Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Szczoteczka
z włosia

Dobry tusz

Plusy:
-Ladnie rozdziela rzesy nie skleja,
- naprawde pogrubia, efekt jest swietny,
-nie zsypuje sie
-nie rozmazuje.

Minusow nie dostrzegam

Jak do tej pory nie znalazlam lepszego ;)

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Bardzo fajny!

Miałam okazje testować i faktycznie objętość jest znacząco zwiększona! Pięknie wyglądające rzęsy i bardzo fajna szczoteczka :) Opakowanie bardzo poręczne

Kolosalny ;)

Już od wielu lat używam tego tuszu. Mam takie momenty, że bywam nim znudzona i sięgam po coś innego tak dla odmiany, jednak za każdym razem do niego wracam. Mam kolor czarny oraz brązowy.

Szczoteczka idealnie rozdziela moje rzęsy, tusz dozowany jest optymalnie - nie ma go za dużo na szczoteczce, przez co nie skleja rzęs. Pojedyncze przeczesanie daje ładny naturalny efekt, po nałożeniu większej ilości tuszu, rzęsy są spektakularne. Pięknie rozdzielone i wydłużone a objętość zwiększona dziesięciokrotnie bez grudek i sklejenia włosków.

Cenię ten produkt również za to, że jest dostępny nie tylko w czarnym odcieniu ale również w brązowym. Jestem blondynką, dlatego brązowy tusz bardzo dobrze współgra z moją urodą i powoduje, że makijaż oczu wygląda jeszcze bardziej naturalnie.

Tusz jest wydajny, starcza na długo. Często można dostać go w drogeriach w promocyjnej cenie, no i jest dostępny wszędzie.

Minusów brak!

Polecam :)

Ulubiony

Jest to mój ulubony tusz, do którego ciągle wracam. Bardzo dobra cena i fajny, dobrze utrzymujący się brązowy kolor.
Plusy:
+ wydajny
+ dobrze pokrywa wszystkie rzęsy
+ nie zlepia rzęs
+ nie uczula
+ trzyma się cały dzień
+ ma wygodną szczoteczkę
Minusy:
- jedynie to, że nie jest wodoodporny

Dobry

Używam tuszu jakiś miesiąc kupiłam go na promocji w Rossmanie. Lubię testować tusze z Maybeline bo zawsze trafiam na jakieś zaskakującego i w tym przypadku też tak jest. Zapowiadał się fajnie. Tusz ładnie pogrubia i wydłuża nie skleja rzęs, nie rozmazuje się ale nosząc go cały dzień zaczął mi się kruszyć i to trochę denerwujące. Jeżeli ktoś ma krótkie rzęsy to za mocno nie polecam tuszować bo robi sztuczną szczotkę

Maybelline - rzęsy dłuższe o zwiększonej objętości w kilka chwil!

Używam tego tuszu ok. 4 lata :) Nigdy mnie nie zawiódł! Rzęsy dobrze się układają, dzięki grubej szczotce., nie sklejają się. Tusz nie odbija się na powiece górnej i nie wysycha w środku.
Myślę, że jest to produkt o dobrej jakości, a często można trafić na promocje cenowe ok.50%, więc warto :)

Kocham

Kocham ten tusz od lat! Był to jeden z moich pierwszszych tuszy do rzęs i jestem mu wierna cały czas, nie mam potrzeby szukać czegokolwiek innego. Wspaniale wydłuża i pogrubia rzęsy, dając mi taki efekt, jaki chcę uzyskać. Dodatkowo świetnie je unosi. Minusem jes to, że często zbytnio skleja rzęsy/zbyt pogrubia, więc koniecznością jest rozczesanie ich jakąś szczoteczką, albo też bardzo delikatne nakładanie (ja używam zawsze umytej szczoteczki z tego samego tuszu). Jest tak szczególnie wtedy, gdy tusz jest już dłuższy czas otwarty. Trochę się sypie, ale nie jakoś bardzo i generalnie nie zauważyłam problemów z trwałością (nigdy nie miałam potrzeby poprawiania go po kilku godzinach). Wygodna w użyciu buteleczka i szczoteczka. Tusz daje na moich rzęsach efekt wow, szczególnie jeśli nakładam dwie warstwy produktu. W razie jakiejś pomyłki dosyć łatwo go wyczesać z rzęs wspomnianą przeze mnie szczoteczką. Dobrze się zmywa.

Używałam też wersji 100% black, ale według mnie niczym się nie różnią albo też różnice są znikome. Wolę kupować ten zwykły, ale według mnie można je stosować wymiennie.

Szału nie ma

Tusz jest po prostu przeciętny, niby trochę wydłuża, niby trochę pogrubia ale generalnie można kupić tusze, które są tańsze, a efekty bardziej zadowalające
Bardzo przeszkadza mi jego chemiczny zapach, zdarza się, że oczy po nim łzawią. Ponadto bardzo się osypuje. U mnie nie zdaje egzaminu.

Taki sobie

Jak dla mnie ten tusz jest po prostu ok. Szału nie ma. Jest wiele innych/tańszych a lepszych.
Szczoteczka niby ok, ale jest moim zdaniem zbyt ostra, może mam takie odczucie bo wolę korzystać z silikonowych.
Są lepsze.

Ulubiony

Tusz ma bardzo intensywny czarny kolor i wygodną, precyzyjną szczoteczkę, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy nie sklejając ich przy tym, daje naturalny efekt bez grudek i "pajęczych nóżek". Łatwo dotrzeć szczoteczką nawet do małych rzęs w kąciku oka. Wytrzymuje na rzęsach bardzo długo, nie kruszy się ani nie osypuje. Jestem z niego bardzo zadowolona i pewnie nie raz jeszcze go kupię.Polecam

Cudo!

Ten tusz jest właśnie tym, którego potrzebowałam. Idealnie pogrubia, wydłuża i unosi rzęsy. W sumie to nie ma się do czego przyczepić. Ma bardzo przyjemną i miękką szczoteczkę. Nie zostawia grudek, nie skleja ich, ani nie obsypuje się w ciągu dnia. Wieczorem zmywa się bezproblemowo.

Bardzo się lubimy.

Często do niego wracam od ponad 8 lat. Najpierw podkradałam go mamie a później kupowałam samodzielnie. To jest na prawdę dobry tusz. Ładnie otwiera oko,unosi rzęsy, podkręca i wydłuża. Niestety jedynym mankamentem jest to,że okropnie się kruszy i pod koniec dnia panda murowana. Mimo wszystko do niego wracam i w ciągu dnia po prostu robie poprawki. Bardzo dobrze sie zmywa. Ogólne polecam !

Niedrogi i ładnie podkreśla rzęsy

Często w drogerii wybieram tusze Maybelline, ten bardzo ładnie podkreśla rzęsy. Jest mocno czarny, szczoteczka jest fajna, dobrze mi się jej używa. Podczas noszenia nic się nie kruszy, nie rozmazuje, rzęsy nie są sklejone.Za taką cenę jak najbardziej warto.