Alkmie, Nature's Treasure, No. 4 Glow Up!, 2-in-1 Superfruits Muesli Mask (Peeling-maska 2 w 1)

Średnia ocena: 3.49/5

Multifunkcyjna maska peelingująca o silnym działaniu stymulującym, energetyzującym i antyoksydacyjnym. Delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek, odsłaniając świeżą, promienną skórę. Odświeża, nawilża i ujędrnia skórę twarzy. Przywraca zdrowy, witalny wygląd.

mechaniczne
mieszana, sucha
rozświetlające, nawilżające, wygładzające
w słoiku

Super produkt

Uwielbiam, że jest to peeling-maska 2 w 1. To naprawdę oszczędza mi czas i wysiłek. Wystarczy nałożyć produkt na oczyszczoną skórę, delikatnie masować przez kilka minut, a następnie pozostawić na kilka kolejnych minut jako maskę. To świetne, że mogę jednocześnie złuszczać martwe komórki skóry i nawilżać ją głęboko w jeden prosty krok.

Konsystencja produktu jest rewelacyjna. Ma kremową i gęstą teksturę z delikatnymi drobinkami peelingującymi. Podczas masowania, czuję, że peeling delikatnie usuwa martwe komórki skóry, jednocześnie pobudzając mikrokrążenie. To daje mi uczucie świeżości i ożywienia.

Maska ma piękny owocowy zapach, który jest orzeźwiający i przyjemny dla nosa. To naprawdę dodaje mi energii i sprawia, że korzystanie z produktu jest jeszcze bardziej przyjemne.

Po zmyciu maski, moja skóra jest widocznie rozjaśniona i promienna. Widzę, że moje pory są oczyszczone, a skóra jest wygładzona. Dodatkowo, dzięki zawartości składników odżywczych, moja skóra jest miękka i gładka w dotyku. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas, co jest naprawdę imponujące.

Warto również zauważyć, że produkt Alkmie, Nature's Treasure, No. 4 Glow Up!, 2-in-1 Superfruits Muesli Mask jest stworzony z naturalnych składników, co jest dla mnie bardzo ważne. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, co daje mi poczucie, że dbam o swoją skórę w bezpieczny sposób.

Najlepsza maska 2 w 1

Używałam kilku masek 2 w 1 i ta jest zdecydowanie najlepsza. Jestem w niej absolutnie zakochana od pierwszego użycia. Cała ta seria pachnie bosko,
Maska delikatnie złuszcza ale i nawilża cerę. Pięknie regeneruje cerę. Można zaobserwować delikatne rozjaśnienie przebarwień. Cera jest super gładka, miękka.

Coś mocniejszego proszę

Używam 2 tygodnie regularnie, efekty widzę owszem ale nie jest tak skuteczny jak bym chciała, dlaczego tak mało tego czynnika złuszczającego jest dodawane? Zapach fajny, opakowanie takie sobie ale też nie jakieś brzydkie. Przeczytany skład może być ale tak jak wspomniałam mało głównego składnika peelingu! Cena dość wysoka. Nie kupię następnym razem, chociaż markę dość lubię może mają inny.

Idealne 2w 1

Lubie takie produkty dwa w jednym jeśli chodzi o peeling i maske, zajmuje to zdecydowanie mniej czasu. Skóra po nim jest oczyszczona, bez martwego naskórka, miekka, nawlizona, wygładzona, promienna, a przebarwienia są rozjaśnione.

