Soraya, # Foodie, Regenerująca maseczka do twarzy ` Miód Manuka`

Soraya, # Foodie, Regenerująca maseczka do twarzy ` Miód Manuka`

Regenerująca maseczka do twarzy Miód Manuka.
Efekty:
-odżywienie i wygładzenie skóry
- otulający miodowy zapach
- gładka i promienna skóra.

Struktura
normalna
w saszetce

Używa produktu od: próbka

Nic a nic

Zapach produktu naprawdę bardzo ładny dało się wyczuć zapach miodu może nu był jakiś szczególnie intensywny ale był.
___
Maseczka wystarcza na 2 zastosowania.
Działanie no niestety wielkiego wow nie było. Skóra była nawilżona ale tylko tego dnia kiedy zrobiłam maseczke (maseczje zaplikowałam na wieczór). Rano gdy wstałam gdzieś to nawilżenie zniknęło. Ale za to skóra była nawet gładka.
????Maseczki nie trzeba zmywać. Trzymamy 10 min a potem należy wmasować w skórę.
???? Maseczka dość długo wsiąka w skórę. A kiedy już wsiąknie to faktycznie buźka wydaje się fajnie nawilżona ale to efekt tylko na chwilę.
Pomimo braku uczucia nawilżenia zaraz po przebudzeniu skóra była gładka nawet i troche lepiej wyglądała. Ale to nie jest efekt z którego byłam zadowolona. Jestem raczej na nie

jest okej

Jak za tak przystępną cenę to uważam, że maska jest bardzo dobra. Świetnie sprawdzi się w czasie domowego SPA. Myślę, że każda z Was powinna ją wypróbować u siebie.

ZASKOCZENIE

Będąc na zakupach na jednej z półek zauważyłam właśnie tą maseczkę. Oczywiście zachęciła mnie jej niska cena i piękny kolor opakowania. Bez większych oczekiwań nałożyłam maseczkę wieczorem i jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam moją buzię rana... Cera wydawała się gładsza w dotyku, a niedoskonałości wysuszone i wygładzone. Serdecznie polecam tę maseczkę osobą, które zmagają się z wypryskami, gdyż ta maseczka działa cuda za grosze.

Odżywienie

Jak wszystkie kosmetyki tej linii tuż po otwarciu opakowania zachwyca swoim słodkim, miodowym, a jednocześnie owocowym zapachem, co jeszcze bardziej zachęca do nałożenia jej na twarz.

Ma ona przyjemną, dość lepką i gęstą konsystencję, którą łatwo się rozprowadza i utrzymuje się na twarzy przez zalecane 10 minut. W tym czasie daje skórze ukojenie i odprężenie, co pozwala się zrelaksować. Maska jest z tych „niezmywalnych” jednak da treściwa konsystencja jest zbyt gęsta, aby pozostawić ją na twarzy, dlatego zdecydowałam się ją zmyć. Usunięcie tej maseczki jest równie łatwe jak jej aplikacja, co jest dla mnie kolejnym plusem (bardzo nie lubię walczyć ze zmywaniem maseczek z twarzy przez kilka lub kilkanaście minut). Jednak najlepsze to efekt jaki daje tuż po usunięciu ostatnich jej śladów z twarzy. Skóra jest mięciutka, gładka i bardzo sprężysta. Mocno odczuwalne jest nawilżenie i odżywienie skóry. Zyskuje również na tym jej wygląd – twarz jest bardziej promienna, nabiera zdrowego, naturalnego blasku, kolor skóry jest bardziej ujednolicony.

średnio

Jest to maska z rodzaju tych, które po 10 minutach mamy sobie wmasować jak krem w twarz i szyję. Jest bardzo tłusta, słabo się wchłania. Po tym rozsmarowaniu świecę się straszliwie, będę ją musiała dopiero zmyć, aby mieć normalną skórę. Jest jak tłusty krem, a nie maska.
Zapach niby miodu, przyjemny, ale nienachalny. Czułam tylko po otwarciu trochę. Konsystencja, kolor ładne.

Za ciężka dla mojej cery

To moja druga maseczka z serii Soraya foodie i ta wypada lepiej od jagodowej. Kosztuje 3 zł za dwie saszetki. Jedna zupelnie starczy na dokładne pokrycie twarzy i szyji.

Po otwarciu od razu czuć miód, który mi osobiście aż tak nie przeszkadza. Maska ma konsystencję kremu i jest niezmywalna. Nie piecze i nie swędzi. Po 10 min. zdjęłam nadmiar. Twarz była nawilżona i gładka, ale ta maska mimo wszystko jest zbyt ciężka i tłusta dla mojej mieszanej cery i mam wrażenie, że ją zapycha.

Może być - warto wypróbować bo a nóż to będzie TO :-)

Produkt kupiłam w Auchanie za 5 zł. Maseczka dostępna jest w opakowaniu jednorazowym gdzie mamy dwie aplikacje. Ni to drogo ni to tanio. W jednej saszetce jest jej dużo i spokojnie można nałożyć obfitą warstwę na twarz i szyję a także dekolt. Jeśli dobrze sobie maseczkę zabezpieczymy to 1 saszetka wystarczy na 2 razy - tylko trzeba uważać aby nie wyschła.
Opakowanie jest standardowe a szata graficzna dobrze zrobiona - wręcz zachęca do zakupu.
Zapach kosmetyku jest dla mnie fantastyczny ponieważ wyraźnie czuć woń miodu manuka który uwielbiam.
Maseczki używałam na noc i nie zmywałam jej tylko po wyschnięciu wcierałam w twarz i dopiero rano myłam buzię. Cera była dobrze nawilżona ale jakiś spektakularnych efektów regeneracji po paru użyciach nie zauważyłam.
Jest dobra ale myślę, że przy bardziej wymagających i suchych cerach się nie sprawdzi.
Warto jednak wypróbować choćby dla zapachu.

Kraina mlekiem i miodem płynąca

Na ten niepozorny produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście w dziale z nowościami. Bardzo się ucieszyłam, że wreszcie jakaś naturalna maseczka do twarzy pojawiła się w mojej kosmetyczce. pierwsze wrażenie było dobre. Lekka konsystencja, kremowa. Zapach dla niektórych może być duszący, ale mi odpowiada w 100%. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Więcej informacji poniżej.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia, głównie chyba przez zapach. Nie wiem dlaczego ale mi nie odpowiada. Chyba nie sądziłam, że będzie pachnieć aż tak miodowo.
Sama maseczka jest ok. Łatwo sìę ją naklada, fajnie się wchłania skóra jest po niej gładka i delikatna. Ale chyba nie zregenerowała. Zapach jest jak dla mnie zbyt słodki i przytłaczająca. Miałam z tej serii maseczke z melonem i ta była według mnie super.