Beaute Mediterranea, Botox Like Syn-ake Serum (Serum do twarzy)

Beaute Mediterranea, Botox Like Syn-ake Serum (Serum do twarzy)

Serum zapobiegające starzeniu się skóry, Słynie z wysokiej zawartości SYN®-AKE innowacyjnego polipeptydu, będącego składnikiem jadu Vipera Temple (Tropidolaemus wagleri) odpowiedzialnego za działanie hamujące skurcze mięśniowe.
Ma działanie przypominające botox - wpływa na zmarszczki mimiczne
Także zawiera składniki takie jak: adenozyna, arbutyna, hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, octan tokoferylu (wit E), Dzika róża Oil (Olej Rosa Mosqueta) i ekstrakt z aloesu, który wygładza skórę i pomaga poprawić wygląd zmarszczek mimicznych twarzy spowodowanych przez powtarzane ruchy i przebarwienia, utworzone przez starzenie lub czynniki zewnętrzne, takie jak słońce.
Wygładza skórę i nawilża, dzięki czemu wygląda zdrowo i młodo

Fantastyczne serum!

Kupiłam to serum w Tk Maxx, zachęcona składem. Kosztowało ułamek regularnej ceny, więc długo się nie zastanawiałam.
Podoba mi sie bardzo minimalistyczne opakowanie (kartonik) jak i samo opakowanie produktu. Jest zrobione z masywnego, ciemnego szkła, ma dołączoną pipetkę.
Konsystencja przypomina mi bardziej krem niż serum i trochę cięzko to wydobyć z opakowania, bo pompka jakby nie chciała lub też nie mogła serum zassać. Ale to naprawde nieważne, biorąc pod uwagę działanie.
Serum jest po prostu cudowne! Nie miałam jeszcze czegoś takiego! Mogłabym na jego temat peany pisać! Gładziutka, praktycznie bezzapachowa formuła wchłania się błyskawicznie bez uczucia lepkości czy też tłustości. Skóra od razu jest delikatnie napięta, ale to, co najbardziej zachwyca, to nawilżenie. MEGA NAWILŻENIE! Skóra staje się niemal natychmiast wypełniona od środka, napompowana. Nawet nie wiem jak to opisac, żeby nie umniejszyć kosmetykowi.
Po prostu, myślę, ze każdy powinien czegos takiego spróbować. Uważam, że ten kosmetyk będzie dobry dla każdego typu skóry, niezależnie od wieku. Jeśli ma ktos skóre tłustą, to mozna zaryzykować pominęcie kremu i myślę, ze efekt byłby równie cudowny, a skóra byłaby nakarmiona dobroczynnymi składnikami.
Jedyne minus, to dostępność i cena. Chociaż to drugie mozna by poddać małej dyskusji. Czasami bowiem biegniemy do sklepu na ślepo (bez czytania składów) i kupujemy horrendalnie drogi, rozreklamowany, "ekskluzywny" krem, żeby się przez chwilę lepiej poczuć, bo Pani X przecież też taki ma. A w owej ekskluzywności jest na pierwszym miejscu w składzie woda, a zaraz po niej parafina. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że to serum jest jak najbardziej warte swojej ceny, nawet tej regularnej.
Cudo, po prostu cudo!