Działa tu tylko peeling

Z uwagi na fakt, że od 9 lat pracuję w kosmetykach i z kosmetykami ogromną uwagę zwracam na skład. I tak natknęłam się na maskę Alkmie Glow up. Cel to rewitalizacja skóry, lekkie rozjaśnienie i promienny wygląd. Zgodnie z nazwą efekt glow zmywasz i padasz na kolana z zachwytu. No i co? Nic! (Żeby nie napisać gorzej). Nie zauważyłam nic z tego co obiecuje producent, żadnych efektów, żeby chociaż nawilżenie jakieś było, no kuźwa nic. Producent sprytnie dodał do formulacji drobinki peelingujące, żeby dzięki peelingowi (nie składnikom czynnym) uzyskać efekt odświeżenia skóry, natychmiastowego efektu. Delikatnie to pomogło, ale szczerze za 140 zł spodziewałam się jednak nie tylko delikatnego peelingu. Ale myślę, że tylko dzięki temu są pozytywne komentarze, ktòrych nie rozumiem kompletnie. Plus za naturalny skład (w większości), nie ma silikonów ani parabenów, są tylko dwa składniki, które mogą zapychać pory posiadaczek tłustej cery: stearynian glicerynowy (w masce ma za zadanie zmiękczać skórę) i kwas stearynowy (składnik powodujący powstanie emulsji). Podsumowując według mnie produkt i tak nie działa, nie spełnia obietnic- żadnych, a jest bardzo drogi. Nawet lepszy efekt (i sporo tańszy) uzyskacie mieszając ze sobą witaminę C w formie oleistej i drobinki kawy.

Super maseczka

Maske/peeling stosuje około miesiąca, staram się być w tym systematyczna. W dalszym ciągu zostało jej ponad polowa. Produkt bardzo wydajny. Lubię ja za to że to 2w1 peeling i maseczka. Skóra po niej jest miękka i promienieje. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Alchemia zapachu

Alkemie maseczka plus piling to pierwszy produkt tej firmy który używam i jestem zachwycona. Cena nie była niska.ale produkt jest wydajny i spełnia oczekiwania. Dobrze się wchłania, skóra jest miękka co wzmocnione jest pilingiem który można wykonać tuż po nałożeniu maseczki lub tu przed zmyciem. Poza tym ma cudowny owocowy zapach. Napewno kupię jeszzce jakieś produkty tej firmy

Cudo natury zamnikęte w pięknym słoiczku

Maseczka jest zamknięta w ciemnym, szklanym opakowaniu, które jest bardzo poręczne i nie zajmuje wiele miejsca, a przy tym jest bardzo praktyczne. Maska ma konsystencję na pierwszy rzut oka mocno zbitą, ale prawda taka, że jest to zasługa tych muesli i owoców zawartych w niej, tak naprawdę sama maseczka ma taką konsystencję pomiędzy zbitą, a rzadką, w dodatku ma drobinki peelingujące. Pachnie bardzo ładnie, wyczuwa się owocowe nuty. Po nałożeniu na twarz zostawiałam ją na 10 minut, a przy zmyciem robiłam masaż przez chwilę, by skórę wypeelingować. Sam w sobie peeling jest bardzo delikatny, ale przyjemny, czuć, że skóra nie jest przez to podrażniona. Po zastosowaniu peelingu - maski skóra jest: wygładzona, ma zdrowy blask, ogólnie mogłabym rzec, że jest odświeżona. Po dłuższym czasie jej użytkowania (mam zdjęcia z początku i z końca) widać, że niedoskonałości z którymi miałam problem i przebarwienia po nich zostały trochę zniwelowane, skóra została rozjaśniona, zaszła regeneracja i zmiana na plus.
Sam produkt wystarczył mi na niecałe 2 miesiące, gdzie maseczkę stosowałam 1-2 x tygodniu, ale z reguły raz w tygodniu. Minusem maski jest trochę ceną, ale za robotę jaką wykonała jest to na pewno do przejścia.
Czy polecam i komu ? Pewnie, że polecam. Spisze się idealnie dla osób, które mają problemy skórne w postaci przebarwień, więc dla osób z cerą problematyczną, trądzikową będzie okej. Ale co z drobinkami, czy te osoby się powinny bać? Moim zdaniem nie, bo nie jest to mocny peeling, oczywiście, tez nie trzeba masować tej twarzy i stosować ten produkt tylko jako maskę. Dla osób o innych typach cery też się nada.

Polecam!

Zwykle, sceptycznie podchodzę do produktów 2 w 1, natomiast Glow up, uważam, ze ciekawy produkt. Dla leniuchów, którzy chcą mieć dwa etapy pielęgnacji w jednym – idealna. Zdecydowanie energetyzuje skórę, dodaje jej blasku. Ma drobinki, które nie są mocno ostre. Mam cerę dość wrażliwą, a jednak spokojnie mogę wykonać sobie masaż i złuszczyć martwy naskórek. Skóra po jej użyciu jest mięciutka, wygładzona i sprawia wrażenie napiętej.

