Duetus, Peeling do twarzy

5.10.15.

allegro

polenatury.pl

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Delikatny, drobnoziarnisty peeling do przeznaczony do oczyszczania cery mieszanej lub z niedoskonałościami. Zawarte drobinki korundu i zmielonych nasion czarnuszki mechanicznie złuszczają martwy naskórek, wygładzając skórę. Węgiel aktywny oraz ekstrakt z lukrecji detoksykują, dogłębnie oczyszczają i wyrównują koloryt. Odżywcze oleje z pestek winogron i czarnuszki dostarczają skórze niezbędnych witamin i NNKT, wpływając korzystnie na jej strukturę i wygląd. Połączenie naturalnych olejków eterycznych z bergamotki i tymianku wspomaga procesy regeneracji, nadając produktowi przyjemny, świeży aromat.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieś na wilgotną skórę twarzy niewielką ilość produktu i masuj delikatnie skórę ok. 2minuty, omijając okolicę oczu. Dokładnie zmyj przy użyciu letniej wody. Stosuj 1-2 razy w tygodniu,w zależności od potrzeb i zanieczyszczenia skóry.

krem
50 – 100ml
mechaniczne
oczyszczające, antybakteryjne
w tubce
Struktura
drobnoziarniste

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Alumina, Vitis Vinifera Seed Oil, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglycerides,Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Nigella Sativa (Black Seed) Seed Oil, Stearic Acid, Nigella Sativa (Black Seed) Seeds Powder, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Activated Charcoal, Panthenol,Tocopheryl Acetate, Cetyl Alcohol, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba Gum,Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Limonene, Linalool

Przyjemne złuszczenie

Jestem posiadaczką cery mieszanej z niedoskonalościami, tendencja do zapychania, przebarwieniami, wrażliwą. Pełen zestaw.

Przywykłam do peelingów gruboziarnistych gdyż miałam wrażenie że tylko one są skuteczne. W okresach zaostrzenia zmian trądzikowych stosuje enzymy jednak po zachwytach nad żelem duetus postanowiłam skusić się na peeling Drobnoziarnisty tej marki.

Opakowanie wygodne, porządne. Szatą graficzna pasująca do reszty serii. Składniki aktywne tj. Olej z winogron i Czarnuszka oraz naturalny skład bez chemii - super. To się chwali. Mige bezpiecznie używać w ciąży.

Drobinki są bardzo malutkie ale jest ich całe mnóstwo. Dzięki temu skóra jest dobrze doczyszczona, złuszczona ale nie podrażniona. Uczucie świeżości i wygładzenia jest wyczuwalne zaraz po zmyciu. Zapach specyficzny jak cała seria. Mi osobiście nie przeszkadza. Produkt wydajny, bardzo przyjemnie używa się tak dobrych produktów.

Mój faworyt z całej serii!

Nie miałam szalonych wymagań co do tego produktu- delikatny, drobnoziarnisty- "Pewnie jak dla mnie za mało! Ale zobaczymy...". No i w tych wszystkich wątpliwościach odkryłam produkt doskonały.
Szary kolor i konsystencja lekko mnie zaskoczyła- zastanawiałam się, czy nie będzie problemów z domywaniem- ale nic z tych rzeczy! Peeling bezproblemowo sunie po twarzy niezależnie od tego czy skóra jest sucha, czy zwilżona, ale na szczególną uwagę zasługują drobiny, które mimo swojej drobności, robią naprawdę świetną robotę. Są ostrawe i w pozytywnym znaczeniu tępe, co pozwala pokonać każdą przeszkodę na twarzy i dodatkowo sprzyja zarówno tym, którzy są zwolennikami delikatnego peelingu, jak i tym, którzy oczekują czegoś więcej.
Po zmyciu, produkt pozostawia bardzo leciutką, "oleistą" warstwę na skórze, co znacznie opóźnia ewentualne wysuszenie przy zwlekaniu z kolejnym etapem pielęgnacji. Co do zapachu- jeśli ma to jakieś przełomowe znaczenie, to jest on zachowany mniej więcej w tym samym charakterze jak u innych produktów serii, ale kto nie lubi, ten w tym przypadku zignoruje, bo ten, wcale się szczególnie nie narzuca.
Przy takiej jakości, w tak korzystnej półce cenowej, nie ma wątpliwości, że produkt pozostanie moim "must have" w kosmetyczce do pielęgnacji twarzy- i polecam to każdemu!

