Beaute Mediterranea, Edelweiss Facial Bio Day Cream (Krem do twarzy)

Beaute Mediterranea, Edelweiss Facial Bio Day Cream (Krem do twarzy)

Krem do twarzy stworzony z certyfikowanych składników organicznych, takich jak ekstrakt z szarotki alpejskiej, aloesu i oleju sezamowego (bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6), aby nadać skórze nawilżenie, elastyczność i gładkość.
Naturalny i ekologiczny kosmetyk certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie z Ecocert Standard.

Świetny!

Krem zakupiłam w TK Maxxie po tym jak zachwyciło mnie serum z tej marki.
Okazuje się, że krem wywołuje takie samo zadowolenie. :)
Po pierwsze, opakowanie z pompką zawsze się ceni.
Pompka ta wydobywa ilość produktu idealna na całą twarz. Dodam, że gębę mam wielką i jak ktoś mówi, że mu jakiegoś kremu jedna pompka wystarcza na całą twarz i szyję, to śmieje się w głos, bo mi potrzeba trzech. :D
Tym razem jednak krem jest tak treściwy, że faktycznie wystarcza jedna porcja.
Podczas aplikacji krem trochę się mazia, jednak nie jest to aż tak bardzo uciążliwe, ponieważ doklepany po chwili wchłania się całkowicie pozostawiając [o prostu piękną skórę. Zauważyłam wyraźna zmiany.
Przede wszystkim, co dla mnie najważniejsze, wygładził fakture skóry. Zauważyłam to aplikując rozświetlacz, bo wtedy podkreślamy wszystkie ewentualne niedoskonałości, nawet te, których nie ma :D
Skóra wygląda przepięknie, młodzieńczo, jest wygładzona, rozświetlona i przede wszystkim nawilżona (nie mylić z tłusta).
Makijaż idealnie się łączy z tym kremem. Pory nie są rozepchane.
Po prostu kosmetyk idealny. Jeśli uda Wam się go zdobyć w TK Maxx, to bierzcie. W takiej cenie tym bardziej! Osoby z e skórą od suchej po mieszaną powinny być zachwycone.
Wspaniały! Polecam!