Avon, Planet Spa, Moroccan Rose, Calming Face Mask (Kojąca maseczka do twarzy)

Avon, Planet Spa, Moroccan Rose, Calming Face Mask (Kojąca maseczka do twarzy)

Relaksuje i koi skórę. Łagodzi wygląd drobnych zmarszczek. Łagodzi podrażnienia, chroni przed szkodliwym działaniem otoczenia. Zawiera prowitaminę B5, witaminy A,C, E, beta-karoten i olejek różany.

Super maseczka

To już ostatni produkt z tej serii do oceny.
Kupiłam maseczkę razem z kremem do mycia buzi z tej samej serii.Maseczka jest naprawdę super ale należy uważć bo właśnie w nadmiarze może uczulić.

Zalety:
-dostępność
-cena
-wdajność
-fajnie nawilża
-skóra jest po niej bardzo gładka,miękka

Wady:
-trochę uczula

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Bubel!

Chciałam zrobić sobie taki ranking maseczek z serii Planet Spa (miałam chyba wszystkie) i szukam moich recenzji a Wizażu i znowu cos usunęli!!!!!
Więc musze napisać od nowa!

Wielki plus za to że juz jej nie ma w katalogu:)
Po nałożeniu na skórę strasznie piekła a odór alkoholu powodował że łzawiły mi oczy:(
Napewno nie koiła mojej skóry,wręcz przeciwnie!
Miałam wrażenie że mogła zapychać bo pojawiały sie po jej użyciu różne niedoskonałości
Konsystencja była dość rzadka,wydajnośc standardowa choć zużyłam tylko połowę

Używam tego produktu od: 2009roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2opakowania

Totalny bubel.

Zachęcona pozytywnymi ocenami jak i ceną promocyjną skusiłam się na tą maseczkę.
Na początku była okey. Mimo, że nie widziałam żadnych efektów. Ot normalna maseczka nic nie dająca. Zrobiłam sobie krótką przerwę od niej i po miesiącu jak ja nałożyłam maska wylądowała w koszu na śmieci. Twarz miałam czerwoną i opuchniętą. Twarz na której była maseczka parzyła i piekła.

Mnie uczuliło

Niestety zawiodłam się, z kolejną maseczką avonu. Dwie minuty po nałożeniu skóra wyglądała jakby się paliła. Użyłam tydzień później, nie było efektów jak wcześniej, ale nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy skóry. Żadnego ukojenia.

Plusy:

:) zapach
:) wygodne opakowanie

Minusy:

:( brak poprawy stanu skóry
:( może uczulać

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie lubię

Seria Planet Spa to moja ulubiona seria z Avonu. Mam cztery maseczki: z białą herbatą, z lotosem i ryż + sake, no i tą, nieszczęsną. Podobają mi się linie zapachowe z Planet Spa - są bardzo subtelne. Niestety tutaj mamy do czynienia z nachalnym zapachem kiepskich perfum. Spodziewałam się świeżego, różanego zapachu, tymczasem jest on bardzo męczący, boli mnie od niego głowa. A zapach jak na złość utrzymuje się długo po zmyciu maseczki. Maseczka sama w sobie też nie wykazuje żadnego sensownego działania. Nałożyłam, zmyłam, różnicy nie zobaczyłam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: początek pirwszego

nie koi, nie nawilża, zapycha

Moja poprzednia recenzja została usunięta, ale może i dobrze, bo jestem po kilku tygodniach dalszego jej posiadania (żal wyrzucic) i mam więcej spostrzeżeń. ale tamta recenzja nie była wcale pochlebniejsza...
Przez pierwsze kilka użyć twarz nie piekła, co zauważały inne wizazanki, natomiast teraz tak- po dłuższym stosowaniuskóra reaguje silnym pieczeniem.. miała być kojąca!!

Tak sobie myślę, co gdyby ktoś chciał koić twarz tą maseczką np. lekko spaloną słońcem, po uzyciu kwasów, mikrodermabrazji, nawet zwykłym pilingu.... przecież miałby prawo, bowiem producent zachęca opisem. A tu człowiek ryzykuje całkowitą dewastacją twarzy...

Dalsze spostrzeżenia: maseczka nie nawilża ani trochę, miałam lekko ściągniętą skóre na czole, nie zauwazyłam żadnej różnicy po jej użyciu.
Maseczka zapycha pory- nie wiem jak to możliwe, przecież trzymam ją na twarzy jak zaleca producent, a nawet przez tak krótki czas skóra jest pozapychana, co widać na następny dzień o poranku.
Skóra nie jest nawet wygładzona, o lepszym kolorycie, a od maseczki bezwzględnie wymagam natychmiastowych efektów, po to one są.
Jednym słowem, radzę omijać ją z daleka...

