Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Maska -ampułka N.M.F to maska, która została sprzedana w ilości przekraczającej 1mld sztuk na całym świecie. Jej doskonałe właściwości zwiększające nawilżanie skóry sprawiły, że kobiety ją pokochały.
Kwas hialuronowy zawarty w masce intensyfikuje działanie nawilżające, poprzez wiązanie wody w naskórku.
Ceramidy doskonale wzmacniają skórę wypełniając przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona.

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy, ceramidy, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z grzyba hub, oczar wirginijski, olej ze słodkich migdałów, glutamina, arginina, hydrolizowany kolagen, sok z aloesu, ekstrakt z wierzby, betaina, alantoina.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest gładka, odmłodzona i wyjątkowo nawilżona.

ujędrniające, nawilżające
w saszetce
<50ml

Na pewno do niej wrócę

Aplikacja maseczki bardzo prosta, a czas spędzony z nią na twarzy przyjemny i relaksujący. Maska bardzo ładnie pachnie. Skóra po ściągnięciu maseczki jest nawilżona i wygładzona. Mały minus za to, że efekt nawilżenia trwa tylko kilka godzin, ale może to przez te mrozy. W lecie na pewno efekt przy mojej cerze(mieszanej) utrzymywałby się dłużej. Podoba mi się to, że resztki z maseczki można wklepać w dekolt i szyję. Na pewno jeszcze wrócę do tych masek.

Bardzo dobra

Bardzo dobra maseczka nawilżająca. Maseczka jest konsystencji wodno-żelowej, idealnie przylega do twarzy. Maseczka dogłębnie nawilża i nie wywołuje uczulenia. W saszetce pozostaje dużo produktu, który można wykorzystać w kolejne dni, jako serum do twarzy lub ciała. Minusem jest dla mnie dość silny, kwiatowy zapach.

Maseczka nawilżająca MediHeal

Bardzo fajna maseczka, przyjemna w stosowaniu, skóra po jej użyciu jest gładka i miękka, zapewnia bardzo dobry poziom nawilżenia. Ma lekki nienachalny zapach, nie podrażnia, a kształt jest dość uniwersalny i dobrze pasuje do twarzy. Maseczka nie wysycha, jest obficie nasączona.

Maska Mediheal WOW

Maska przy mojej mega przesuszonej skórze sprawdziła się znakomicie. Świetnie nawilża, pozostawia skórę wygładzoną , miękka oraz pełną blasku, bardzo dobrze przylega do twarzy, nie powoduje podrażnień

Dobra, lecz nie wybitna.

Maska bardzo ładnie pachnie, jest dobrze nasączona i dobrze trzyma się na buzi. Pozostawia przyjemnie nawilżoną skórę, może nawet troszkę ją wygładza. Stosowałam ją 6 dni pod rząd i faktycznie skóra jest mniej sucha niż przed tą małą kuracją. Jest to dobry produkt, natomiast nie jest wybitny na tle innych masek tego rodzaju. Zastanawia mnie czy nie jest ona nieco komodogenna, ponieważ pojawiło mi się kilka niewielkich niedoskonałości pod koniec jej stosowania, ale równie dobrze może być to spowodowane innymi przyczynami.

Wielkie WOW

Maska,która pokochały miliony kobiet,a ja o niej nie słyszałam.
Dopiero dzięki testom z Wizażu mogłam ją poznać i pokochać na maxa.
Dzięki 6 dniowej kuracji skóra jest w pełni nawilżona, pełna blasku i wygląda na młodszą.
POLECAM

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobra maseczka

Nie mogłam się doczekać testowania maseczki ze względu na pochodzenie koreańskie, ponieważ słyszałam o tych kosmetykach sporo dobrego. I się nie zawiodłam!
Maseczka dobrze nakładała się na twarz i bardzo dobrze przylegała. Podczas używania na skórze miałam uczucie świeżości i przyjemnego chłodu. Skóra po niej była naprawdę dobrze nawilżona, a resztki maseczki szybko wchłaniały się w skórę.
Po kilku dniach stosowania moja skóra była nawilżona i nie musiałam na noc nakładać kremu (co wcześniej zawsze musiałam zrobić przed snem). Skóra jest wygładzona, odświeżona.
Po zdjęciu maseczki zostaje sporo żelu, który można spokojnie użyć na szyję i dekolt. Ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustej cery.
Jedynie zapach mi nie za bardzo odpowiadał, ale nie jest to rzecz, przez którą nie użyję tej maseczki ponownie.

