Garnier, Botanical Balm Aloe 3 in 1 Day Cream Night Cream Mask (Krem na dzień + krem na noc + maska do twarzy z aloesem i kwasem hialuronowym)

Odśwież, nawodnij skórę, stosując Garnier Botanical 3 w 1 żel nawilżający z aloesem. Intensywnie nawilżająca galaretka z organicznym aloesem i kwasem hialuronowym natychmiastowo nawilża spragnioną skórę i blokuje wilgoć nawet na 48 godzin.
Galaretkę można stosować jako krem na dzień, krem na noc i maskę do twarzy!

Super

Jak dla mnie śwotny produkt duża wydajność po nałożeniu cienkiej watstwy nie klei się.
Może nie koniecznie pod make up ale jak ktoś siedzi w domu to faktycznie daje takie łagodzące poczucie na twarzy.Niedrogi.

Dla mnie średniak

Krem otrzymałam w ramach testowania. Bardzo lubię produkty Garniera, więc byłam nastawiona do niego pozytywnie. Krem jest w dość dużym opakowaniu, odkręcanym, więc przechowywanie jest wygodne. Ma żelową konsystencję, więc spodziewałam się,że będzie szybko się wchłaniał. Niestety mam wrażenie, że pozostaje na twarzy dłużej,niż inne żelowe kremy. Długo po aplikacji "czułam" go na buzi. Nawilża przyzwoicie, ale nie wyróżnia się dla mnie niczym szczególnym.

Dobra maska

Coz zawsze sceptycznie podchodze do kosmetykow typy 2w1 a tym bardziej 3w1 choc zdarzylo mi sie pare zaskoczen, niestety tu sie zaeiodlam. Bardzo spodobala mi.sie konsystencja bo lubie lekkie zelowe kremy. Z pewnoscia duza pojemnosc i estetczny sloiczek w ktorum widac zawartosc to tez plusy. Stosujac jako krem na dzuen mimo z zalozenia lekkiej firmuly srednio sie wchlanial i efekt nijaki podobnie przu stosowaniu na noc. A jednak zapach ladny. Po zastodowaniu jako maske jednak moja skora zaskoczyla dostala zastrzyk wygladzenia i odztwienia zatem polecam ale w formie kuracji mega warstwy by dodac kopa cerze

Żelowa przyjemność :)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam konsystencję tego produktu, skojarzyła mi się od razu z...żel do włosów! ;)

Dokładnie tak wygląda i zachowuje się w chwili aplikacji.

Podeszłam sceptycznie, ale jako że bardzo lubię "żelowe" wersje kosmetyków i skład jest w 96% jest naturalny - dałam Botanical Balm'owi szansę.

Wykorzystała: kilka próbek

Garnier

Używam ją od jakiegoś czasu a efekty juz po 1 uzyciu skóra była idealnie mięka i nawilżona . Moja skóra od zawsze była sucha i nie mogłam znaleźć odpowiedniego produktu który da jej odpowiednie nawilżenie i pielęgnację ..do czasu gdy wypróbowałam ten krem , jest jednym z moich ulubieńców naprawdę polecam , cena też jest godna zakupu

Może być

Produkt jest bardzo przeciętny, prócz ładnego zapachu niczym mnie nie zachwycił. Nie nawilżył mojej skóry ani jako krem, ani jako maseczka.
Niestety z wielofunkcyjnymi produktami tak jest, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)

Bardzo przeciętny

Produkt otrzymałam w ramach testowania. Pierwsze wrazenia na plus: świeży zapach, wielkość opakowania, wydajność. Niestety wielofunkcyjność zapewniana przez producenta niekoniecznie mnie zadowala i wydaje mi się troszkę naciągana. Żel można w teorii używać jako krem na noc, na dzień i maskę.
Zacznę od pierwszej funkcji - krem na noc:
Po aplikacji żel jest przyjemnie chłodzący, stosunkowo szybko się wchłania jesli nie nałożymy go zbyt dużo, jednak przeszkadza mi bardzo lepki film, ktory zostaje na skórze przez co kładąc się spać mam wrazenie, ze wszystkie mikro rzeczy z poduszki przyklejają mi sie do twarzy i to juz niezbyt przyjemne uczucie.
Druga funkcja -krem na dzień:
Jako iż żel zostawia lepką skórę twarzy myślałam, ze fajnie sprawdzi się jako baza a jednocześnie nawilżenie pod makijaż. Po nałożeniu makijaż wyglądał w porządku, (mimo iz widocznosc skórek w obrebie nosa nie zostala zminimalizowana) jednak juz po 3-4h zauważyłam zbyt szybkie wyświecanie się skóry, co na co dzień nie występuje u mnie tak szybko. Także również nie byłam zadowolona z zastosowania na dzień.
Trzecia funkcja- maska:
Jedyna forma użytkowania kosmetyku, którą jestem w stanie zaakceptować. Po nałożeniu grubszej warstwy produktu i odczekaniu ok 10-15 minut zmywamy go. Skóra wydaje się być odzywiona i świeża, chociaż jeszcze używam za krótko, zeby ocenic poziom nawilżenia.

