Alkemie, Nature's Treasure, No. 4 Glow Up!, 2-in-1 Superfruits Muesli Mask (Peeling-maska 2 w 1)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

sephora.pl
Średnia ocena: 2.24/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Multifunkcyjna maska peelingująca o silnym działaniu stymulującym, energetyzującym i antyoksydacyjnym. Delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek, odsłaniając świeżą, promienną skórę. Odświeża, nawilża i ujędrnia skórę twarzy. Przywraca zdrowy, witalny wygląd.

mechaniczne
Cera
mieszana, sucha
w słoiku
50 – 100ml

Bardzo dobre

Peeling maska 2 w 1 bardziej odpowiadał mi jako maska, przez co idealnie oczyszcza odżywia i nawilża skórę. Mam skórę wrażliwą na kosmetyki i jednocześnie podatną na niedoskonałości. Dzięki tej masce zauważyłam mnie wyprysków na twarzy

Używa produktu od: próbka

Cudowny kosmetyk!

Peeling-maska od Alkemie to pierwszy produkt tej marki, jaki miałam okazję wypróbować i jestem zachwycona działaniem!

Słoiczek jest wykonany z ciemnego szkła, co jest pozytywne zarówno dla środowiska, jak i dla bezpieczeństwa i właściwości samego produktu. Ma przepiękny zapach i kremową konsystencję z drobinkami peelingującymi. Cena jest dość wysoka, ale skład jest naprawdę bogaty, a działanie skuteczne.

Skład jest na tyle długi że wymienię co ciekawsze składniki: olej z pestek moreli, olej z jojoba, gliceryna, olej z orzechów babassu, skwalan, wosk z borówki, puder z kiełków ryżu, niacynamid, syrop kukurydziany, olej z moringi, ekstrakt z aceroli, ekstrakt z owoców guarany, ekstrakt z owoców żurawiny, ekstrakt z owocu rokitnika, ekstrakt z rośliny Myrciaria dubia (z niej zbiera się owoce camu camu), olej arganowy, wit. C, puder z kwiatów róży, olej słonecznikowy, ekstrakt z rośliny Lithospermum erythrorhizon, wit. E, ekstrakt z rozmarynu.

Peeling-maska sprawia, że skóra jest rozpromieniona, jasna, gładka, oczyszczona, nawilżona, bardzo miła i miękka w dotyku, napięta... Dodatkowo nie powoduje problemów z cerą takich jak podrażnienia, szczypanie, "zapychanie" itp. Tuż po zmyciu maski praktycznie nie miałam potrzeby nakładania żadnych innych specyfików - kremów czy serów na przykład. Po dłuższym czasie już co prawda nałożyłam swój krem, ale poziom nawilżenia czy odżywienia, jaki daje ten produkt oraz ogromny komfort na skórze nie znika po zastosowaniu wody.

Zdecydowanie polecam!

Musli, a może kosmetyk

Produkt swoim wyglądem przypomina jasnożółty jogurt z otrębami :) można się pomylić.
Pachnie podobnie jak serum z tej samej serii lekko cytrusowo (jak vibovit ;))
Maska ma konsystencje rzadkiego jogurtu, łatwo się rozsmarowuje, ale przy tym nie spływa. Właściwości peelingujące mają zapewnić dwa rodzaje drobinek: małe i drobne oraz duże płatki.
Właściwości peelingujących osobiście nie zauważyłam, co było dość rozczarowujące.
Jeżeli chodzi o właściwości maski, to po zmyciu skóra jest miękka, lekko nawilżona. Wygląda świeżo i jędrnie.

Forma opakowania to estetyczny, mały słoiczek. Ze względów higienicznych maskę najlepiej wyciągać szpatułką (nie jest dołączona do produktu). W moim przypadku opakowanie wystarczy na około 8 aplikacji.

Czy produkt jest warty swojej ceny? raczej nie. Jako maska jest w porządku, ale można osiągnąć podobny efekt za mniejsze pieniądze i równie dobrym składem

ZALETY:
- cera jest miękka i nawilżona
- łatwo się rozprowadza

WADY:
- właściwości peelingujące są żadne
- cena zbyt wygórowana jak za 60ml

Alkemie, No.4 Glow Up! Peeling-maska 2 w 1.

