BIO2YOU, Natural Face Toner with Sage and Seabuckthorn (Delikatny tonik do twarzy z szałwią, rumiankiem, krwawnikiem, dziką różą i rokitnikiem)

Ten wspaniały kosmetyk oczyszcza, zmiękcza i odświeża skórę, a także nawilża skórę jednocześnie delikatnie ją tonując. Zawiera wodę kwiatową z szałwii i rumianku, wyciąg z rokitnika, krwawnika pospolitego i dzikiej róży. Doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, zabezpieczając ją jednocześnie przed przesuszeniem. Pozostawia skórę miękką i gładką oraz ma działanie przeciwzapalne.
Szałwia dzięki właściwościom oczyszczającym i tonującym przywraca równowagę skórze, odświeża ją i działa przeciwzapalnie.
Rumianek - ma właściwości gojące, łagodzące, przeciwdziała stanom zapalnym i delikatnie sciaga skórę.
Ekstrakt z rokitnika dostarcza skórze witamin, mikroelementów, aminokwasów i kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9. Jest silnym antyoksydantem. Wykazuje działanie odżywcze, naprawcze i regeneracyjne, poprawia strukturę i elastyczność skóry oraz wspomaga leczenie podrażnień i zmian skórnych. Wspomaga mikrokrążenie w skórze, działa przeciwstarzeniowo, odżywczo i nawilżająco.
Krwawnik pospolity - bogaty w sole mineralne i witaminy (A, C, K), wykazuje silnie działanie przeciwzapalne i przeciwskurczowe, łagodzi stany zapalne i przyspiesza gojenie skóry. Sprzyja wzmocnieniu i odbudowie naczyń krwionośnych. Wspomaga regenerację i odbudowę skóry, działa także wzmacniająco, ujędrniająco i przeciwstarzeniowo. Wspaniale także równoważy funkcje skóry - z jednej strony skutecznie łagodzi podrażnienia i balansuje skórę tłustą, a jednocześnie łagodzi przesuszenia, podrażnienia, swędzenie, zalecza niewielkie stany zapalne i uszkodzenia skóry oraz stymuluje regenerację i odbudowę nowych komórek skóry.
Dzika róża jako bogate źródło witamin A i E, skutecznie chroni skórę przed negatywnymi skutkami stresu i zanieczyszczeniami środowiskowymi. Dzięki zawartości cennego kwasu linoleinowego skórze dostarczane są składniki odżywcze wspomagające odbudowę i zachowanie elastyczności i jędrności skóry.
Kosmetyk nie zawiera alkoholu, barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego.

tonizowanie twarzy
odświeżające, nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów
w sprayu
płyn

Najgorszy tonik jaki stosowałam

Moja skóra jest raczej normalna, wypryski pojawiają się na mojej cerze głównie gdy zjem coś niezdrowego. Nie mam skłonności do podrażnień, ale ten tonik strasznie mnie uczulił.

Kupiłam z polecenia, ale na mojej skórze totalnie się nie sprawdził.

Świetny tonik!

Uwielbiam toniki do twarzy w sprayu i ten tonik już od pierwszego użycia trafił do moich ulubieńców. Po pierwsze ma świetny naturalny skład, po drugie przyjemny ziołowo- kwiatowy zapach, po trzecie bardzo przyjemny aplikator który pryska chmurkę toniku, a nie pluje w twarz jak to niestety robią niektóre.
Uwielbiam tonizować nim skórę twarzy po umyciu, czuje wtedy cudowne odświerzenie i nawilżenie skóry. Niedoskonałości są wyciszone i pojawiają się rzadziej. Bardzo lubię też nim spryskać twarz po zrobieniu makijażu alby nadać skórze subtelny piękny glow. Spryskuje się nim również w ciągu dnia kiedy moja skóra potrzebuje nawilżenia i daje mi natychmiastowe ukojenie.