Zachęcam do przetestowania

Zawarte w nim drobinki korundu i zmielonych nasion czarnuszki rewelacyjnie złuszczają martwy naskórek, wygładzają skórę. Skóra jest mega nawilżona, delikatna, świetnie przygotowana pod dalszą pielęgnację. Produkt ma piękny design.

Jeden z lepszych

Kosmetyk kupiłam wraz z gazeta do której był dołączony jako gratis. Kosztowało mnie to 11zł a sam peeling w drogerii to ponad dwie dyszki.

#moja cera jest sucha, bez większych niedoskonałości i ostatnio lepiej toleruje peelingi enzymatyczne ale zawsze lubię mieć w zanadrzu jakiś ziarnisty aby dogłębnie poczuć moc oczyszczenia.
Duetus przeznaczony jest raczej dla mieszanych, tłustych skór.
Pierwsze co mi się spodobało to to że zawiera korund a ja swego czasu bardzo lubiłam kupować sypki korud i własnoręcznie robić peeling DIY.
Drugi plus to że zawiera czarnuszke .Olej z tej rośliny jest bardzo pomocny w walce z niedoskonałościami a poza tym zawiera mnóstwo odżywczych składników.
Ma charakterystyczny zapach więc nie wszyscy będą zadowoleni ale mnie on nie przeszkadza.
Sam peeling pachnie raczej ziemiście.
Drobinki są wyczuwalne więc nie jest to coś delikatnego. Bardziej wrażliwe cery może drażnić a już na pewno osoby z trądzikiem powinny omijać go z daleka. Z reszta chyba nie trzeba nikomu przypominać że przy trądziku mechaniczne peelingi tego typu nie są zalecane.

Samo działanie peelingu mnie zadowala i możliwe że kupie go ponownie. Świetnie wygładza skóre i oczyszcza pory. Stosowany dwa razy w tygodniu nie drażni skóry .
Po jego użyciu skóra lepiej przyswaja sera, kremy czy esencje z masek.

Skuteczny peeling do twarzy

Na wstępie zaznaczę, że najczęściej używam peeling enzymatyczny. Jednak ten kosmetyk jest tak drobnoziarnisty, że moja cera nie miałam z tym żadnego problemu. Czułam fajne, delikatne i skuteczne oczyszczanie. Oczywiście, jeśli ktoś lubi mocne zdzieraki to wystarczy mocniej przyciskać dłońmi do twarzy i też osiągnie ten efekt. Ja robiłam to delikatnie. Stosując go regularnie można zauważyć poprawę kolorytu, zero niedoskonałości, oczyszczoną buzię. Nie wystąpiło u mnie żadne podrażnienie. Zapach ma taki jak maski z węglem aktywnym z nutką ziół. Dobry peeling, z ciekawym składem i z ładnym opakowaniem. U mnie sprawdził się.

Dla mnie super!

Moja cera - mieszana, naczynkowa. Tendencja do przetłuszczania i zarazem przesuszania. Rozszerzone pory i widoczne naczynka. Z trądzikiem problemów nie mam.

Peeling duetus to świetny kosmetyk do pielęgnacji cery mieszanej, który nie tylko dobrze oczyszcza ale również sprawia, że stan mojej cery się poprawił. Już po pierwszym użyciu dało się odczuć jego działanie i mowa tutaj o wygładzeniu bez podrażnień i zaczerwienień. Cudeńko!

Regularne stosowanie sprawiło, że cera jest pozbawiona niedoskonałości a co najważniejsze nabrała lepszego —> promiennego wyglądu.

Moja cera nie należy do problematycznych i bardzo wrażliwych, dlatego jego drobinki nie sprawiły żadnych nieprzyjemności a jego skład jak najbardziej trafił w potrzeby mojej skóry.

Bardzo dobry peeling

Bardzi dobry peeling, świetnie "zdziera" zanieczyszczenia, martwy naskórek. produkt jest wydajny, opakowanie wygodne, bo nawet jak już nie będzie można go wydobyć (bo będzie już końcówka) to wystaczy przeciąć na pół opakowanie by wydobyć jeszcze więcej produktu - do ostatnich "kropli" :D Uważam że cała seria ta jest bardzo udana, warta uwagi. Seria ma mało przyjemny zapach, ale ważne jes że DZIAŁA!