Kojąco-paląca?!

Krem z tej serii i mgiełka były zdecydowanie lepsze. Maseczka bardzo podrażniała moją skórę twarzy...

+ ładny zapach;
+ wygładzała skórę twarzy.

+/- wydajna, choć w tym przypadku podziałało to na moją niekorzyść - zużyłam ją całą tylko dlatego, że nie lubię marnować kosmetyków.

- jak dla mnie to trochę droga;
- no ja nie wiem, jakie miała działanie kojące - twarz podczas stosowania jej okrutnie piekła i była zaczerwieniona, aż oczy mnie szczypały i łzawiły, ciężko było wytrzymać z nią dziesięć minut!

Raczej już jej nie kupię. Chyba, że Chrystus mnie opuści... :/

Używam tego produktu od: od początku wakacji tego roku, do listopada?
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Koszmarna

Kupiłam ją w jakimś zestawie z kremem do mycia twarzy i z wodą toaletową już dawno temu.Dawałam jej kilka szans.Na początku nawet byłam z niej zadowolona,bo przede wszystkim przepięknie pachnie,a w połączeniu z kremem do mycia twarzy,to już w ogóle mega :) Ale niestety,w związku z tym,że jest to maseczka kojąco,postanowiłam użyc jej kiedyś po basenie.Twarz zaczęła mnie piec tak niesamowicie,że nie byłam w stanie wytrzymac z nią nawet kilku minut,Powtarzało się to regularnie,przestałam jej więc używac.Po kilku miesiącach spróbowałam jeszcze raz,niestety znowu to samo :( Co to za maseczka kojąca,która podrażnia i powoduje takie palenie na twarzy? :kwasny:
Plusy tylko za cenę,zapach,ładne opakowanie i inne bzdety,które niestety nie umożliwiają jej użycia :kwasny:
Nie wiem,czy jest jeszcze dostępna,ale nie polecam.Nie wiem,co zrobię ze swoją,bo zostało z 3/4 opakowania,a ja nie lubię wyrzucac niezużytych kosmetyków :( nie widzę jednak jakiegokolwiek zastosowania :(

Używam tego produktu od: 1,5 rako (?)
Ilość zużytych opakowań: 3/4 i ani odorbiny więcej...

średnia

Nic specjalnego. Maseczka robi w sumie tylko tyle, że twarz jest po niej gładka - tak jak po większości maseczek.
Trochę piecze.

ładnie pachnie i jest wydajna.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Bardzo dobra maseczka poprawiająca krążenie

Jedna z moich ulubionych maseczek! Skóra po niej jest ujedrniona i nabiera blasku. Mysle, ze wiele recenzentek blednie ocenia ten kosmetyk, odczuwając pieczenie i "ogień" na twarzy. Kochani! Jest to maseczka, która posiada w swoim skladzie olejek różany, który wlasnie tak działa. Nawilza, lekko ściaga i STYMULUJE KRĄŻENIE. Podczas, gdy trzymam ja na twarzy, czuje ze faktycznie działa. POLECAM:)

Przeczytajcie...

Podobnie jak u wielu osób maseczka wywoływała u mnie niesamowite pieczenie! Pierwszym razem o mało się nie popłakałam, ale przetrzymałam i efekt minął. Im częściej jej używałam, tym pieczenie było mniejsze. Wykładowczyni na kosmetologii mówiła kiedyś, że składniki AKTYWNE maseczki działają, kiedy czujemy, że coś się dzieje na skórze. Być może ma to coś wspólnego z tym uczuciem na skórze.

KONSYSTENCJA: nie za gęsta konsystencja ułatwia nakładanie kosmetyku. Kolor lekko kremowy. Zapach - jak ktoś wąchał marokańską różę to zbliżony ma zapach. Delikatny, niedrażniący.

EFEKTY: skóra wygładzona, jakby odświeżona i rozjaśniona.
Po tej maseczce czuję się jak po peelingu enzymatycznym.

Ogólnie maseczka jest wydajna, ja ją kupiłam za ok.10zł, więcej bym za nią nie dała. Ja akurat mam wiele maseczek i nie używam konsekwentnie jednej, więc tą maseczkę mam już od wielu miesięcy.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Bubel jakich mało!

Maseczka może i trochę nawilża ale na pewno nie koi! Strasznie piecze, szczypie. Gdy ją nałożę po chwili zaczynam marzyć o tym żeby jak najszybciej ją z siebie zmyć. Użyłam jej może ze 3 razy i powiedziałam sobie: nigdy więcej. Miałam z tej serii inną maseczkę: oliwkową i jest o niebo lepsza. Gdzież się podział ten kojący efekt? Porażka!

Używam tego produktu od: ok 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4