Całkiem przyjemny krem

Krem otrzymałam w ramach testowania produktu. Pierwsze wrażenie, fajny duzy krem, przyjemna żelowa konsystencja.
Na duzy plus należy zaliczyć bardzo dobry skład.
Konsystencja jest żelowa , lekka i bardzo delikatna.
Pięknie pachnie bardzo świeżo, naturalnie i relaksacyjnie

A teraz wrazenia z testowania.
Oczywiście wypróbowałam wszystkie trzy sposoby stosowania jakie zaleca producent.
Najlepiej sprawdził się jako lekki krem na dzien. Fajnie nawilża, odświeża, nie zostawia na skorze tłustego filmu.
Jako odświeżająca lekka maseczka tez sprawdził się bardzo dobrze.
Natomiast jak dla mnie najsłabiej sprawdził się jako krem na noc . Ale może dlatego że na noc wolę bardziej treściwe i gęste kremy.
Ogólnie bardzo polecam krem myślę że jeszcze nie raz się na niego skuszę.

Super

Opakowanie i sam wygląd produktu przypomina mi żel do włosów mojej mamy, kiedy go używała w moim dzieciństwie. Krem ładnie, świeżo pachnie. Jest przezroczysty. Dobrze rozprowadza się po twarzy. Cienka warstwa wchłania się bardzo szybko. Grubsza trochę dłużej, ale nie roluje się, w przeciwieństwie do aloesu holika holika. Skóra po zastosowaniu Garniera jest miękka, gładka i dobrze nawilżona. Używam go jako krem pod makijaż, albo po zmyciu makijażu, gdy jeszcze nie zamierzam kłaść się spać. Dobrze wspomaga inne nawilżające produkty.

Super krem

Krem znajduje się w pozornie małym, poręcznym opakowaniu. Jest bardzo wydajny, ma ładny zapach, delikatnie nawilża. Nie pozostawia tłustego filtru. Lubię go stosować jako lekką bazę pod makijaż. Szybko się wchłania, co jest ważne dla mnie każdego poranka, gdy się spieszę. Dla mało problematyczne skóry która potrzebuje delikatnego nawilżenia bardzo polecam!

Nie polubiliśmy się

Testowany krem nie przypadł mi do gustu. Zazwyczaj, jak polubię jakiś kosmetyk, to używanie go sprawia mi przyjemność. A tego jakoś "zapominałam" nałożyć i chyba podświadomie unikałam, mimo, że codziennie na mnie spoglądał z półeczki. ;) Ma swoje zalety- naturalny skład, brak tłustego uczucia po aplikacji. Ale jednak wady przeważyły. Nie ma fajnego zapachu, który by mnie zatrzymał. Konsystencja też mi się nie spodobała- jest żelowa, ale przypomina maseczkę do twarzy, więc dziwnie się czułam, stosując ją jako krem. Po nałożeniu skóra się klei i jest jakby "ściągnięta", napięta- nie lubię tego. Wolę czuć, ze krem nawilża moją skórę nawet w głębszych warstwach- tutaj tego nie odczułam. Lubię markę Garnier, ale resztkę tego kremu chyba jednak oddam siostrze i wrócę do mojego sprawdzonego poprzedniego kremiku.

Najllepszy z najlepszych

Z kremu jestem bardzo zadowolona, co prawda z początku byłam bardzo sceptycznie do niego nastawiona, gdy zobaczyłam jego konsystencje. Krem ma bardzo ciekawe opakowanie przypominające żel do włosów i bardzo podobną konsystencje.Bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy i szybko wchłania- idealnie sprawdza się pod makijaż.