświeżenie, nawilżenie i komfort skóry. Działa jak nawilżający kompres.

Super nawilżenie

Kocham wszystkie maseczki w płachcie, ale ta zasluguje na wyróźnienie
dzięki niej moja skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona, odrazu po aplikacji można zauwarzyć że skóra jest gładka, odmłodzona i wyjątkowo nawilżona.
Super maseczka, polecam wszystkim.

Skuteczne nawilżenie i wygładzenie, a do tego przyjemna, porządna płachta.

Maseczki w płacie to moja ulubiona forma pielęgnacji. Odkąd zapoznałam się z koreańskim podejściem do dbania o cerę to zdecydowanie jest to etap, który przynosi dla mnie najlepsze efekty. Regularne aplikowanie maski w płacie wyraźnie nawilża, wyrównuje koloryt i wygładza moją skórę. Posiadam cerę mieszaną w kierunku wrażliwej, która według mnie jest wyjątkowo wymagająca i wymaga szczególnej troski. Z racji tego,że lubię testować nowości sięgam po różne marki, a Mediheal jest już kultowa i mam do niej 100% zaufania. W okresie zimowym sięgam głównie po silnie nawilżające kosmetyki i jakiś czas temu przetestowałam wersję niebieską nawilżająco-wygładzającą. Już teraz mogę napisać,że jestem z niej w pełni zadowolona i z przyjemnością ponownie do niej wrócę.

Maska jest zapakowana klasycznie w dość sporą, solidną saszetkę o intensywnej szacie graficznej. Mamy tutaj kolor granatowy i srebrny. Łatwo się ją otwiera i wydobywa zawartość ze środka. Płachta wykonana jest z miękkiego i przyjemnego dla skóry materiału. Jest wytrzymała i łatwo się rozkłada. Możemy szybko i sprawnie nałożyć ją na twarz. Dzięki temu,że jest dobrze skrojona idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy i co ważne nie marszczy się czy odchodzi od twarzy podczas aplikacji. Otwory na oczy, usta i nos są uniwersalne i myślę,że będą odpowiednie dla każdej twarzyczki :) Płachta sama w sobie jest nasączona dużą ilością esencji, która pozostaje również w saszetce i możemy to wykorzystać na szyję i dekolt. Zapach jest raczej neutralny, słabo wyczuwalny, co według mnie jest tutaj plusem. Przy tego typu kosmetykach nie zależy mi raczej na walorach zapachowych. Po około 20 minutach relaksu esencja jest wchłonięta przez moją skórę, a płachta pozostaje lekko wilgotna, co oznacza,że można spokojnie trzymać ją nieco dłużej niż zaleca to producent.

W kwestii działania maski jestem całkowicie zadowolona. Natychmiastowo nawilża i wygładza skórę. Po zdjęciu płachty skóra prezentuje się świeżo, promiennie i przede wszystkim znikają suche, szorstkie miejsca. Nawilżenie jest dogłębne, gdyż efekt utrzymuje się kilka dni. W dotyku skóra zyskuje na delikatności i miękkości. Makijaż prezentuje się po niej znacznie lepiej i efektowniej. Zauważyłam też,że lekko wyrównuje koloryt skóry na czym zawsze bardzo mi zależy przy tego rodzaju kosmetykach. Serdecznie polecam tę wersją Mediheal szczególnie dla osób, których skóra wymaga szybkiego i skutecznego nawilżenia. Po jej użyciu twarz nie lepi się, odzyskuje zdrowy wygląd i wymagany stopień nawilżenia. Będę ją stosować wielokrotnie jako ratunek przy przesuszonej skórze, co zimą niestety zdarza mi się często. Co więcej jest to maska przyjazna delikatnej i wrażliwej skórze. W żaden sposób nie podrażnia i nie uczula.

