Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Maska -ampułka N.M.F to maska, która została sprzedana w ilości przekraczającej 1mld sztuk na całym świecie. Jej doskonałe właściwości zwiększające nawilżanie skóry sprawiły, że kobiety ją pokochały.
Kwas hialuronowy zawarty w masce intensyfikuje działanie nawilżające, poprzez wiązanie wody w naskórku.
Ceramidy doskonale wzmacniają skórę wypełniając przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona.

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy, ceramidy, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z grzyba hub, oczar wirginijski, olej ze słodkich migdałów, glutamina, arginina, hydrolizowany kolagen, sok z aloesu, ekstrakt z wierzby, betaina, alantoina.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest gładka, odmłodzona i wyjątkowo nawilżona.

ujędrniające, nawilżające
w saszetce
<50ml

Fajna

Produkt otrzymałam w ramach testowania na wizaż.pl. Przyznam szczerze, iż było to moje pierwsze spotkanie z maską w płachcie. I jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim jest ona naprawdę mocno nasycona. Sama aplikacja jest przyjemna - wydaje mi się, że rozmiar jest standardowy, maska nie spada, nie odkleja się i nie cieknie. Co do samego działania - na pewno bardzo dobrze nawilża, po kilku dniach można zauważyć wyraźną różnicę. Bałam się zapychania, jednak na chwilę obecną nic takiego nie zaobserwowałam. Podsumowując - polecam jeżeli zależy Wam na mocnym nawilżeniu i odnowie Waszej cery. :-)

warto kupić

Maska jest porządnie nasycona, dużo esencji zostaje w opakowaniu, więc można spokojnie wetrzeć pozostałość w skórę szyi i dekoltu. Płachtę łatwo nakłada się na twarz i łatwo ją dopasować, nie spada i nie odkleja się podczas noszenia, co jest ważne, gdyż można spokojnie z nią chodzić. Nawilża doskonale. Skóra jest po niej gładka i odżywiona.
Niestety maska nie robi na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia i nie różni się szczególnie działaniem od innych tego typu produktów dostępnych na rynku. Nie zachwyca, choć jest dobra, to do efektu łał trochę jej brakuje.

Tak!

Maskę otrzymałam do testowania, a ponieważ w paczce było kilka sztuk podzieliłam się produktem z koleżankami, dlatego moja opinia jest potwierdzona też przez inne osoby. Zacznę od opakowania, które zdecydowanie jest jedyne w swoim rodzaju i pozytywnie rozbawia. W środku znajdziemy płachtę, która jest bardzo dobrze nawilżona, "płyn" aż się wylewa i dlatego bardzo dobrze utrzymuje się na twarzy, nie spływa. Jedynie moim zdaniem sama płachta jest za mała do kształtu mojej twarzy. Chyba jest bardziej na koreański rynek niż europejski. Efekt po zdjęciu maski jest bardzo przyjemny. Skóra jest bardzo mocno nawilżona, nie musiałam na noc już nakładać żadnych kremów. Rano skóra wróciła już raczej do normalności, ale wciąż była przyjemna w dotyku. Zdecydowanie polecam przekonać się na własnej skórze jak maseczka na Was zadziała.

Zalety:
- bardzo mocne nawilżenie,
- skóra miękka w dotyku,
- oryginalne opakowanie,
- cena.

Wady:
- za mała płachta,
- dostępność.

Miłe zaskoczenie

Produkt Mediheal kupiłam w ciemno podczas zakupów w Lidlu, kosztowała 8,99 zł natomiast od tamtego czasu widziałam, że pojawił się również w lokalnych drogeriach typu Hebe (jednak wszędzie jest droższa ok 10-11 zł). Skusiła mnie obietnica nawilżenia, a tego właśnie potrzebowała moja skóra.

Nie jestem fanatyczką masek w płacie, do tej pory wypróbowałam ich około 8-10, natomiast ta trafiła do topowej trójki i na listę do ponownego zakupu.

Zacznijmy od tego, że maska faktycznie działa i nawilża, a paradoksalnie to już niezły wyczyn. Zauważyłam, że maski w płachcie często zostawiają na twarzy lepki film i uczucie nawilżenia jest złudne. W przypadku NMF również występuje film, jednak nie daje on złudnego efektu nawilżenia, skóra naprawdę wygląda lepiej. Po użyciu skóra jest lekko rozjaśniona, wszelkie zaczerwienienia straciły nieco na intensywności. Twarz wygląda promiennie, jest wygładzona i 'napompowana', a tego efektu właśnie od dobrych masek oczekuję - solidnego nawilżenia skóry (ja katuję swoją silnymi kwasami więc mocne przesuszenie nie jest mi obce). Dla mnie to maseczka 'weekendowa' bo jej efekty utrzymują się na skórze właśnie 2 dni. Przez ten czas nakładanie makijażu jest zdecydowanie łatwiejsze bo dzięki nawilżeniu kosmetyki dobrze trzymają się na skórze.

Maska jest bardzo solidnie nawilżona należy jednak być ostrożnym podczas aplikacji ponieważ ciecz, którą jest nasączona jest bardzo wodnista i przecieka przez palce na podłogę. Zazwyczaj spotkałam się z cieczami bardziej żelowymi więc dobrze o tym pamiętać, żeby nie zmarnować esencji a wykorzystać ją np. na szyję i dekolt (tak zrobiłam i skóra w tych obszarach również dobrze zareagowała)

Podsumowując uważam, że to porządna maska, którą warto na sobie przetestować. Nawilżenie jest na porządnym poziomie. Jeśli spotkam ją znowu za 8,99 to kupię ponownie.

