BioOleo Cosmetics, Olej ze słodkich migdałów

BioOleo Cosmetics, Olej ze słodkich migdałów

Jest jasny, przejrzysty, o lekko słomkowej barwie. Jest gęsty oraz bardzo łagodny dla skóry i może być stosowany do skóry wrażliwej, suchej oraz do pielęgnacji skóry małych dzieci (powyżej 3 roku życia). Ma bardzo dobre właściwości nawilżające i wygładzające, łatwo się wchłania. Pod tym kątem jest doskonały do masażu. Ponadto stosuje się go do oczyszczania skóry, zwłaszcza suchej, zwiotczałej i starzejącej się, także w delikatnych miejscach jak pod oczami. Składa się głównie (w 90%) z nienasyconych kwasów tłuszczowych, a dokładniej – oleinowego i linolowego. Składniki aktywne: kwas oleinowy, kwas linolowy, witaminy A,B1, B2, B6, D i E.

Struktura
bogate
olejek
<50ml
olejki
z pipetą

bardzo dobry

Olejek kupiłam subskrybując box kosmetyczny. Uwielbiam tego rodzaju kosmetyki do stosowania na twarz. Olej jest w szklanej, brązowej buteleczce z pipetą. Jest ona jednak przezroczysta i łatwo możemy kontrolować poziom zużycia kosmetyku. Aplikacja za pomocą pipetki jest bardzo wygodna, pozwala na właściwe dozowanie kosmetyku. Olejek jest bardzo wydajny w użyciu, ma bezbarwny kolor i praktycznie niewyczuwalny zapach. Kosmetyk jest bardzo wygodny w użyciu, dobrze się rozprowadza na skórze i świetnie nawilża. Dość szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Stosowałam go rano i od czasu do czasu na noc. Moja skóra po nim była odżywiona i wygładzona. Jeśli chodzi o cenę to też nie jest aż ta mocno wygórowana biorąc pod uwagę niezłą wydajność kosmetyku.

Świetny!

Nie jestem zwolenniczką stosowania olei na twarz. Zdanie zmieniłam jednak właśnie po zastosowaniu tego naturalnego produktu. Zawsze miałam wrażenie, że olej stosowany na skórę twarzy nie chciał się wchłaniać, zostawiał tą okropną tłustą warstewkę i przede wszystkim okropnie zapychał. Z tej przyczyn olejki które dostawałam w jakiś boxach, stosowałam wyłącznie na ciało. To mój pierwszy olej, który zastosowałam bezpośrednio na skórę twarzy. Olej ten ma jasną, przejrzystą, lekko słomkowa barwę i ledwo wyczuwalny zapach. Jeśli chodzi o działanie to jest to produkt, który idealnie i dogłębnie nawilża skórę. Stosowałam go wyłącznie na noc, pod krem, jako serum. Szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie tłustego filmu. Doskonale regeneruje, odżywia i wygładza skórę. Dzięki niemu skóra stała się też bardziej zdrowsza w kolorycie, który nie był tak ziemisty i szary. Dużym plusem kosmetyku jest też aplikacja za pomocą pipetki. Na całą twarz wystarczą zaledwie 3-4 kropelki produktu, co sprawia, że jest on też bardzo wydajny. Kompletnie nie zapycha i nie podrażnia. Nadaje się również do stosowania w delikatnych miejscach pod oczami czy również do masażu ciała. Plus za śliczną, minimalistyczną, szklaną buteleczkę. Jedynym minusem kosmetyku może być cena (59,00 zł) i dostępność (dostępny tylko na stronie producenta ).

Bomba nawilżenia!

Znalazłam ten produkt w pudełku ShinyBox i muszę powiedzieć, że już zamówiłam zapas! Jest to świetne serum nawilżające z kwasem hialuronowym. Bardzo przyjemne formuła, która szybko się wchłania idealnie sprawdza się nie tylko wieczorem ale przede wszystkim rano pod makijaż! Nie zapycha, za to zauważyłam, że moja cera jest świetnie nawilżona (pomimo ogrzewania i niesprzyjającej pogody - mrozów i wiatru), stała się też bardziej zdrowa w kolorycie, który nie jest tak ziemisty i szary. Produkt nie ma zapachu, co mnie bardzo odpowiada. Piękne szklane opakowanie z pipetką również na plus. Myślę, że jego cena jest adekwatna do jakości, gdyż produkt jest bardzo wydajmy. Jedna kropla pozwala mi na aplikację produkty na niemal całą połowę twarzy!

HIT

Olejek miałam okazję testować już dwa razy gdyż dwa razy pojawił się on w boxach kosmetycznych, które kupuje regularnie. I od czego tu zacząć.
Zapach? Piękny. Mi osobiście kojarzył się z męskimi perfumami ;)
Działanie? Idealnie nawilża skrórę, nie jest 'ciężki' szybko się wchłania. Stosowałam go głównie do nawilżenia twarzy, ale przyznam szczerze, że parę razy wmasowałam go w moją suchą skórę nóg i również idealnie się sprawdził. Jest bardzo wydajny, już parę kropel wystarczy aby odżywić skórę twarzy (czy tam nóg ;))