Herbal Essences, Bio:renew, Odżywczy szampon do włosów `Passiflora i mleko ryżowe`

Odżywienie. Szampon passiflora i mleko ryżowe. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu.
Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.

Świetny produkt

Mam gęste włosy typu 1b, więc nie są zbyt problematyczne. Jedyny problem jest taki, że szybko się przetłuszczają. Ten szampon radzi sobie z moimi włosami i nie muszę myć ich codziennie, tak jak to było przy innych szamponach, ale co 2-3 dni. Najlepiej używać go w duecie z odżywką, która także jest cudowna.

Jestem zauroczona!

Używam jej od tygodnia, ale moje włosy naprawdę ją polubiły. Dawno żadna odżywka tak dobrze nie działała na moje włosy! Nie obciąża moich włosów, co często się zdarza. Od tygodnia nie musze myć włosów codziennie, spokojnie mogę chodzi bez mycia dwa dni - a to duży sukces.

najlepszy

Chyba najlepszy szampon jakiego do tej pory używałam. Włosy są mięciutkie po umyciu, nie trzeba nawet odżywki, świetnie się rozczesują. Długo są świeże, gładkie i uniesione u nasady.

Używa produktu od: próbka

Ojjjk cos nie tak

Zachwycona kokosowym i olejkiem z maroka kupilam ten szampon. O ile tamtymi jestem zachwycona to z tym cos poszlo nie tak. Strasznie mi oblepil wlosy. Nie moglam go doplukac. Szybko przetluscily mi sie wlosy. Umylam nom wlosy raz i wiecej nie bede probowac.

Szampon jest naprawdę bardzo fajny. Zapach totalnie nieziemski. Skutecznie domywa wszelkie zanieczyszczanie, w tym dobrze sobie radzi z pozostałościami po olejach. Dobrze się pieni, no i ten zapach, który jest obłędny! Po umyciu włosy, były dociążone oraz wyglądały na zdrowsze.

bardzo dobry szampon

Po pierwszym użyciu szamponu nastapił zachwyt, ponieważ moje trudne w rozczesaniu włosy nareszcie nie potrzebowały dodakowej odżywki której nie zawsze chce sie używać i czekać. Włosy po użyciu przyjemnie pachną >Bardzo wydajny wystarcza mała ilośc produktu i super sie pieni>Skład szamponu w wiekszości pochodzenia naturalnego także na plus.

Mój ulubiony!

Przyznaję, że przy zakupie kierowałam się zapachem! :) Już po pierwszym zastosowaniu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ mimo, że nie używałam odżywki włosy były lśniące i świetnie się rozczesywały.
Poza tym mimo, że jest to szampon odżywczy nie obciąża włosów (mogę myć je wieczorem a nie jak dotąd rano). Włosy są lśniące, miękkie, dobrze się układają i pięknie pachną. Aż chce się ich dotykać!

Świetny szampon

Szukałam nowego szamponu, po przeczytaniu opinii na wizaz, postanowiłam zakupić ten szampon. Trafiłam akurat na promocję. Szampon okazał się fantastyczny dla moich włosów jak i skóry głowy. Włosy są miękkie, dobrze się układają. Nie przetłuszczają się bardziej, a mam z tym problem. Zapach zniewala. Używam razem z odżywką z tej samej serii. Po pierwszym użyciu zakupiłam jeszcze zestaw oczyszczający truskawka z miętą. Polecam!

Miłość od pierwszego użycia!

Szampon doradziła mi koleżanka, która widziała pozytywne oceny na Wizażu ;). Dodatkowo skusiła mnie jego promocyjna cena (zapłaciłam chyba 12 zł). I jestem jej bardzo wdzięczna. To najlepszy szampon, jakiego do tej pory używałam! Zacznę od tego, że jest bardzo wydajny i bardzo mocno się pieni, nabieram chyba z 2 razy mniej niż innych szamponów. Zapach obłędny, słodki i egzotyczny. Włosy właściwie od razu miękną w trakcie mycia. Po myciu są gładsze, błyszczące i łatwiej mi je rozczesać, co przy moich długich i sztywnych włosach jest kluczowe. Są dobrze odżywione i pięknie pachną. Do tego wszystkiego większość składu to składniki pochodzenia naturalnego, co dla mnie jest bardzo dużym plusem.

polecam!

szampon który pachnie nieziemsko, cala lazienka tonie w nucie zapachowej szamponu.... to jest mega cudowne prz długiej goracej kapieli!! Szampon jest mega wydajny, a jego skład zachwyca!!!
Dobrze myje włosy, sprawia ze sa czyste, latwe w ulozeniu, nie puszą się.

Jestem zachwycona,polecam każdemu.
Nie jest to żaden bubel,zostanie u mnie napewno na stałe.
Wspaniały zapach,starcza na długo
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Herbal Essences Odżywczy szampon do włosów `Passiflora i mleko ryżowe`

1)zapach szamponu i odżywki naprawdę świetny , i długo utrzymuje się na włosach
2) naprawdę połączenie szamponu z odżywką daje super efekt gładkich i zregenerowanych włosów
3) mam tendencje do łupieżu a po tym zestawie nie pojawił sie
4) jedynym minusem to to że muszę głowę myć co drugi dzień bo się przetłuszcza a tak myłam dwa razy w tygodniu