Avon, Clearskin, Pufirying Astringent (Łagodny tonik do twarzy)

Avon, Clearskin, Pufirying Astringent (Łagodny tonik do twarzy)

Antybakteryjny, silnie działający tonik wysusza i dezynfekuje zmiany skórne, przyspieszając ich gojenie. Oczyszcza i tonizuje cerę, przyjemnie ją chłodzi dzięki zawartości mentolu.

Perhistoria

Mój pierwszy tonik, ach wspomnienia. Ale do rzeczy: teraz wiem, że to był koszmar dla cery. On nie wysuszał - on palił skórę. Miałam wówczas spore problemy ze skórą - trądzik, wągry i takie tam. Ratowałam się wszelkimi sposobami. Teraz wiem, że dobijałam się. Spalona skóra to najgorsze co mnie spotkał.
Poza tym zapach - jak gorzelnia.

Używam tego produktu od: lata temu przez długi czas
Ilość zużytych opakowań: dużo

nie bardzo

Heh fajnie się patrzy na te stare kosmetyki których się używało 10 lat temu kiedy to miało się pierwsze syfki. Pamiętam, ze używałam tego toniku i to nawet razem z kremem z tej serii, nie przypominam sobie żeby mi podrażnił skóre więc chociaz tyle dobrego ale nie działał też jakoś rewelacyjnie, tak jakby nie robił nic - poza dokładnym oczyszczeniem skóry.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 2-3 butelki

co za denaturat!

Zgodzę się z producentem, to jest silnie działający tonik: wysusza!!!!!!!! ( i to jak!!!) i dezynfekuje zmiany skórne, ale to nie przyspiesza ich gojenia.

"przyjemnie chłodzi cerę dzięki zawartości mentolu" - to jakiś żart. Moja skóra na czole i brodzie ( tam mam największe problemy) jest tak podrażniona, tak piecze i szczypie... I ten zapach alkoholu, który niesie się po całym pokoju. To ma być łagodny tonik do twarzy? to badziewie jakieś.

Zbyt mocno wysusza

Produkt wysusza cere, przez co efekt zmatowienia skóry jest chwilowy - później skóra się broni ze zdwojoną siłą.
Zupełnie nie działa na prysze.
Typowy alkoholowy produkt, który swoje działanie opiera na jak najmocniejszym wysuszeniu skóry.
Zdecydowanie nie polecam tego typu walki z wypryskami!

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

niee

Plusy:
-można zamówić z katalogu

Minusy:
-zapach
-podrażnia skórę
-nie nadaje się napewno do skóry z problemami typu wypryski bo po prostu szczypie
-wysusza
-nie pomaga w niczym, w sumie jego działanie mogę porównać do codziennego przemywania buzi wacikiem nasączonym wodą, nic nie pomaga a w dodatku pachnie chemicznie.
-na tak wiele plusów jego cena jest o wiele za duża, bo sama już wiem, że nawet w gratisie bym go nie chciała

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 i żadnych więcej

nie warto

oprócz ceny,to ma same minusy:
bardzo wysusza,przez co tłusta cera produkuje jeszcze więcej sebum i jeszcze mocniej się świeci
podrażnia
wydaje mi się że zamiast redukować wypryski,to pojawia się ich jeszcze więcej
za dużo chemii w nim i alkoholu

nie polecam nikomu

Używam tego produktu od: uzywałam kilka msc temu

Nie polecam

Coś jest z nim nie tak, możne za dożo chemii w składzie. Nie lubię go, nie byłam w stanie skończyć opakowania. na zmianę podrażnia, wysusza, zostawia nieprzyjemne uczucie ściągnięcia albo nie robi nic poza okropnym śmierdzeniem, zero efektów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Co tu dużo mówić...
Plusów nie posiada.
Bardzo podrażnia skórę, śmierdzi alkoholem, nie poprawia stanu skóry, po aplikacji zostawia na twarzy nieprzyjemną, lepiącą warstwę.
Nie polecam. Nie jest wart swojej ceny, ale nawet za darmo bym go nie chciała. W rezultacie wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Porażka

Co tu duzo pisać:
- smierdzi alkoholem
- wysusza skórę
- podrażnia
- nie pomaga na pryszcze czy wągry

Nie jest drogi ale nie kupiłabym go za żadną cenę. byc może komus pomaga ale wątpie.

Ilość zużytych opakowań: jedno otwarte

Kupiony w: U konsultantki

Czy może być coś bardziej wysuszającego i palącego skórę? Nie, nie i jeszcze raz nie!

Ten kosmetyk na pewno nie jest delikatny! To potężne kłamstwo producenta! Już po kilku zastosowaniach podrażnił moją skórę :( Ma nieprzyjemny zapach, niesamowicie jedzie alkoholem. Tak się akurat składa, że miałam okazję wypróbować także jego "brata" - tego przeciw wągrom, który miał przynajmniej łagodniejszy, bardziej znośny zapach.
Wygląd zewnętrzny opakowania wcale nie zachwyca, cena przystępna, ale to i tak nie zmieni mojej ostatecznej oceny. Raczej nie zużyję go do końca, bo zamiast przyjemnego rytuału oczyszczania twarzy jest wykręcanie się na widok tego toniku. Po prostu nie polecam tego produktu nikomu :(

bardzo dobry

na razie niezastpiony
smierdzi alkoholem i moze dzialac podrazniajaco na niekotrych ale jako jedyny eliminuje pryszcze

juz kilka opakowan za mna, a caly czas dziala, ulubiony kosmetyk z AVON

ogolnie tych 2 kosmetykow tego i opisanego wczesniej mam zapas na wypadek wykasowania z katalogu ;)

Używam tego produktu od: 2lata

Nie dla mnie.

Dostałam go kiedyś chyba od ciotki i bdb, bo żałowałabym pieniędzy które bym na niego wydała. Zapewne go nie kupię.
Cena dość wygórowana jeśli chodzi o 125 ml buteleczkę, oczekiwałam czegoś porządnego, a dostałam tonik śmiechu wart. Nie radzi sobie z wypryskami, śmierdzi etanolem okropnie, alkohol czułam w oczach, wysusza na krótki czas, bo później i tak skóra jest tłusta.
Zawiodłam się po raz kolejny na Avonie.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1