Pevonia, Botanica, De‐Aging Body Balm Papaya‐ Pineapple (Balsam odmładzający `Papaja ‐ ananas`)

Bogaty w składniki, kremowy balsam odmładzający stanowi integralną cześć Linii Tropikalnej. Jego jedwabista konsystencja oraz zniewalający zapach dostarczają odprężenia i relaksu. Balsam zawiera mikroemulsyjne masło Shea, które służy do uwalniania polipeptydów kolagenu i elastyny, Tegosfer z retinolem, ekstraktu z owocu granatu oraz odmładzających ekstraktów z owoców tropikalnych. Dzięki niemu skóra jest odżywiona, uzupełniona w niezbędne składniki i we wspaniały sposób zregenerowana.
Składniki aktywne:

bogate
krem
100 – 250ml

Expensive!

Strach i szkoda było go zacząć używać, gdyż dla mnie, przeciętnego człowieka kosztuje krocie. Lecz z czasem bardzo do niego przywykłam, zachwycona efektami! Może nie jestem stara, lecz w odpowiedzi na moje potrzeby zastosowanie musu i balsamu zestaw ten zdziałał cuda! Skóra jest nawilżona, odżywiona i ujędrniona, nogi wyglądają jak milion dolarów! I mówię to nie tylko ja, ale mąż także! :) Niestety, w regularnym użytkowaniu słoiczek wielkości 150ml nie wystarczy na wieki... A inwestycja w niego jest poważną decyzją... Jak przystało na cenę, słoiczek wygląda luksusowo, zapach jest dyskretny. Dla mnie spisał się na piątkę!