natureON, Carbon White, Wybielający płyn do higieny jamy ustnej

natureON, Carbon White, Wybielający płyn do higieny jamy ustnej

Wybielający płyn do higieny jamy ustnej Carbon White. Esencja naturalnych ekstraktów. Botaniczna formuła pomagająca zachować naturalną biel zębów, do codziennego stosowania.

Zawiera certyfikowane składniki ekologiczne: węgiel czarny i ekstrakt z mięty.

Dzięki zawartości węgla chroni przed bakteriami i pomaga zapobiegać przebarwieniom nazębnym
Daje efekt bielszych i jaśniejszych zębów
Ogranicza rozwój karmienia nazębnego
Chroni przed próchnicą
Długotrwale i skutecznie odświeża oddech
Zapewnia uczucie czystości w jamie ustnej- dociera do trudno dostępnych miejsc
Składniki aktywne:

Aktywny węgiel czarny (antybakteryjność, ochrona przed przebarwieniami- certyfikowany składnik ekologiczny)
Ekstrakt z mięty (odświeżanie oddechu- certyfikowany ekstrakt ekologiczny)
Pirofosforany (wybielanie)
Fluorek Sodu (wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza)
Menthol (odświeżanie oddechu)
Gliceryna (nawilżanie błony śluzowej)
Certyfikowany ekologiczny aktywny węgiel czarny. Ze względu na wysoką porowatość i zdolność do absorpcji zapachów. Japończycy stosują węgiel czarny do oczyszczania wody służącej do gotowania- dla wyeliminowania zapachu chloru. W higienie jamy ustnej jego zdolność do redukcji przebarwień nazębnych związana jest z powinowactwem do tanin- barwników pochodzących z kawy czy herbaty. Pozwala to na łagodne wybielanie zębów bez demineralizacji szkliwa.

Produkt przyjazny weganom- nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego. Bez parabenów.

Bezpieczeństwo i skuteczność działania potwierdzone badaniami pod nadzorem dentystów. Opracowana dla osiągnięcia profesjonalnych rezultatów w domu.

Męczący

Płyn ten zakupiłam, kiedy bardzo polubiłam się z pastą do zębów z tej samej linii.
Co do tego płynu miałam duże nadzieje. W paście jestem zakochana a ten płyn mnie najzwyczajniej w świecie męczył.
Niby nic złego nie robił moim zębom ale w smaku był taki byle jaki - ani nie miętowy ani nie specjalnie świeży.
Nie odświeżał jamy ustnej, nie wybielał zębów i nie czułam nic po jego zastosowaniu co równie dobrze mogłam zęby przepłukać samą wodą.
Cena jest dosyć wysoka za coś co nic pożytecznego dla nas nie robi.

Innowacyjny płyn do płukania jamy ustnej

Ciekawe rozwiązanie,wygodne.Ja akurat posiadam wersję mini tzn.75 Ml.poreczna w podróży,pod ręką,w kieszeni ,kosmetyczce każdym miejscu ,aby móc odświeżyć oddech szybko ,w naglych sytuacjach również. Zawiera ekstrakt z mięty oraz związki fluoru i węgla.

Podoba mi się

Natureon to zupełnie dla mnie nowa marka kosmetyków do pielęgnacji jamy ustnej, którą spotkałam w Rossku. Na wyjazd zakupiłam między innymi płyn do płukania jamy ustnej z węglem aktywnym – ciekawy skład pod względem formuły oraz dodatek węgla aktywnego skutecznie zachęciły mnie do spróbowania. Jestem zadowolona z efektów i kupię z pewnością pełnowymiarowe opakowanie.

OPAKOWANIE

Prosta kolorystyka w której przeważa czerń, biel i zieleń oraz grafika nadają mu charakteru. Płyn znajduje się dużej butelce o pojemności 75ml (miałam wersję mini). Buteleczka idealnie zmieści się do kosmetyczki czy walizki – jest mała, nieco spłaszczona, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Produkt jest bardzo dobre opisany na tylnej ściance opakowania.

PŁYN

Płyn do płukania jamy ustnej to jedno z moich must have, jednak z uwagi na dosyć wrażliwy język nie wszystkie mi odpowiadają, nie znoszę uczucia pieczenia i alkoholu w ustach. Dlatego szukam delikatnych płynów bez alkoholu w składzie. Jako wielbicielka wszelkiego rodzaju herbat niestety muszę liczyć się z możliwymi przebarwieniami, czego staram się możliwie uniknąć dzięki wybielającym produktom do higieny jamy ustnej. Stąd również wybór tego kosmetyku. Płyn ma intensywny.. czarny kolor będący ciekawym dodatkiem wizualnym. Ma przyjemny, miętowy zapach i delikatny smak, dzięki czemu zapewnia odpowiednie odświeżenie- uczucie świeżości utrzymuje się bardzo długo. Smak jest przyjemnie miętowy, nie za ostry. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie piecze w usta przy płukaniu Producent obiecuje ochronę zębów i dziąseł oraz ochronę przed kamieniem nazębnym– myślę, że jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji sprawdza się, jednak i tak najważniejsze jest codzienne szczotkowanie zębów. Co do wybielania – używałam go zbyt krótko, aby zauważyć efekty. Produkt jest bardzo wydajny (75 ml używałam przez ponad tydzień), można go nabyć w korzystnej cenie. Na uwagę zasługuje przyjazny, naturalny skład. Znalazłam w nim jeden stanowczy minus – po jego użyciu sprzątanie umywalki mamy gwarantowane, gdyż wszystko brudzi.. Nie jest to więc zbytnio komfortowe.

