Chopard, Wish Magical Nights EDP

Chopard, Wish Magical Nights EDP

Druga, limitowana propozycja Chopard na jesień 2008 roku inspirowana magiczną nocą.

Głębsza, bardziej zmysłowa i tajemnicza wersja klasycznego `Wish`.

Flakon taki jak u poprzednika tyle że o ciemnej barwie z dekoracyjnym, iskrzącym pyłem niczym niebo usłane gwiazdami.

Kategoria: drzewno-kwiatowo-orientalna

Nuty zapachowe:

nuta głowy: gruszka, czerwone jagody, akacja

nuta serca: irys, magnolia, heliotrop

nuta bazy: nugat, aromat nocnego powietrza, wanilia, paczula

Cena: ok. 170zł / 30ml

Wish do kwadratu

Zdobyłam upragonego Wisha Magical Nights i po powąchaniu od razu zrobiłam się bardzo zła. Toż to przecież Wish, tyle że w wzmocnionej wersji!! I p0 co kupować drugie takie samo cudo za prawie 100 zł?? Odczekałam kilka miesięcy, zrobiło się nieco chłodniej i zaczęłam robić przymiarki. Potwierdzam, to jest Wish tylko bardziej gęsty, zawiesisty, niczym gęsty, sok malinowy z toną cukru:) Mniam, mniam, bardzo smakowity:ehem: Z kolei gdy się go zaaplikuje zbyt dużo staje się wręcz gorzki, bez grama slodyczy.
Używa się go bardzo przyjemnie, bo jeśli ktoś lubi Wish tak jak ja, to Magical Nights też polubi. Nie czuję pojedynczych składników, możliwe, że tylko nugat daje się wyczuć przez mój nos. Reszta jest gęstą, słodką polewą otulającą przyjemnie szyję i włosy.
Flakonik ładny, choć ten "iskrzący pył" mógłby być zanurzony w płynie, a nie pomalowany na flakoniku:)
Trwałość średnia, taka sama jak u klasyka.
Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie tylko dlatego, że mam Wish, więc albo będę miała Wish albo Magical Nights - obu nie ma sensu wg mnie, bo są po prostu łudząco podobne.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Niepozorne cudo

Wish Magical Nights jest wieczorna wariacja zapachuy Wish marki Chopard.
Magical Nights jest dosc rzadki i malo znany, a szkoda. W moim mniemaniu zasluguje na wieksza uwage niz blekitny Wish.
Magical Nights jest mocno nugatowy, jagodowy, w pewnym momencie przypomina mi zapach owocowych zelkow, przez co poprawia mi nastroj ;-)
Nuty kwiatowe (kremowy heliotrop i irys) przypominaja o sobie co jakis czas, przeplatajac sie z nuta wanilii i nugatu.
Wbrew temu, co pomyslicie, moje kochane, nie jest to zapach dla nastolatki.
Tak, jest w nim mnostwo nut lakoci, ale skomponowanych w taki sposob, aby mezczyzna mial ochote cie zjesc.
Magical Nights jest trwaly, swietny na randke wieczorem w przytulnej restauracji.
Buteleczka bedzie ozdoba twojej perfumowej garderoby.
Goraco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 30ml w trakcie

nugatowy

Dodaję recenzję, tak tylko dla porządku :) bo nie jest już chyba nigdzie dostępny, nawet w zagranicznych perfumowych outletach etc.
Pachnie sssssłodko-ssssmakowicie, mocniej, bardziej zawiesiście niż klasyczny wish.
Wyraźnie czuć lepki, gęsty nugat, syropową wiśnię, dżemową porzeczkę, miodną akcję, kremowo-tofiową wanilię.
Dość trwałe, kolor buteleczki śliczny, ale detale odpustowe; tombakowe złoto i tandetny, poprzyklejany do buteleczki brokacik (na zdjęciach wygląda jak zatopiony w perfumach złoty pył, ale to tylko złudzenie :) )
Perfumy dawno oddałam cioci, która lubi zapachy typu "gourmand". I sama nie wiem, czy za nimi tęsknie, czy nie.... gdybym lubiła słodkości, pewnie bym zatęskniła. a tak, to tylko sobie powspominam bez większego żalu :)

Używam tego produktu od: używałam kilkanaście dni
Ilość zużytych opakowań: kilka ml