Avon, Passion Dance EDT

Avon, Passion Dance EDT

Sprawdź ceny produktu

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

85% jesień/zima 15% wiosna/lato

Od czasu do czasu

Passion Dance to dla mnie bardzo przewrotny zapach. Jako nastolatka go nie cierpiałam - wydawał mi się najgorszym śmierdziuchem z Avonu i nie wyobrażałam sobie jak ktoś mógłby go używać. Jako dorosła kobieta - wróciłam i polubiłam. Nie jest to jakaś wielka miłość, ale ekonomiczne psikadło do którego czasem wracam. Zapach jest dość ostry i zdecydowany - w pierwszym kontakcie zimny, cierpki i alkoholowy. Wyczuwam w nim mocno syntetyczną różę i delikatną cytrusową poświatę. Są kobiece, zadziorne i konkretne. Na pewno ciężkie ale nie ciepłe tylko chłodno-kwiatowe. Nie jest to wyszukana kompozycja ale właśnie za tą ciężkość i zdecydowanie - lubię do niej wracać jesienią. Znajduję w nich wspólne nuty z klasycznym agent provocateur. Efekt na mojej skórze jest podobny. Z biegiem dnia zapach ociepla się na mojej skórze i staje się mniej ostry i odrobinę cieplejszy. Osiada i jest mniej dokuczliwy dla otoczenia. Lubię czasem do niego wrócić.

Kupiłam więc mam ...

Woda toaletowa od AVON. Kupiłam ją na promocji. Mogę stwierdzić, iż ma bardzo wyrazisty, konkretny zapach, który najbardziej nadaje się na jesień/zimę. Jest bardzo wydajna i trwała. Opakowanie najbardziej przypadło mi do gustu. Jest bardzo kobiece...

Jest moc

Perfumy są trwałe i mocne, mi przypominają wręcz męskie. Flakon dość ładny. Niestety nie dla mnie. Zdecydowanie na wieczory i zimę. W nadmiarze są bardzo duszące.

Uwielbiam

Mój klasyk, zamawiam od lat. Zapach świetny i trwały, zostawia ten "ogon" ;). Idealne na większe wyjścia jak i również na codzień. Testuję różne zapachy, ale ten obowiązkowo musi stać u mnie na półce. Będę płakała jeśli wycofają.

Idealny na wyjscia

Perfum ktory chyba kazda z nas koajrzy. Ja go uwielbiam szczegolnie na wieksze wyjscia. Juz niejedna osoba mnie pytala co to za zapach i zawsze to zaskoczenie gdy mowilam ze to avon. Ma dosc instensywny zapach. I jest trwaly jak na ta marke.

Najlepszy!

Zapach mocny, mega erotyczny. Utrzymuje się dosyć długo jak na swoją cenę (na promocji 20 zł), jak dla mnie zapach zarówno na dzień i na wieczór, wszystkie koleżanki chwalą.;) opakowanie poręczne, ładne, w sam raz do torebki. Niestety jestem tak uzależniona od niego ze raz dwa cały flakon wypsikalam ????

Zapach, do którego mam sentyment :)

To zapach, który kocha się albo nienawidzi. Ja należę do pierwszej grupy :D
Zacznę od opakowania, które jest proste, minimalistyczne. Bardzo mi się ono podoba. Jestem fanką czerwonego koloru, także nie mogłam przejść obojętnie obok takiej buteleczki ;)

Nie jestem dobra w opisywaniu zapachów, nut itp itp Opiszę więc jedynie swoje odczucia :) Ten zapach jest mocny, intensywny i zdecydowany. Kojarzy mi się z męskimi perfumami, ale jakaś nuta sprawia, że pasują bardziej do kobiety ;) Są to perfumy, które pasują zdecydowanie bardziej na wieczór niż na dzień. Mogą pasować ewentualnie na randkę ;) Nie sądziłam, że tak mocny, energetyczny, a może i erotyczny zapach przypadnie mi do gustu. A jednak ;)
Nie polecałabym kupować ich w ciemno, lepiej powąchać go chociażby w katalogu przed zakupem ;)

Nie ukrywam, że mam do tych perfum sentyment i z chęcią do nich wrócę :D

Było minęło

10 lat temu byłam tym zapachem zachwycona. Dziś gdy dostałam go w prezencie poczułam rozczarowanie. Zapach jest przeciętny i szybko się ulatnia. Za 50 zł można już kupić nowsze i bardziej oryginalniejsze oraz trwalsze zapachy. Flakon oraz jego kolor mi się dalej podobają ale na tym koniec.
Zapach raczej na wieczór ale koniecznie trzeba go mieć w torebce bo po godzinie znika.

może być ale okazjonalnie

Zapach - kwestia gustu , ten jak na wodę toaletową jest zadziwiająco trwały ;) sam zapach jest dość cięzki , więc raczej na dzień może być trudny do udźwignięcia ;) ale nie można powiedzieć ,że jest brzydki , tylko napewno nie dla każdego i nie na każdą okazję . Mimo to - za taką cenę - polecam!

Passion Dance

Przez pewnien czas te perfumy były dla mnie totalnym hitem ! Kupowałam kilka flakoników na raz. Mam do nich sentyment. Zapach jest mocny, intensywny, erotyczny, energiczny. Jeżeli ktoś lubi mocne zapachy to pokocha ten zapach.
Flakonik jest w pięknym czerwonym kolorze i ciekawym kształcie. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam je kobietom które uwielbiają mocne i odważne zapachy.

To nie to

Perfumy kupiłam w katalogu za szaloną cenę 29,99 zł.
Strasznie spodobał mi się aromat po przetarciu kartki.
Niestety po przyjściu okazało się,że zapach z kartki ma się nijak do zawartości buteleczki.
Zapach jest zamknięty w ciekawym opakowaniu o pojemności 50 ml.
Aromat jest niestety straszny.
Ciężki,mocny i nie przypomina mi słodyczy róży.
Wyczuwam w nim coś zielonego,ale nic przyjemnego.
W dodatku jest on bardzo trwały i niestety czasami bolała mnie od niego głowa.

Wracam

Wracam do nich co jakiś czas. Zwłaszcza zimą. To bardzo kobiecy i zmysłowy zapach. Idealny na ognisty wieczór. Są bardzo trwałe. Flakonik jest bardzo skromny ale w stłumiomej, czerwonej barwie. Zawsze gdy ich uzywam wszyscy pytaja co to za zapach

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten zapach i wracam do niego bardzo często. Jest intensywny i na początku może wydawać się nie ciekawy jednak po czasie zapach rozwija się i pięknie pachnie. Dla niektórych zapach może wydawać się zbyt duszący i ciężki jednak mi bardzo odpowiada. Wydajnosc i trwałość bardzo dobra. Cena na promocji również na plus. Polecam