Peeling i maska w jednym dla mnie bomba, skraca czas pielęgnacji. Delikatnie złuszcza martwy naskórek. Ma przyjemny cytrusowy zapach,"ziarenka" są drobniutkie. Łatwo się aplikuje. Ładne wizualnie opakowanie, wygodne do wyciągania produktu dzięki szerokiemu wejściu zatem można zużyć do samiuśkiego końca, jednakże minus za szkło.
Mam cerę wrażliwą i do tego naczynkową - zero uczuleń i podrażnień.

Boże, to jest cudeńko!!! Mój hit i odkrycie roku! <3

Zestaw kosmetyków Alkemie testowałam dzięki Klubowi Recenzentki, za co ślicznie dziękuję <3.

Moja sucha i atopowa, 27 letnia skóra, wprost kocha wit.C - działa ona cuda, bo pięknie rozjaśnia, rozświetla i niweluje przebarwienia.
Nie używałam jeszcze tego typu produktu, przyznaję - maska i peeling w jednym? Muesli-maska? A cóż to za wynalazki?!
Ano, drogie panie, jest to wynalazek, a i owszem - ale godny pochwały i zasługujący na to, aby usłyszało o nim jeszcze więcej osób. To, jak działa ta maska-peeling na moją zmęczoną, szarą skórę, to jest istny kosmos, petarda, szał-ciał, staniki fruwają!
Jestem totalnie zachwycona i aż płakać mi się chce, ponieważ wczoraj zobaczyłam denko - i mogę nie jeść, a kupię kolejne słoiczki!

ZALETY:
+Opakowanie - uroczy słoiczek z ciemnego szkła, nieduży i poręczny - inna forma opakowania nie wchodzi w grę ze względu na konsystencję produktu. Szata graficzna typowa dla marki - prosta, ale dopracowana i miła dla oka.
+Konsystencja -zbita papka z płatkami ryżu oraz róży. Faktycznie wygląda to jak muesli, nie powiem, że nie ;). Maskę aplikowałam szpatułką, jest gęsta i nie spływa ze skóry w trakcie noszenia.
+Obłędny zapach, coś jak cytrusy z imbirem? Energetyzujący, kobiecy i uprzyjemniający masking ;).
+Doskonały skład, jak to u Alkemie bywa - potrojna, uderzeniowa dawka wit.C rozpuszczana w olejach (C-Infusion), skwalan, ekstrakty z owoców - guarany, aceroli, rokitnika, żurawiny i amazońskiego camu camu, eksrakt z korzenia nawrotu lekarskiego, oleje babassu, arganowy i morelowy, masło moringa, estry jojoba, wosk z borówki oraz wit.E i PP. Lodzio miodzio <3
+Dwufunkcyjne działanie - to zarówno odżywcza maska, jak i peeling, a wierzcie mi, że w trakcie masażu czuć mocne złuszczanie!
+Maska działa dosłownie od pierwszego użycia - po jej zmyciu nie mogłam się napatrzeć na swoje odbicie, skóra wyglądała totalnie inaczej, lepiej i piękniej! Zero placków i suchych skórek, zero zaczerwienień, plamki zmniejszone, nawilżenie jak ta lala. Skóra promienna i piękna, idealna! <3
+Regularne stosowanie - 3 razy w tygodniu przez nieco ponad 2 tygodnie całkowicie zlikwidowało kilka ogromnych przebarwień po krostkach na brodzie i policzkach - nie mogłam w to uwierzyć! Mam gładziutką skórę bez żadnych plam!
+Maska oczyszcza łagodnie, ale skutecznie, przenigdy mnie nie podrażniła i nie uczuliła.
+Polska marka.

WADY:
-Wydajność... Maska ma 60 ml i starczyła mi na 2,5 tygodnia i ani dnia dłużej :( Fakt, że używałam jej 3 razy w tygodniu, ale skończyła mi się szybko, a tania nie jest :(. Mogłaby albo być nieco większa, albo nieco tańsza - bo to właściwie jedyne jej wady, cała reszta jest bez zarzutu.

Reasumując - maska spełniła moje oczekiwania w stu procentach. To prawdziwy koktajl energetyzujący dla skóry, odżywienie, złuszczanie, niwelowanie przebarwień i niedoskonałości w ekspresowy tempie. Nie jest wydajna i nie należy do tanich produktów, ale efekty, jakie daje, są fenomenalne. Z pewnością kupię ją ponownie i polecam ją każdej z Was, która boryka się z poszarzałą, pozbawioną blasku cerą, z przebarwieniami i plamami - gwarantuję, że po tej maseczce nie poznacie się w lustrze! <3

Odżywienie plus nawilżanie!