Cudowny kosmetyk!

Peeling-maska od Alkemie to pierwszy produkt tej marki, jaki miałam okazję wypróbować i jestem zachwycona działaniem!

Słoiczek jest wykonany z ciemnego szkła, co jest pozytywne zarówno dla środowiska, jak i dla bezpieczeństwa i właściwości samego produktu. Ma przepiękny zapach i kremową konsystencję z drobinkami peelingującymi. Cena jest dość wysoka, ale skład jest naprawdę bogaty, a działanie skuteczne.

Skład jest na tyle długi że wymienię co ciekawsze składniki: olej z pestek moreli, olej z jojoba, gliceryna, olej z orzechów babassu, skwalan, wosk z borówki, puder z kiełków ryżu, niacynamid, syrop kukurydziany, olej z moringi, ekstrakt z aceroli, ekstrakt z owoców guarany, ekstrakt z owoców żurawiny, ekstrakt z owocu rokitnika, ekstrakt z rośliny Myrciaria dubia (z niej zbiera się owoce camu camu), olej arganowy, wit. C, puder z kwiatów róży, olej słonecznikowy, ekstrakt z rośliny Lithospermum erythrorhizon, wit. E, ekstrakt z rozmarynu.

Peeling-maska sprawia, że skóra jest rozpromieniona, jasna, gładka, oczyszczona, nawilżona, bardzo miła i miękka w dotyku, napięta... Dodatkowo nie powoduje problemów z cerą takich jak podrażnienia, szczypanie, "zapychanie" itp. Tuż po zmyciu maski praktycznie nie miałam potrzeby nakładania żadnych innych specyfików - kremów czy serów na przykład. Po dłuższym czasie już co prawda nałożyłam swój krem, ale poziom nawilżenia czy odżywienia, jaki daje ten produkt oraz ogromny komfort na skórze nie znika po zastosowaniu wody.

Zdecydowanie polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Musli, a może kosmetyk

Produkt swoim wyglądem przypomina jasnożółty jogurt z otrębami :) można się pomylić.
Pachnie podobnie jak serum z tej samej serii lekko cytrusowo (jak vibovit ;))
Maska ma konsystencje rzadkiego jogurtu, łatwo się rozsmarowuje, ale przy tym nie spływa. Właściwości peelingujące mają zapewnić dwa rodzaje drobinek: małe i drobne oraz duże płatki.
Właściwości peelingujących osobiście nie zauważyłam, co było dość rozczarowujące.
Jeżeli chodzi o właściwości maski, to po zmyciu skóra jest miękka, lekko nawilżona. Wygląda świeżo i jędrnie.

Forma opakowania to estetyczny, mały słoiczek. Ze względów higienicznych maskę najlepiej wyciągać szpatułką (nie jest dołączona do produktu). W moim przypadku opakowanie wystarczy na około 8 aplikacji.

Czy produkt jest warty swojej ceny? raczej nie. Jako maska jest w porządku, ale można osiągnąć podobny efekt za mniejsze pieniądze i równie dobrym składem

ZALETY:
- cera jest miękka i nawilżona
- łatwo się rozprowadza

WADY:
- właściwości peelingujące są żadne
- cena zbyt wygórowana jak za 60ml

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Alkemie, No.4 Glow Up! Peeling-maska 2 w 1.

Peeling i maska w jednym dla mnie bomba, skraca czas pielęgnacji. Delikatnie złuszcza martwy naskórek. Ma przyjemny cytrusowy zapach,"ziarenka" są drobniutkie. Łatwo się aplikuje. Ładne wizualnie opakowanie, wygodne do wyciągania produktu dzięki szerokiemu wejściu zatem można zużyć do samiuśkiego końca, jednakże minus za szkło.
Mam cerę wrażliwą i do tego naczynkową - zero uczuleń i podrażnień.