Uzdrowisko Lądek-Długopole, Intensywnie regenerujacy krem do rąk z biosiarką

Uzdrowisko Lądek-Długopole, Intensywnie regenerujacy krem do rąk z biosiarką

Krem do rąk dzięki wysokiej zawartości masła shea, jest znakomitym kosmetykiem do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry dłoni. Krem zawiera substancje tłuszczowe, witaminy A, E i F oraz naturalne filtry chroniące przed promieniowaniem UVB.
Składniki aktywne :

Skóra
sucha, normalna
kremy do rąk

Uzdrowiskowy krem

Zestaw kosmetyków z pigwą i biosiarką otrzymałam w prezencie. Ucieszyłam się gdy zobaczyłam zawartość paczuszki, mogę testować regionalne kosmetyki nawet nie będąc w uzdrowisku.
Opakowanie to miękki i wygodny w użytkowaniu plastik z zamknięciem na "klik", etykieta informacyjna jest naklejana. W trakcie użytkowania etykieta zaczęła się "zadzierać" gdyż nie była równomiernie naklejona . Ot taki drobny szczegół, dresing utrzymany w spokojnej tonacji, opakowanie wizualnie prezentuje się nieźle. Ciekawostką dla mnie było to że producentem kremu jest Scandia Cosmetics, już po przeczytaniu tej informacji i bez otwierania polubiłam ten krem.
Zapach jest ładny, owocowy, przyjemny, świeży i pozostaje na dłoniach.
Krem jest niesamowicie wydajny, tubka zawiera gęsty i treściwy krem ale w kontakcie ze skórą dłoni dobrze się wsmarowuje i dłuższą chwilę wchłania.
Intensywnie nawilża, niesamowicie regeneruje i odżywia , zmiękcza skórę na cały dzień.
Wszelkie przesuszenia, podrażnienia, zaczerwienia, pęknięcia naskórka ( prace na działce oraz prace remontowe) koi i regeneruje. Jest to mój "lek" na dłonie obok kremu z 15 % masła shea z tej samej firmy.