Maska peeling z Alkemie zamknięta jest w ciemnym słoiczku. Konsystencja podobna do jogurtu, lekka, kremowa. Zapach przyjemny, cytrusowy.
Maseczka nie zasycha na twarzy.
Po użyciu cera jest miękka, wyraźnie odżywiona i nawilżona. W połączeniu z serum z tej serii daje ekstra efekty.
Przebarwienia po lecie stają się coraz mnie widoczne, skóra jest napięta oraz promienna.

Używa produktu od: próbka

Przyjemny produkt

Peeling zamknięty jest w szklanym sloiczku. Troszke niewygodnie wydostac go ze srodka, ale nie jest tragicznie.

Peeling ma przyjemny zapach - lekko cytrusowy. Przyjemna konsystencja, dobrze sie naklada. Ma wyczuwalne drobinki, ktore delikatnie ale skutecznie zluszczaja martwy naskorek. Po uzyciu skora jest mieciutka i nawilzona, wyglada na rozswietlona i promienna. Jest gladka w dotyku. Jedyny minus to przy zmywaniu zostawia wrazenie tlustej warstwy, jednak po chwili uczucie znika.

Ogolnie jestem zadowolona z tego produktu. Uwielbiam produkty tego typu, gdzie poza dzialaniem peelingujacym, dodatkowo nawilzaja. A pojemnosc jest wystarczajaca na kilka uzyc. Polecam

Bez wątpienia mój ulubieniec od Alkemie!

Bardzo delikatny peeling w połączeniu z maską to strzał w 10! Bardzo dobrze nawilża i odżywia moją suchą i wrażliwą skórę. Produkt jest wydajny, więc słoiczek starczy na sporą dawkę pielęgnacji.

Obłędny zapach

Bardzo przyjemny w użyciu kosmetyk. Peelinguje i nawilża (pozostawia lekko tłustą cienką warstwę, która dla mnie jest atutem). Konsystencja jest idealna, lekka i maślana. Maska jest zamknięta w wygodnym w użyciu opakowaniu, a jak się skończy to na pewno je do czegoś wykorzystam. Cała linia Alkemie ma bardzo ładną, apetyczną szatę graficzną, a przez ten zapach można naprawdę pomylić maskę ze smacznym owocem.

Zaskoczenie

Zastanawiasz się co może być niezwykłego w peelingu do twarzy. Przecież zużyłaś już tyle opakowań, że jesteś ekspertem w produktach dostępnych na rynku. Potem zastanawiasz się jak można wydawać na peeling sto złotych. Następnie wygrywasz do testowania produkt Alkemie... Nigdy nie sądziłam, że aplikacja produktu może wytworzyć tyle dziwnych doznań. Najpierw konsystencja, potem najlepszy zapach na świecie. To jak cera wyglada po nałożeniu. Cudowny!

Luksus dla zabieganych

Producent zapakował kosmetyk w ładny, estetyczny, ciemny, szklany słoiczek, zabezpieczony naklejką. Dodatkowo słoiczek posiada biały, elegancki kartonik. Po otwarciu opakowania
trudno przeoczyć przyjemny, cytrusowy zapach. Produkt ma konsystencję przypominającą krem z „grudkami”. Producent informuje nas, że są to płatki z ryżu i róży. Dzięki kremowej, a nawet wręcz masełkowej konsystencji łatwo rozprowadza się na twarzy i nie spływa z niej. Kosmetyk delikatnie, ale dobrze złuszcza naskórek.

Mam cerę mieszaną. Po zmyciu pilingu-maski twarz wygląda bardzo dobrze. Jest nawilżona, miękka, gładka i odświeżona. Wydaje się, jakby dostała zastrzyk energii. Wygląda bardzo promiennie. Jest przy tym dobrze oczyszczona i nie jest podrażniona.

Bardzo odpowiada mi połączenie maski i pilingu w jednym produkcie. Jest to niesamowita oszczędność czasu dla zabieganych osób, przy osiągnięciu bardzo zadowalających efektów. Niestety cena jest dość wysoka, mimo to wiem, że na pewno na tym jednym opakowaniu przygoda z tym kosmetykiem się u mnie nie skończy. Według mnie, to bardzo dobry kosmetyk, dlatego polecam szczególnie tym, którzy lubią czasem poczuć się trochę luksusowo;)!