Zdzierak dla twarzy, dobry na ciało

OCZEKIWANIA
Peeling kupiłam w ramach testu całej serii.
Moja skóra jest mieszana, czasami podrażniona, ze skłonnością do zapychania.
Peeling docelowo miał pomoc w walce z zaskórnikami. Peeling jest umieszczony w plastikowej tubce z wieczkiem i miał szaro czarny kolor. CO mnie najbardziej drażniło - to zapach, charakterystyczny dla tej serii. I jeśli w przypadku kremu na noc dało się przyzwyczaić, peeling stosowany raz w tygodniu nie pozwolił dać się przywyczaić. Po prostu śmierdział. W peelingu za element obrazyjny - peelingujący jest korund. I tu naprawdę trzeba uważać, bo jest bardzo ostry. Niestety przy stosowaniu raz w tygodniu dokładnie peelingując zafundowałam sobie porządne podrażnienie. Peeling ma lekko ciekłą strukturę, dobrze się rozpzrowadza i nie spływa. Dlatego więc dałam mu drugą szansę jako peeling na ciało i tu całkiem dobrze się sprawdził. Nie szczypał, nie zdzierał skóry, ale dobrze peelingował. Będzie fajną opcją zabrać ze sobą na wakację ma 100 ml i da się oblecieć całe ciało i twarz. Z twarzą trzeba ostrożniej - żeby nie podrażnić na wakacjach i ochronić przed słońcem. Stosowany najpierw na ciało a później na twarz wystarczył na około 2 miesiące - więc całkiem wydajna opcja. Być może peeling bardziej się sprawdzi na grubszej skórze która lubi porządne zdzieranie. Dodatkowym plusem

Bardzo dobry peeling!

Peeling ten kupiłam na promocji. Cerę mam mieszaną, z zaskórnikami na nosie, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Używałam go 2 razy w tygodniu i to było absolutne maksimum, a niestety kosmetyk ma krótką datę przydatności (3 miesiące), więc w tak krótkim czasie nie da się go zużyć. Konsystencja przyjemna, po nawilżeniu dosyć rzadka, zapach bardzo ciekawy, ziołowy, podobał mi się ale jest dość charakterystyczny więc nie każdemu może się podobać. Drobiny było mocno czuć na skórze przy używaniu ale raczej nie podraznilo mi to skóry. Bardzo dobrze złuszcza i oczyszcza. Polecam

Nie znałam, a pokochałam

Zacznę od kilku słów o mojej cerze: mieszana z tłustą strefą T. Mam sporą tendencje do wyprysków, zaskórników i niestety mam też rozszerzone pory :) troszkę przebarwień po trądziku oraz ostatnio po ciąży :) ogólnie cera kapryśna, z fochem, ale dodatkowo delikatna :)

Peeling kupiłam na promocji w Rossmannie, bo spodobała mi się szata graficzna, nawiązująca od razu do tego, że mam do czynienia z kosmetykiem o fajnym naturalnym składzie.
Opakowanie to wygodna tuba z miękkiego plastiku, który łatwo i naciskać i nacinać. Dodatkowo stawiany na zakrętce co też ułatwia aplikację produktu. Peeling nie brudzi nakrętki i nie zasycha na niej, tworząc nieestetyczną skorupę.
Peeling jest z tych drobnoziarnistych, ale całkiem porządnie szoruje. To pewnie też zależy w dużej mierze ile siły włożymy w masaż. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, bo dość mocno masuję nim buzię, szorowanie odczuwam, ale peeling jest bardzo delikatny dla buzi, bo poza zarumienieniem delikatnym nic się nie dzieje. Efekty jak dla mnie są bardzo zadowalające- cera miękka i gładka, zmniejszyło się też wydzielanie sebum. Po regularnym stosowaniu 3 razy w tygodniu przez miesiąc zauważyłam widoczne zmniejszenie ilości zaskórników i rozszerzonych porów. Mniej borykam się też z wypryskami :) efekt po peelingu nie jest krótkotrwały, ale utrzymuje się dłużej.
Cena dla takiej jakości jest niska, a produkt wydajny.
Dodatkowo skład jest naprawdę fajny :)

Jedyne do czego się doczepkę to zapach. Jak dla mnie jest nieładny, sztuczny, lekko zalatujący benzyną (?).