PLUSY:

+ ciekawa szata graficzna
+ lekki miętowy smak
+ nie piecze w usta
+ wydajny
+ w korzystnej cenie
+ długotrwale odświeża
MINUSY
- brudzi wszystko dookoła

Chyba spodziewałam się czegoś więcej…

Co to marketing robi z ludźmi… Myślałam, że nie jestem podatna na reklamę, ale widząc te wszystkie achy i ochy myślałam, że trafię na perełkę.
A tymczasem… Słabiutko.

Plusy:
*ma łagodny smak
*nie podrażnia jamy ustnej, nie pali dziąseł
*ładne wizualnie opakowanie

Plusy/minusy:
*odświeża, ale na krótko

Minusy:
*ani nie wybiela, ani nie utrzymuje bieli zębów. Pod tym względem lipa
*brudzi całą umywalkę podczas używania.

Nie kupię więcej. Niby krzywdy nie robi, ale jest dużo lepszych płynów.

Przyjemny, choć średnio wybiela.

Płyn znajduje się w czarnej plastikowej butelce z nakrętką, która na szczęście nie ma "antydzieciowych" zabezpieczeń jakie posiadają niektóre płyny do ust więc łatwo ją zakręcić i odkręcić.
Butelka nie jest przezroczysta, więc niestety nie ma możliwości zobaczenia ile jeszcze zostało nam produktu do końca.
Zapach jest przyjemny i miętowy. Według mnie idealnie zbalansowany - nie tak mocny by jego użycie sprawiało dyskomfort i na tyle świeży, by po przepłukaniu ust mieć przyjemne wrażenie czystości i świeżości w jamie ustnej.
Płyn jest koloru czarnego - tak jakby czerń rozcieńczono w wodzie.
Pomimo, że płyn jest łagodny dla zębów i dziąseł oraz przyjemnie odświeża jamie ustną wybielenie jest bardzo delikatne.

Dobry

Smak płynu jest średni, ale nie zależy mi na tym. Dzięki płynowi oddech jest dużo świeższy. Opakowanie jest duże i wydajne. Nie wybiela jakoś bardzo, ale sprawia, że na zębach jest znacznie mniej osadu.

Całkiem możliwy.

Pierwsze zastosowanie produktu - fuuuj, smakowało jak ziołowy dentosept. Jednak stosuję już któryś tydzień i przyzwyczaiłam się do smaku, już nawet nie jest dla mnie dziwny. Może nie smakuje najlepiej ale za to mocno odświeża oddech więc jestem z niego zadowolona.
Troszkę odrzuca mnie jego kolor - czarny więc trzeba uważać by nie chlapać nim za mocno na umywalkę i nie narobić sobie dodatkowego sprzątania. :)
Opakowanie jest duże, wydajne.
Nie kosztuje dużo.
Co do efektu wybielania - nie zauważyłam radykalnych zmian, jedynie może robi mi się mniej osadu na zębach.
Produkt oceniam jako 7/10 :)

Bardzo fajny!

Zdziwiła mnie bardzo niska ocena tego płynu - mnie on bardzo do siebie przekonał niemal od razu. Smak mnie zaskoczył, ale na pewno nie odrzucił i szybko się do niego przyzwyczaiłam, więc nie jest dla mnie minusem. Po użyciu jama ustna jest naprawdę porządnie odświeżona i to uczucie zostaje na dość długo. Podczas pierwszego płukania był trochę piekący, ale nie bardziej niż inne płyny. Później to uczucie już nie występowało. Jestem w trakcie pierwszej butelki i widzę już zadowalające efekty. Zęby zdecydowanie ładnie błyszczą, są gładkie i wydaje mi się, że nieco bielsze. Piję dużo herbaty i odkąd używam tego produktu mam dużo mniejszy problem z przebarwieniami czy osadem. W moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze i faktycznie zapewnia to, co obiecuje producent.

Używa produktu od: próbka

okropny smak

Korzystam z pasty do zębów z tej serii i jestem zadowolona, dlatego skusiłam się również na płyn. Na szczęście była to wersja miniaturkowa/podróżna, ale i tak nie byłam w stanie jej zużyć. Ani nawet utrzymać tego płynu w ustach dłużej niż 3 sekundy. OKROPNY smak. I nie chodzi o to, że intensywny, nie nie, po prostu jakby komuś się coś zestarzało i popsuło. Do tego ta konsystencja...nie tyle płynu, co rzadkiego kisielu.... bleh!

Paskudny w smaku

Płyn kupiłam, bo lubię dość węglową pastę tej marki, więc do kompletu skusiłam się na płyn. Niestety, jest on kiepskim produktem. Przede wszystkim to efekt smaku, smakuje jak popsute lekarstwo z babcinej apteczki. Coś paskudnego. Nie wybiela zębów, raczej podtrzymuje naturalny kolor zębów, na plus,że po użyciu zęby są gładkie i ładnie się błyszczą. Ale przez smak nie mogę go używać.