Super maseczka

Idealna maska na okres zimowy, kiedy w naszych mieszkaniach włączone jest ogrzewanie, a co za tym idzie mamy suche powietrze i przesuszoną skórę. Podobnie jak poprzednia maska z tej marki mimo bardzo dużego nasączenia nie zsuwa nam się z twarzy???? Z samego opakowania możemy wycinać sporo płynu, który bardzo fajnie sprawdzi się do nawilżenia skóry na szyji i dekoltu. Jestem świeżo po zrobieniu maseczki i powiem Wam, że skóra jest bardzo miękka i nawilżona, nie tylko na jej powierzchni. Dodatkowym plusem jest, że po nałożeniu maski czujemy przejemny chłód, idealny na ewentualne opuchnięcia pod oczami.

Hit!!

Użyłam maski, kiedy moja skóra była w normalnym stanie, a efekt przeszedł moje oczekiwania. Bardzo chętnie będę po nią sięgać ze względu na widoczne gołym okiem działanie.

Plusy:
- solidnie nasączona
- buzia mega nawilżona i odżywiona, jakby napompowana
- zmarszczki wyprostowane (!) wynikające z przesuszenia skóry
- efekt utrzymuje się parę dni
- skóra mega elastyczna, gładka, ale nie tak sztucznie

Minusy:
- trochę za duża na moją twarz

Hit! Mam porównanie z innymi maskami Garnier czy Skin79 i ta bije wszystkie na głowę. Moja mieszana cera jest totalnie dopieszczona po niej i wygląda dosłownie jak po zabiegu u kosmetyczki. Będę kupować regularnie jak tylko zużyję resztę płacht ze Skin79.

cudowna

Kocham tą maskę za jej działanie. Doskonale nawilża i wygładza buźkę. Efekt widoczny od razu po zdjęciu maski, utrzymuje się ok 2 dni. Z całym sercem polecam ją każdemu.

Jest moc:)

Wooow wooow :) dziesięć punktów na dziesięć za nawilżenie:) dość że super nawilża to jeszcze poprawiła koloryt mojej skóry. Odżywila i napiela moją skórę. Łatwa aplikacja maski.. i cena jak najbardziej przystępna

Średnio

Nie dla mnie maski w płachcie. Dziwny wymysł, dzięki któremu mamy więcej śmieci. Maski, które dostałam, zużyłam. Tylko nieliczne, 1-2 robią cokolwiek.

Mediheal to maska owiana legendą. Skład średni, cena dość wysoka. Bo jak za jednorazową przyjemność, 20 zł to niemało.

Maska nasączona jest sporą ilością emulsji, rzadkiej, przezroczystej. Coś na kształt azjatyckich emulsji. Czy emulsja może dać efekt maski? No nie. To lekki produkt, jako maska z góry skazany jest na porażkę.

Maska spływa z twarzy, więc raczej nic nie zrobimy podczas aplikacji. Ma śmiesznie małe wycięcie na usta, więc relaks z kawą odpada.

Aplikacji towarzyszy przyjemny chłodek, co akurat mi się podoba.

Po zdjęciu mam na twarzy 80 procent maziowatej emulsji, która nie chce się wchłonąć. Wcieram i nic. Resztki usuwam wacikiem, żeby nie skleić się z poduszką.
Rano moja skóra jest sucha, zwiotczała, ma brzydki koloryt. Nie podoba mi się.

Powiecie, że na maskę trzeba nałożyć krem. Hmmm, nie znam produktów zwanych maskami (pomijając oczyszczające), po których istnieje potrzeba nałożenia kremu. Maska to maska, więcej niż krem. Tu zdecydowanie mniej. Ponadto czasami na noc zostawiam tylko tonik z Bentona i rano skóra wygląda dobrze. Tu niestety nie.

Takie tam pseudo nawilżaczki mnie nie satysfakcjonują. Dla środowiska i naszego portfela lepiej kupić wielorazowy produkt w "normalnym" opakowaniu.

Ekstra

Bardzo fajna maseczka. Dobrze nawilża cerę i nie powoduje żadnych podrażnień. Przyjemna i prosta w użyciu. Łatwo dopasowuje się do twarzy i dobrze się na niej trzyma.