Rimmel, Hydra Renew (Szminka nawilżająca)

Rimmel, Hydra Renew (Szminka nawilżająca)

Szminka o formule zawierającej polipeptydy i kolagen sprawi, że usta będą do 70% bardziej nawilżone, miękkie i gładkie. Całodzienna ochrona dzięki witaminom A, C i E. Głęboki i żywy kolor. Zawiera faktor SPF20.

Cena: 17,99zł / 4g

/m/

najgorsza szminka Rimmel!

Oceniam odcień 600 Soft Coral. Ładny odcień, idealny na lato.
Wszystko byłoby fajnie, bo zapach i smak szminek Rimmel jest naprawdę przyzwoity, gdyby nie fakt, że szminka nie nawilża, a strasznie przesusza usta!
Przez to szminka niezbyt ciekawie prezentuje się na ustach.
Próbowałam na różna sposoby, uprzednio mocno nawilżać pomadką ochronną, ale niewiele to pomaga.
Trwałość też poniżej oczekiwań.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Absolutnie mój hit.

Posiadam kolor numer 510 - krwista czerwień.
Długo nie mogłam sie przekonać do malowania ust na czerwono, choć mój typ urody pozwala na duży wybór, początkowo stosowałam tylko pomadkiw odcieniach ciemnejwiśnie i burdunu.
Przypadkowo natrafiłam na Hydra Renew i oczarowona kolorem, którego wczesniej się bałam , nabyłam.
Nie załuje, po pierwsze pomadka faktycznie nawilzajaca, nie musze sotoswac przed pomadki nawilzajacej, lub po błyszczyka.
Spokojnie trafia do torebki wraz z pudrem i wystarcza:)
Piekny kolor, jest zmysłowy i kusi.
Dośc długo utrzymuje sie na ustach, o ile nic nie pijesz.. to jedyny minus, ale nie bedę wybrzydzać.

Ekstra pomadka

Jestem bardzo zadowolona z tej szminki i mogę polecić każdemu. Jestem bardzo przywiązana do koloru 600 Soft Coral. Kolor ten ma delikatne drobinki brokatu, które ładnie odbijają światło. Pięknie prezentuje się na ustach, szczególnie teraz gdy skóra jest już troszkę opalona idealanie podkreśla usta.

Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

Moja druga szminka.

Nie mam porównania z innymi szminkami, więc może moja opinia nie będzie bardzo profesjonalna, jednak szminka jest trwała, kolor intensywny. Troszkę wysusza usta.

Tragedia, szkoda każdych pieniędzy.

Mam odcień 700, nude delight. W sztyfcie całkiem ładny, na ustach koszmar. Nie dość, że kolor wychodzi sraczkowaty po umalowaniu ust, to jeszcze krycie, a raczej jego brak - nie do przyjęcia. Szminka absolutnie nie wtapia się w usta ani ich nie przykrywa, efekt wygląda, jakby malować folię spożywczą; kolor miejscami jestmocny, miejscami przebijają usta. Jeszcze czegoś tak koszmarnego nie widziałam. Dodatkowo nie mam jakichś tendencji do przesuszania ust, robię regularnie peelingi, a to coś TWORZY mi suche skórki. Żadna nawet matowa, zastygająca szminka czegoś takiego nie robiła. Oprócz tego mdlący, obrzydliwy zapach, który niestety nie znika razem ze szminką, czyli po jakichś 2 godzinach. Na plus tylko trwałe opakowanie.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Bubel

Opakowanie jest dość ładne, plastik nie pęka przy byle okazji, łatwo można też szminkę "wykręcić".
Konsystencja jest dość miękka, więc bezproblemowo rozprowadza się na ustach. I tyle, jeśli chodzi o plusy.
Posiadam matowy kolor 705, w opakowaniu to taki trochę ciemniejszy róż. Niestety na ustach uzyskałam tandetny cukierkowy róż w stylu Barbie.
Pomadka daje bardzo nierównomierny kolor, nawet po dwóch warstwach widać prześwity. Kompletnie nie nawilża i podkreśla suche skórki. Szybko zbiera się w załamaniach a jej trwałość jest bardzo krótka.
Do tego ma średni przyjemny zapach, ale na szczęście nie jest on intensywny.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Bardzo dobra