To się nazywa peeling! :D

OPAKOWANIE
Nakrętka jest zabezpieczona przezroczystą folią. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że nikt przed nami nie otwierał kosmetyku. Folia posiada perforację, przez co łatwo ją zdjąć, nie trzeba siłować się z nią z pomocą nożyczek. Produkt mieści się w wygodnej tubce wykonanej z elastycznego tworzywa z zamknięciem typu klik. Otwór w zakrętce jest malutki, co zapobiega wyciśnięciu zbyt dużej ilości peelingu na raz. Jedyną wadą jest to, że resztki produktu lubią zasychać u wylotu tubki, co utrudnia jej zamykanie, więc warto co jakiś czas wyczyścić to miejsce.

KONSYSTENCJA
Peeling jest szary. Ma bardzo gęstą, kremową konsystencję. Produkt ma bardzo dużo ziarenek - mam wrażenie, że drobinek jest więcej niż samego kremu w tym peelingu :) Większość ziarenek jest niewidoczna, tylko niektóre są czarne (podejrzewam, że to zmielone nasiona czarnuszki). Drobinki są malutkie niczym ziarenka piasku. Są delikatne, ale jednocześnie umożliwiają wykonanie solidnego peelingu.

ZAPACH
Zapach jest zdecydowanie największą wadą produktu. Jest dość intensywny. Czuć przede wszystkim siarkę. Dla osób o wrażliwych nosach może być to kwestia nie do przeskoczenia. Na szczęście nie utrzymuje się na skórze i czuć go jedynie podczas aplikacji.

DZIAŁANIE
Mam cerę mieszaną, a więc dokładnie taką, dla jakiej jest dedykowany ten peeling. Jednak zdecydowanie bliżej jej do cery suchej niż tłustej i często się zdarza, że peelingi mechaniczne są dla mnie zbyt mocne. W przypadku tego produktu - owszem, również muszę uważać, ale gdy zminimalizuję siłę nacisku, mogę wykonać porządny peeling bez podrażnień. Po użyciu skóra jest gładka i super mięciutka. Skutecznie złuszcza martwy naskórek. Nie zauważyłam spektakularnego wpływu na zaskórniki, ale mam świadomość, że to głębszy problem i sam peeling nie wystarczy. Produkt daje uczucie odświeżenia i skutecznie usuwa nadmiar sebum. Jednocześnie nie wysusza, zapewne dzięki obecności olei w składzie.

Peeling do twarzy

Z marki Sylveco bardzo lubię kosmetyki i jakiś czas temu dostałam do testów ten peeling z Duetus. Peeling jest drobnoziarnisty, przeznaczony do pielęgnacji skóry z niedoskonałościami, trądzikiem. Ja akurat nie mam takich problemów alena nosie mam pory i ciągle staram je za wszelką cenę usunąć. Ten peeling potrafi czynić cuda. Delikatnie złuszcza naskórek ale doskonale ją oczyszcza i odświeża. Usuwa wągry, niweluje niedoskonałości, nawilża i uelastycznia skórę. Do tego zawiera same naturalne składniki aktywne jak węgiel aktywny, oleje oraz ekstrakty, drobinki korundu i zmielone nasiona czarnuszki. Konsystencja jest kremowa, dobrze się rozprowadza na skórze i bez problemu zmywa. Pięknie pachnie.

Potrafił podrażnić

Fajny produkt na który trzeba uważać. Konsystencja gęsta, kolor ciemnoszary, zapach naturalny jakby ziołowy. Małe niepozorne drobinki które dzialają cuda, trzeba jednak uważać gdy nasza skóra ma gorszy dzień ;p

Były dni gdzie sprawdzał się idealnie, ale były też takie gdzie podrażniał. Niestety krótki termin ważności po otwarciu nie pozwolił mi na wykorzystanie całego opakowania. Peelingu używałam 1/2 razy w tygodniu, im dłużej był otwarty tym miałam wrażenie że był mocniejszy. (może był to cąłkowity przypadek), ale im dłużej gościł w mojej pielęgnacji tym bardziej musiałam na niego uważać.