Purederm, Maseczka regenerująca `Śluz ślimaka`

Purederm, Maseczka regenerująca `Śluz ślimaka`

Maseczka wzbogacona ekstraktem ze śluzu ślimaka nawilża i koi wrażliwą skórę twarzy. Zapewnia doskonale nawilżenie i silną regenerację, w krótkim czasie przywracając skórze blask i jej naturalne piękno.

<50ml
Cera
normalna
regenerujące, nawilżające
w saszetce

śluzu a śluzu

Maseczka jest tak nasączona, że właściwie pływa w ślimaczym śluzie, który wystarcza jeszcze na kilka użyć. Skóra po masce jest dobrze nawilżona i odżywiona, drobne stany zapalne uspokojone. Natomiast wolę maski gdzie filtrat ze ślimaka jest na 2-3 miejscu, tutaj jest dość daleko, więc ktoś poszedł raczej w ilość. Niemniej maska przyzwoita, Purederm krzywdy nie zrobi.

Miły ślimak

Fajna maseczka. Przyjemnie pachnie, tak kremowo, delikatnie i otula skóre po użyciu. Płachta dobrze wycięta, mocno przylega. Dużo esencji ale nic nie kapie. Skóra ładnie wszystko wypiła, nie była lepka a gładka, nawilzona i elastyczna. Super za 5 zł polecam.

Używa produktu od: próbka

Dobra maska w miłej dla portfela cenia

Maskę z zawartością śluzu ślimaka kupiłam w markecie zaskoczona jej ceną z założeniem, że pewnie szału nie ma, ale warto wziąć i sprawdzić.
Płachta zamknięta jest w plastikowo- foliowym opakowaniu z rozcieńciem na górze ułatwiającym jej otworzenie o szacie kolorów wczesnej jesieni. Zawartość śluzu ślimaka to 1% i znajduje się na siódmej pozycji w liście składników.
Po otwarciu opakowania zwinięta jest dobrze nasączona płachta ze sporą ilością neutralnie pachnącej esencji. Maska przylega do twarzy prawidłowo, otwory na oczy, nos i usta dobrze wycięte. Nic nie kapie. Dobrze.
Po 20 minutach maskę ściągnęłam i standardowo wklepałam resztę esencji w szyję i dekold. Rano zobaczyłam efek jej zastosowania. Skóra twarzy była promienna, wygładzona, miła w dotyku czyli taka jaka powinna być po zastosowaniu ślimaka. Skóra była na tyle nawilżona, że po toniku od razu nałożyłam krem gdyż nie chciałam obciążać skóry twarzy.
Szkoda, że kupiła tylko jedną maską bo chętnie spróbowałam bym stosować płachtę raz w tygodniu przez okres miesiąca i zobaczyć czy płachta za 5 zł przyspieszy regenerację skóry. Na razie nie mam możliwości jej tak przetestować. Nie mniej jednak nawet po jednorazowym zastosowaniu mogę stwierdzić, iż maska dobrze się sprawdziła i warto po nią sięgnąć w trakcie zakupów w markecie.

Nawilżenie i odżywienie!

Maseczka w formie bardzo elastycznego i silnie nawilżonego płatu. Bardzo delikatny, przyjemny zapach, dobrze wykrojona. Działanie rewelacyjne, odczuwalne jest bardzo głębokie nawilżenie i odżywienie. Jedynym minusem może być to, że pozostawia na twarzy nieprzyjemnie lepką warstwę.

Używa produktu od: próbka

Bardzo przypadła mi do gustu

Kupiłam w Biedronce za 4,99. Cena bardzo przystępna.
Wieczorem zrobiłam demakijaż, później peeling, a następnie na stonizowaną twarz nałożyłam esencję i sięgnęłam po tę właśnie maskę w płachcie.
Jest bardzo mocno nasączona, po wyjęciu aż kapała z niej esencja.
Nałożyłam na buzię. Jak dla mnie jest świetnie skrojona, nie za duża, otworki na oczy, usta i nos ma tam gdzie być powinny. Maska świetnie przylega, nigdzie nie odstaje, świetnie przykryła całą moją buzię.
Zapach przyjemny, umila nakładanie.
Producent zaleca trzymanie maski przez 15-20 minut. Moja była tak mocno nasączona, że trzymałam ją blisko pół godziny i dalej była mocno wilgotna.
Po zdjęciu wklepałam resztę produktu w twarz, a to co zostało w saszetce wykorzystałam na nawilżenie dekoltu i szyi.
Maseczka porządnie nawilżyła moją skórę. Zminimalizowała widoczność drobnych zmarszczek. Skóra wyglądała na wypoczętą i ewidentnie w lepszej kondycji. Była gładka w dotyku i elastyczna, bardziej jędrna.
Następnego dnia po aplikacji efekt utrzymywał się. Przez ponad dobę moja skóra wyglądała po prostu lepiej. U mnie ta maska działa, gołym okiem widzę efekty. Na pewno sięgnę jeszcze nie raz po nią, szczególnie przed jakimś większym wyjściem, albo w takie dni, kiedy będę chciała sobie zrobić domowe spa i bardziej zadbać o skórę mojej twarzy.
Polecam. Tania i skuteczna.

Śluz ślimaka...

Maskę kupiłam w biedroce zaciekawił mnie ektrakt ze śluzu ślimaka nie spodziewałam się raczej efektu łał ponieważ maska była bardzo tania ok 5 zl. Maska w plachcie bardzo dobrze nasączone preparatem bardzo przyjemny naturalny zapach dobrze trzyma się na twarzy nie zjeżdża nie roluje się ma odpowiednio duże otwory na oczy i usta. Po aplikacji skóra delikatnie nawlizona niestety innego działania niezauwazylam

Świetna!

Maskę kupiłam w Biedronce za śmieszne 5zł:) Jak na maskę w płachcie to naprawdę niska cena. Chciałam wypróbować jak działa śluz ślimaka na moją cerę.
Maska niczym jakościowo nie różni się od droższych wersji, płachta jest przyjemna, wytrzymała i przede wszystkim bardzo dobrze nasączona esencją. Zapach jest troszkę chemiczny, ale dla mnie w porządku, nie przeszkadza mi. Płachta idealnie przylega do twarzy, szybko i wygodnie się aplikuje. Najważniejsze są jednak efekty. Cera jest wyraźnie nawilżona, koloryt praktycznie wyrównany! Maska świetnie niweluje wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia. Efekt nawilżenia utrzymuje się naprawdę długo. Jestem mile zaskoczoną maską za taką cenę. Na pewno jeszcze nie raz po nią sięgnę :)