Pevonia, Botanica, De-Aging Saltmousse Papaya -Pineapple (Mus peelingujący `Papaja - ananas`)

Jedyny w swoim rodzaju mus z solą morską wzbogacony w skwalan, olejek z marchwi oraz w ekstrakty z papai i ananasa. W trakcie wmasowywania na całe ciało, w łagodny sposób złuszcza wszelkie nieczystości, toksyny i obumarły naskórek. Poprzez stopniowe dodawanie wody, mus zamienia się w puszystą pianę, która powoli i całkowicie rozpuszcza się, by dostarczyć skórze jonów ujemnych oraz regenerujących ekstraktów z owoców tropikalnych.
Po jego użyciu skóra jest aksamitnie gładka w dotyku oraz widocznie rozjaśniona.
Składniki aktywne:
Ekstrakt z ananasa
Olejek z marchwi
Karoten.

Luksus!

Niespodzianka, którą dostałam w odpowiedzi na moje potrzeby to delikatny mus peelingujący. Wygładza on idealnie moją nieszczęsną, suchą skórę i intensywnie ją zmiękcza. Zapobiega łuszczeniu się skóry, co nieraz przez zimowe warunki atmosferyczne południowej Polski daje w kość, właściwie skórę... To powoduje także swędzenie i ściągnięcie skóry, a ten mus odpowiada dokładnie takim zapotrzebowaniom. Mus ten należy dokładnie nakładać na oczyszczoną i lekko zwilżoną skórę, delikatnie rozsmarować, drobinki naprawdę są dobrej jakości i nie zanikają od razu, a na koniec zmyć dokładnie większą ilością wody. Ważne jest to, że efekty widać od pierwszego zastosowania, i co jeszcze ważniejsze, nie są one chwilowe! Produkt jest raczej wydajny, lecz jak to bywa w przypadku peelingów, wszystko zależy od zastosowania. Jest wart każdego grosza, a fajnym dodatkiem jest elegancki, drogo wyglądający słoiczek!