Przyjemna

Maska niezbyt przypadła mi do gustu. Na pewno wygładza skórę i poprawia jej kondycję. Twarz nabiera kolorów, wydaje się odświeżona i odprężona, jednak nie zauważyłam znacznej poprawy w nawilżeniu. Tuż po użyciu maski jest w porządku, ale później znowu mam uczucie ściągnięcia skóry i muszę wspomóc się kremem nawilżającym. Być może trzeba po prostu jej trochę dłużej poużywać (ja mam za sobą jak dotąd 3 aplikacje), ale początkowe efekty na pewno nie są zniewalające. Na duży plus jednak idzie to, że maska zawiera dużo żelu, więc spokojnie może wystarczyć na 2 razy.

Mocno nawilżająca i wygładzająca

Bardzo dobrze nawilżające i wygładzające maski w płachcie. Próbowałam już różnych, które miały nawilżyć i pomóc pozbyć się suchych skórek jednak nie dawały rady.
Tutaj po pierwszym użyciu miałam mocno wygładzoną twarz, a po dwóch opakowaniach pozbyłam się suchych skórek wręcz płatów suchej skóry z policzków. Maska ma dodatkowe wycięcia na nosie czego brakuje mi w maskach w płachcie. Płynu jest dużo spokojnie starcza, żeby posmarować szyję, dekolt i jeszcze zostaje. Miałam wrażenie, że moja skóra jest bardziej sprężysta i gładsza, także polecam z czystym sumieniem.

super odkrycie

Maseczka jak najbardziej dla osób które potrzebują nawilżenia i regeneracji już natychmiast. Bardzo fajne opakowanie sugerujące że jest to produkt jak kroplówka czyli szybko ma pomóc. Wygodne opakowanie i produkt w środku dobrze przylegający do twarzy i najważniejsze o niskim zapachu wiec idealny dla osób które nie lubią perfumowanych maseczek (bo wiadomo maseczka na twarzy mocno pachnąca po jakimś czasie drażni a trzeba ja mieć 20 minut). Jeśli chodzi o efekt nawilżenia to jest odczuwalny (cera wrażliwa i sucha) ale trzeba ten produkt stosować systematycznie. Po pierwszym użyciu mamy efekt że skora jest lepsza ponieważ esencja która zostaje i wklepujemy ją w twarz nie zasycha i daje poczucie nawilżenia.

Zalety:
-nawilżenie
-skóra pozostaje przyjemna w dotyku na długo
-ilość płynu w środku
-skład
-fajne opakowanie które przyciąga wzrok
-cena
Wady:
-przy zastosowaniu 6 opakowań nie zauważyłam

Wykorzystała: kilka próbek

Na pewno ładnie wygładza twarz

Zastosowałam dopiero 4 maski (z polecanej 6-dniowej "kuracji"). Na pewno cera jest po nich bardzo gładka, miękka i jedwabista. Szczególnie fajnie sprawdziła mi się na skórze szyi i dekolcie. Daje fajne chłodzące uczucie, dobrze trzyma się twarzy.

Jestem zaskoczona, ale na plus

Jest to dość ciekawa maseczka. Używałam już różnych masek w płachcie, jednak ta jest zupełnie inna. Przede wszystkim świetnie przylega mi do twarzy, jak mało która, a w przypadku wielu maseczek po bokach twarzy dyndają mi hektary materiału - tu tego nie ma :) podczas stosowania czuć delikatne chłodzenie, a po zdjęciu maseczki na twarzy zostaje dość sporo delikatnego żelu, który należy delikatnie wmasować i dość szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną, ale nie robi tłustej warstwy. Jest to naprawdę interesujący produkt, który prawie na pewno zostanie ze mną na dłużej!