Kina Cosmetics, Pure Volcanic Facial Sheet Mask (Maska w płachcie z popiołem wulkanicznym z wyspy Jeju)

Unikalna czarna maseczka do twarzy, zaprojektowana z myślą o detoksykacji skóry. Każdy płat jest nasączony popiołem wulkanicznym, który wydobywa zanieczyszczenia ze skóry, oraz mieszaniną sześciu ekstraktów roślinnych, które nawilżają i odżywiają skórę.

idealna dla cery mieszanej/tłustej

Udało mi się kupić 10pak tych masek w TKmaxx za bardzo rozsądną cenę. Każda maska jest tak samo zapakowana i działa identycznie.
Płat jest dość gruby, wykonany z czarnego materiału. Esencja jest gęsta, lekko klejąca, ale szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki na skórze.
Po użyciu maski skóra jest bardzo świeża, widocznie oczyszczona, pory są zwężone. Przez następne dni po użyciu wytwarza mniejsze ilości sebum. Niedoskonałości szybko znikają, rzadko pojawiają się nowe. Przebarwienia są rozjaśnione. Maska również bardzo dobrze nawilża skórę.