Uzdrowisko Lądek-Długopole, Krem do rąk

Uzdrowisko Lądek-Długopole, Krem do rąk

Unikatowa receptura kremu do rąk została wzbogacona o leczniczą wodę siarczkową ze źródeł Uzdrowiska Lądek – Zdrój. Krem przeznaczony do skóry wymagającej intensywnej pielęgnacji. Doskonale odżywia, nawilża, daje poczucie zregenerowanej skóry. Zmniejsza uczucie przesuszenia.
Składniki naturalne : woda siarczkowa, biosiarka, roślinne komórki macierzyste z pomarańczy, olej rycynowy, lanolina, masło shea, d-pantenol

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha, normalna

Krem uzdrowiskowy

Krem i balsam do ciała dostałam w prezencie, lubię takie lokalne kosmetyki. W składzie wiele ciekawych składników oraz lecznicza woda siarczkowa.
Opakowanie to miękki plastik z zamknięciem na "klik". Kolorystyka opakowania w stonowanym biało-zielonym odcieniu. Opakowanie wizualnie miłe dla oka.
Zapach jest delikatny, przyjemny i orzeźwiający.
Konsystencja lekka i delikatna, dobrze rozsmarowuje i szybko wchłania, na dłoniach pozostawia wyczuwalny satynowy film ale bez lepiącego i tłustego wrażenia.
Krem regeneruje i odżywia dłonie, wygładza i nawilża, otula dłonie satynową powłoczką. Efekt ten nie jest krótkotrwały, nie znika wraz z umyciem rąk. Dłonie są gładkie i dobrze nawilżone.
Wydajność na duży plus, niewielka ilość wystarczy aby nakremować dłonie.
Krem używam w pracy i ważne dla mnie jest aby nie tłuścił dokumentów a jednocześnie dobrze nawilżał, Sprostał moim wymaganiom a do tego rączki subtelnie i długo pachną. Polecam.