Blithe, Vital Treatment 5 Energy Roots (Nawadniająco-rewitalizująca esencja)

Blithe, Vital Treatment 5 Energy Roots (Nawadniająco-rewitalizująca esencja)

Nawadniająco-rewitalizująca esencja dla skóry suchej na bazie 46% ekstraktu z korzeni roślinnych. Zawarte w produkcie aminokwasy chronią skórę, zapewniają optymalny poziom nawilżenia oraz zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Kompleks 5 Energy Roots ( łopian, deodeok, lotus, żen-szeń, rozwar wielokwiatowy) bogaty w saponiny wzmacnia wchłanialność składników odżywczych, działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Morwa, granat oraz miłorząb rewitalizują oraz przywracają skórze blask.

Funkcje:
- Produkt przeznaczony dla cery matowej, suchej, pozbawionej blasku.
- Lekka formuła.

koncentraty i esencje
normalna
nawilżające, regenerujące
lekkie
emulsja

rewelacja

długo szukałam idealnego kosmetyku do twarzy : nawilżającego, poprawiającego elastyczność i rozświetlenie skóry - ten robi ze skórą wszystko to, co opisuje producent. kupiłam go zachęcona vlogiem MLach w momencie, kiedy moja skóra (całe ciało) poddało się zmianom hormonalnym w ciąży. nigdy wcześniej nie miałam większych problemów ze skórą / wyprysków itp. Gdy już coś pojawiało się na mojej twarzy było wynikiem niezmytego makeupu lub grzechów w diecie (kubek lodów czy słoiczek czekolady).

W okresie ciąży pojawił się na mojej skórze trądzik różowaty, suchość i uczucie ściągania. Po kilku dermo-kosmetykach z górnej półki kupiłam Blithe i zmieniłam generalnie podejście do pielęgnacji skóry.
Blithe uspokoił moją skórę i po intensywnych 2 tygodniach stosowania (z masażem, wklepywaniem, pocieraniem twarz była jak nowa - autentycznie). - po tym czasie stosowałam go tylko na wieczór, pojedyncze/podwójne nałożenie po 3 krople, drugie nałożenie 2x w tygodniu z serum arganowym GamArde

kosmetyk kupowałam zagranicą w MiiN Korean Cosmetics stacjonarnie
(nie ma tego stoiska na liście poniżej)
- właśnie kupuję 3cie opakowanie/pierwszy raz przez internet