Miałam odcień Soft Coral. Kolor jest na ustach intensywny. Usta błyszczą i są długo nawilżone. Śliczne opakowanie, które potrafiło zainteresować wielu moich znajomych. Trwałość uzależniona od jedzenia i picia, na szklankach zawsze zostawały ślady. Przyjemny zapach. Wadą jest mniejsza ilość szminki w porównaniu np z innymi markami i cena.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Nawilżenie i kolor

Kupiłam te szminkę z pół roku temu, jak ta stara wersja była wyprzedawana za jakieś pół ceny.

+ Naprawdę nawilża usta (choć porządnego balsamu/sztyftu nie zastąpi ;) )
+ Nie podkreśla suchych skórek na ustach.
+ Kolor "Vintage pink" jest świetny na co dzień, niezależnie od makijażu.
+ ZAPACH. Pachnie bardzo apetycznie.
+ Solidne i całkiem ładne opakowanie.

+/- Ze względu na nawilżającą formułę szminka nie jest zbyt trwała. Utrzymuje się na ustach maksymalnie 2-3 godziny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (Vintage pink)

Wspaniała linia szminek !

Jestem bardzo zadowolona z tej szminki ! Miałam już kilka odcieni z tej serii, ale moim ulubionym był i jest dalej odcień o nazwie VINTAGE PINK ;) Piękny, wyrazisty kolor, który nadaje subtelności moim ustom. Pomadka dobrze nawilża usta i bardzo długo utrzymuje się na nich. Nie jest tłusta i ma delikatny zapach. Uwagę zwraca ponadto jej opakowanie. Kolor i wykonanie sprawia, że ten produkt jest na prawdę luksusowy. Szczerze polecam ! Cena adekwatna do jakości produktu :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Super kremowa

Dostałam tę pomadkę w prezencie w kolorze Coral Graden, o ile się nie mylę.

Kolor jest dość specyficzny, trudno mi go opisać. Jakby ciemny łosoś, pomieszany z brudnym różem. Odcień zdecydowanie zimny, poważny, dobry do biura lub pracy wymagającej dress cod\'u. Kolor niestety nie trafia w mój gust, wyglądam w nim dziwnie i staro (jestem brunetką) ale uważam, że na poważne okazje bądź u blondynek się sprawdzi.

Skupie się więc na właściwościach, bo kolor mogę sobie dobrać w sklepie. Pomadka jest suuuuper kremowa, lekko tłusta, zdecydowanie nawilżająca. Nie podkreśla suchych skórek, super sunie po ustach i w sumie już 1 warstwa daje 100% pokrycia. Nie zostawia smug a to ważne, bo treściwe pomadki często to robią. Daje jej 5 i będę szukać innego koloru:)

Używam tego produktu od: rok

Idealna

Oceniam kolor Vintage pink.
Zakochałam się w tym kolorze. Na moich naturalnie ciemnych ustach wygląda bosko, inaczej niż pomadko wygląda w opakowaniu, wpada w mocne bordo, w fiolet. Boski.
Konsystencja bardzo przyjemna, miękka ale nie rozpływa się.
Ładnie pachnie.
Fajne opakowanie, dość porządne.
Trwałość bardzo dobra ok 3 godzin. Ostatnio mimo posiłku i popijaniu pomadka była nadal na swoim miejscu (ku mojemu zdziwieniu)
Czy nawilża? Nie bardzo, ale na szczęście nie wysusza, a to najważniejsze.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Świetna!

Jedna z moich ulubionych:)
mam odcień 700 (nude delight) i to już nie pierwsza zużyta przeze mnie sztuka:)
Bardzo dobrze nawilża, jest wydajna i nadaje ustom subtelności i delikatności:)
Ma piękne, kobiece opakowanie
Doskonała na co dzień :)