Jak na razie jedyna, godna polecenia maska w płachcie

Nie jestem fanką masek w płachcie. Może dlatego, że w ogóle się u mnie nie sprawdzają :)
Odrobina wodnistej esencji przykryta płachtą, no nie ma co się spodziewać cudu :) zdecydowanie wolę kremowe formuły.
Wypróbowałam kilka takich masek, raczej z przypadku, niż żeby mnie do nich specjalnie ciągnęło. Niestety żadna nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia.

Ta w zasadzie jest pierwszą, która robi cokolwiek. Nałożona na twarz fajnie chłodzi i daje wrażenie nawilżenia. Emulsji jest tyle, że starczyłoby spokojnie na 2 razy. Maska ciapie przy wyjmowaniu, a zawartość spływa, lepiej uważać. Natomiast faktem jest, że zostaje jeszcze sporo emulsji, którą możemy wykorzystać jako serum.

Mam wrażenie, że maska w ogóle nie wchłania się w moją skórę, tylko na niej siedzi na zasadzie kompresu. Po zdjęciu maski, po przepisowym czasie, wszystko zalega mi na twarzy, wmasowywanie nie przynosi rezultatu. Moja skóra tej maski nie wchłania, nawet muszą wycierać :)

Mimo to skóra jest miękka i nawilżona, więc jestem na tak. Resztki maski w opakowaniu używam jeszcze wielokrotnie jako emulsję pod krem.

Zdecydowanie tak.

Nie lubię masek w płachcie. Uważam, że więcej w tym mody niż działania. Jednak ta przypadła mi do gustu i to bardzo. Bo ona faktycznie nawilża. Skóra jest po niej miękka, promienna. Maska ma wielkość idealnie dostosowaną do wielkości mojej buzi, jest dobrze nasączona, przepięknie pachnie. Skóra po niej wygląda, jak po wizycie u kosmetyczki.

20 minut relaksu

Moja skóra potrzebowała ostatnio nawilżenia, dlatego sięgnęłam to tę maseczkę. Wcześniej nic o niej nie czytałam, ale mając zawsze same dobre odczucia po produktach Japońskich i Koreańskich, postanowiłam wypróbować i tę.
Uważam, że maseczka ma dobre działanie w stosunku do ceny, wielkość plachty i wycięcia idealnie pasowały do mojej twarzy. W opakowaniu było naprawdę dużo produktu, wystarczyło na rozsmarowanie produktu na szyi i dekolcie

Genialna

Maska to delikatny, ale dość wytrzymały materiał z wyciętymi otworami na oczy, nos i usta. Jest nasączona płynną, lekko żelową substancją. Cieczy jest sporo i maska jest porządnie mokra a to, co zostanie można jeszcze potem wklepać w szyję i dekolt. Ja tak właśnie zrobiłam. Otwory są dobrze wycięte, nie miałam problemu z nałożeniem jej na twarz. Bardzo przyjemnie chłodziła i koiła moją rozgrzaną, zmęczoną cerę. Po ściągnięciu płachty moja cera była rozjaśniona, ukojona, a przede wszystkim nawilżona i wygładzona. To było świetne uczucie.

Używa produktu od: próbka

Ciekawa maska, świetnie się sprawdza, pozytywne zaskoczenie

Tą maseczkę oraz inne z firmy Mediheal znalazłam o dziwo w Kauflandzie i moja ciekawość wzięła górę. Nie oczekiwałam od niej zbyt wiele, skład wydawał mi się przystępny i jako, że uwielbiam maseczki nawilżające, ta poszła na pierwszy ogień.

Produkt ma ciekawe opakowanie, które przyciąga wzrok swoim kształtem. W środku znajduje się średnio gruba płachta, która jest zupełnie inna niż te, z którymi miałam styczność do tej pory. Materiał jest bawełniany, ale wydaje się mega śliski i w dotyku jakby silikonowy. Jestem pod wrażeniem jak genialnie przylga do skóry i się na niej utrzymuje. Jest bardzo intensywnie nasączony esencją, która jest dosyć gęsta - sporo zostaje również w opakowaniu co jest plusem, bo możemy ją wykorzystać np. na szyję, dekolt czy dłonie. Zapach jest ledwo wyczuwalny, taki dosyć świeży. Poza tym płachta jest odpowiednio wycięta i bardzo mocna. Po nałożeniu maski odczuwa się bardzo przyjemne chłodzenie co świetnie sprawdzi się late czy po opalaniu.

Po użyciu skóra była delikatnie rozjaśniona, wyraźniej miękka i gładka i bardzo nawilżona. Nawet po zmyciu resztek esencji - niestety całkowicie się nie wchłania i zostawia tłusty filtr na skórze. Efekt nawilżenia utrzymywał się ok 2 dni co jest dobrym wynikiem.

Nie miałam wcześniej do czynienia z produktami od Mediheal, ale jestem miło zaskoczona tą maseczką i na pewno przetestuje pozostałe. Warto przetestować.