KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Garnier Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24h, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry 5a % Hydro - Urea

3,9 na 5210 opinii

4 / 5
    11 kwietnia 2015 o 0:58
    Nawet nawet
    Używa od:nie określono
    Kupiłam na promocji, za coś chyba 12zł. Ogólnie to nawet je lubię, spełnia dość dobrze swoją rolę - długotrwałe nawilżanie. Zalety: - u mnie skuteczny, skóra jest miła w dotyku długo po nałożeniu, - gęsty i wydajny, - zapach, dla mnie OK, ale to kwestia gustu, - nie podrażnia mnie, nie uczula (pomijając nakładanie na podrażnioną skórę) Wady: - opakowanie - nieporęczne, ciężko z niego wydobyć balsam już po zużyciu połowy butelki (z racji jego gęstości częściowo), nie da się "postawić do góry nogami" - nie polecam na podrażnioną skórę, strasznie szczypie, - dość długo się wchłania, nadmiernie nałożony pozostawia tłusty film. Ogólnie je lubię, ale szukam jeszcze czegoś lepszego. Używam tego produktu od: Jakieś 2 miesiące, 2x dziennie Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze, 250ml
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 sierpnia 2011 o 10:33
    Bardzo dobre nawilżenie.
    Używa od:nie określono
    Na plus: + rewelacyjnie nawilża + nawilżenie naprawdę utrzymuje się przez 24 godziny + przyjemna konsystencja + na nogach borykam się z zapaleniem mieszków włosowych, a to mleczko minimalizuje problem, to jego największy plus + dość szybko się wchłania, lecz pozostawia lekki film Na minus: - przez to, że pozostawia lekki film, smaruję się nim głównie wieczorem przed snem - niezbyt pomyślane opakowanie, nie można go postawić na zakrętce, co utrudnia wydobycie mleczka, gdy się kończy - nie należy do najtańszych Jak na razie najlepszy balsam nawilżający, którego używałam. Mocznik ma zbawienny wpływ na moją skórę. Polecam szczególnie osobom borykającym się tak jak ja z zapaleniem mieszków włosowych. Używam tego produktu od: kilku miesięcy. Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.
    Olamly
    5 / 5
    29 maja 2012 o 15:58
    Doskonały
    Używa od:nie określono
    Bardzo dobry dla mojej przesuszonej mocno skóry. Na szorskie, łuszczące się łokcie podziałał jak leczniczy kompres. Konsystencja dość gęsta, ale moja skóra wchłania go bez problemu i jest po nim gładka, przyjemna w dotyku, nie łuszczy się, nie piecze, nie ściąga. Nie wymaga dosmarowywania. Zapach to oczywiście kwestia gustu- mnie nie przeszkadza, szybko się ulatnia. Opakowanie byłoby wygodniejsze, gdyby można postawić je na nakrętce, ale to juz drobiazg. Używam tego produktu od: długo Ilość zużytych opakowań: Trzy duże opakowania
    nennka
    5 / 5
    2 czerwca 2015 o 16:48
    mocno nawilża
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Mleczko spodobało mi się, głównie dlatego, że dobrze nawilżało moją skórę. Miałam okres, w którym moja cera była silnie odwodniona i potrzebowałam nawilżającego kosmetyku, który wnika w głąb skóry. Garnier spełnił moje oczekiwania, odżywił cerę i sprawił, że pozostawała nawilżona przez cały dzień. Zostawiał tłustą warstwę, co akurat bardzo mi odpowiadało. W dodatku bardzo ładnie pachniał, więc skóra cały czas sprawiała wrażenie odświeżonej i czyściutkiej. Polecam, wydajny kosmetyk za niską cenę, warto wypróbować. Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: całe 1
    irrssin
    4 / 5
    8 stycznia 2015 o 0:08
    Kocham i nienawidzę jednocześnie
    Używa od:nie określono
    Ten balsam budzi we mnie skrajne emocje. Ta ambiwalencja wynika z tego, że balsam jest trudny i nieprzyjemny w użytkowaniu, ale jego działanie jest świetne. OPAKOWANIE Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać beznadziejnych opakowań balsamów Garniera. Opakowanie tego balsamu niczym nie różni się od innych. WŁAŚCIWOŚCI/UŻYTKOWANIE Jak na mleczko jest dość gęsty i treściwy. Podczas nakładania trochę rozmazuje się i wolno się wchłania. Po jego aplikacji trzeba sporo czasu odczekać żeby móc się ubrać, czy czegokolwiek dotknąć żeby nie potłuścić. Zapach jest kremowy, dla mnie neutralny. No i chyba jego największa wada.. wystarczą niewielkie podrażnienia i skóra potwornie po jego aplikacji swędzi i szczypie. Nic się z nią dalej nie dzieje (przynajmniej u mnie) ale jest to bardzo nieprzyjemne. Pamiętam jak pierwszy raz go użyłam po goleniu - myślałam, że zwariuję. DZIAŁANIE Nie znam drugiego tak dobrze nawilżającego balsamu. Skóra po jego użyciu jest cudownie nawilżona, miękka i aksamitna. Czuć, że balsam nie działa powierzchniowo i taki efekt nie znika po jego zmyciu, jest długotrwały. Pomimo ogromnych utrudnień w użytkowaniu wciąż go kupuję, ale dyskomfort związany z jego aplikacją sprawia, że nie robię tego z przyjemnością z jaką czasem nakłada się balsamy. Ilość zużytych opakowań: 4