Zalety:
+ciemny, szklany słoiczek
+bogaty skład
+cytrusowy zapach
+nie podrażnia, piling jest delikatny, ale skuteczny
+nawilża i ma działanie energetyzujące dla cery
+kosmetyk typu 2w1 = oszczędność czasu

Wady:
-stosunek ceny do pojemności opakowania

Najlepsze SPA w domowym zaciszu

Maseczkę miałam przyjemność stosować dzięki Klubowi Recenzentki :)
Przyznam, że z pewnymi obawami podchodziłam do testowania tego produktu. W pierwszej kolejności trzeba bowiem zaznaczyć, że jest to istna "bomba kaloryczna" dla skóry. Produkt jest wypełniony dobroczynnymi składnikami naturalnymi, nie ma w nim żadnej szkodliwej chemii. Moja skóra, już ponad trzydziestoletnia, zmęczona długimi godzinami spędzonymi w pracy, w dosyć mocno ogrzewanym pomieszczeniu wprawdzie woła o ukojenie, ale bałam się jednak, że tak bogaty skład troszkę ją "zapcha", jak to często w przypadku kosmetyków naturalnych, bazujących na olejach, ma miejsce. Tymczasem produkt okazał się moim totalnym must have, a jego działanie przeszło moje oczekiwania.

Plusy:
+ skład- żadnych syfiastych substancji, czysta natura
+ zapach- charakterystyczny dla produktów z wit C
+ konsystencja- produkt przypomina lekko rozgotowaną owsiankę ;) te "płateczki" lekko peelingują naszą skórę, przy czym nie jest to zabieg inwazyjny, a raczej pielęgnacyjny, relaksujący
+ działanie- i tu można napisać całą epopeję. Produkt jest naprawdę wspaniały. Składa się z dużej ilości olejków, i doskonale to czuć podczas jego aplikacji. Producent zaleca, by stosować go na oczyszczoną skórę, następnie wykonać masaż, i pozostawić na ok. 10 minut. Tak też czynię. W każdy piątek wieczorem, po demakijażu, myciu, po całym ciężkim tygodniu. Naprawdę daje się odczuć jego zbawienne działanie. Odżywia skórę, otula ją bogatą warstwą pielęgnujących składników. Dla mnie ta chwila z peelingiem to moje prywatne domowe spa, które wcale nie odbiega jakością od prawdziwego spa, i które mogę przenieść do siebie do domu, tyle, że przy nieporównywanie mniejszym nakładzie finansowym. Wiem, co mówię. Tylko ten kosmetyk, stosowany w warunkach domowych dał mi porównywalny efekt nawilżenia, i odżywienia skóry, którego doświadczyłam właśnie w spa, przy zastosowaniu produktu niemal dwukrotnie droższego ;)
Tak samo jak i tamten, niebotycznie drogi, pozostawia na skórze odżywczą warstwę, która jeszcze przed długi czas po zakończeniu zabiegu karmi skórę bogactwem swoich składników. Coś fantastycznego :)

Oczywiście można pójść do perfumerii, kupić słynne sera w brązowych szklanych opakowaniach i mówić, że ten efekt jest nam znany od lat, a wydajność jest lepsza. Warto jednak uświadomić sobie, że niemal wszystkie drogeryjne kosmetyki swój sukces w postaci uczucia nawilżenia i odżywienia zawdzięczają przeważnie sylikonom i innym substancjom o potencjalne rakotwórczym. Produkt Alkemie, to zaś dzieło samej matki natury ;)

Minusy:
- cena ;) ale i tak mniejsza niż w dobrym spa, przy porównywalnym działaniu ;)

Serdecznie polecam!

Mój ulubieniec

Peeling - maska znacznie bardziej przypadł mi do gustu niż serum z tej samej firmy, chociaż w duecie oba kosmetyki zapewniają bardzo fajne działanie i spełniają obietnice producenta.
Peeling zamknięty jest w stosunkowo niewielkim słoiczku, bardzo eleganckim, i mimo swoim gabarytów jest bardzo wydajne. Pachnie obłędnie, działa jeszcze lepiej. Uwielbiam go stosować zwłaszcza po południu, po całym dniu home office, po którym moja skóra jest zmęczona i poszarzała. Po nałożeniu i zmyciu na skórze pozostaje przyjemna warstwa, taki jakby tłusty filtr, dla mojej suchej skóry - zbawienie. Działa błyskawicznie - skóra od razu po zastosowaniu odżywa, odzyskuje zdrowy wygląd i kolor. Maskę peeling kocham miłością szczerą, i chociaż cena odstrasza, jest to jak na razie jedyny produkt z wyższej półki, który wypróbowałam i na który skuszę się raz jeszcze.