Isana, Meersalz & Kirschblute Duschpeeling (Peeling pod prysznic `Sól morska i kwiat wiśni`)

Wyczuwalna świeżość i całodniowe poczucie perfekcyjnie wypielęgnowanej skóry. Peeling pod prysznic Isana dostarcza skórze tego, czego potrzebuje. Peeling pod prysznic Isana Sól z Morza martwego i kwiat wiśni zawiera perełki bambusowe, którymi łagodnie, lecz dogłębnie oczyszcza skórę i otacza ją zmysłowym zapachem kwiatu wiśni. Drobne perełki peelingu delikatnie usuwają zanieczyszczenia i martwy naskórek. W efekcie poprawia się struktura skóry, która staje się wyczuwalnie gładka i wygląda olśniewająco. Kąpiel pod prysznicem staje się relaksującym doznaniem dla ciała, duszy i zmysłów! Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie, PH neutralne dla skóry.

Bardzo dleikatny, bardziej żel, ale działanie złuszczające też jest.

Peeling umieszczony został w wygodnym opakowaniu, czyli tubce z zamknięciem na klik. Stawiajac na nakrętce bez problemu zużyjemy zawartość do końca.
Spodziewałam się nieco innej formuły. Okazał się żelem z niewielką ilością drobinek.
Mimo wszystko właściwości złuszczające są, bowiem ma coś w swojej formule co delikatnie ściera martwy naskórek. Ma piekny zapach i odbrze sprawdza się pod prysznicem jako żel pod prysznic. Skóra po jego zastanowoaniu jest lekko wygładzona i odświezona. Idealny do codziennego stosowania, jednak jeżeli ktoś lubi mocniejsze ścieranie powinien siegność 1 lub 2 x w tygodniu po coś o większej mocy i grubszych drobinkach.

Świetny zapach

Wybrałam ten peeling, ponieważ szukałam czegoś taniego do starcia martwego naskórka przed depilacją nóg. Peeling Isana sprawdził mi się świetnie. Drobinki nie są ani za małe, ani za duże. Jak zobaczyłam jego kolor - żywy niebieski - to bałam się czy nie dostanę jakichś podrażnień lub alergii. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Peeling ma świetny zapach - nie za słodki, może trochę męski i bardzo świeży.
Nie jest to peeling do zadań specjalnych, po którym skóra będzie jak pupka niemowlaczka. Do zwykłego stosowania dla niewymagających osób będzie odpowiedni.
Zużyłam już kilka opakowań i szybko się u mnie kończą. Peeling jest mało wydajny, ale na promocji w Rossmannie kosztuje czasem 4-5 zł, więc nie przeszkadza mi to.
Co do opakowania... nie jest może najpiękniejsze, ale peeling można w łatwy sposób z niego wydostać. Niestety, za każdym razem po kilku użyciach odłamywała mi się ta dolna część plastikowej zakrętki.

Kosmetyk 2 w 1

Peeling kupiłam ze względu na ciekawy zapach. Lubię wszelkie odmiany kwiatu wiśni i to skusiło mnie do zakupu. Generalnie nie jest to jakiś wyszukany produkt, który nie wiadomo, co robi ze skórą, ale daje radę. Przede wszystkim jest produktem dwa w jednym - myje i peelinguje od razu, więc dla osób lubiących tego typu rozwiązania będzie strzałem w dziesiątkę. Jest gruboziarnisty, ale dobrze oczyszcza i odrobinę się pieni. Skóra po jego użyciu jest rzeczywiście gładsza , a niska cena zachęca do zakupu. Myślę, że ten produkt jest w porządku, ale na dłuższą metę wolę coś innego.

Zbyt delikatny

Spodobało mi się opakowanie tego produktu i od razu postanowiłam go kupić.
Niestety po otwarciu zobaczyłam niebieski żel z mała ilością drobinek, na szczęście są też przezroczyste mniejsze, które delikatnie oczyszczają.
Kompletnie nie spodobał mi się zapach, jest taki dość męski, chociaż minimalnie czuć ten kwiat wiśni.
Peeling jest dość gęsty, dzięki czemu nie spływa nam i łatwo możemy wmasowywać.
Bardzo delikatnie, a nawet trochę słabo usuwa martwy naskórek ale jeśli ktoś ma wrażliwą skórę to jak najbardziej powinien być zadowolony.
Troszeczkę nawilża, zauważyłam, że szybciej się wchłania balsam do ciała po użyciu tego produktu.
Akurat tej wersji zapachowej więcej nie kupie, ale jeszcze skuszę się na jakiś peeling z firmy Isana.

Raczej żel z peelingiem

Nie zgodzę się z opisem producenta, że jest to peeling pod prysznic. Wg mnie to żel z peelingiem. Żel ma przyjemna treściwa konsystencję. Zanurzone w niej ziariarenka są nieliczne duże. Przez mała ilość i duży rozmiar słabo złuszczają naskórek. Nie rozpuszczają się w wodzie. Dla mnie po umyciu nie ma efektu wygładzenia. Żel bez użycia gabki jest niewydajny, natomiast z użyciem gabki drobinki zostają na niej.
Jako żel ma przyjemna konsystencję, myje. Ładnie kwiatowo pachnie. Nie przesusza. Jakością nie odbiega od innych żeli Isany

Jako peeling nie. Jako żel tak.

Niezbyt się sprawdza jako peeling.

Produkt ten otrzymałam w prezencie od znajomej. Z racji, że lubię peelingi pod prysznic, bardzo się ucieszyłam z możliwości przetestowania czegoś nowego. Kosmetyk zamknięty jest w tubie, która jest dość miękka i łatwo z niej wycisnąć produkt. Peeling ma całkiem gęstą, żelową konsystencję z niewielkimi drobinkami oraz przyjemny zapach. Łatwo rozprowadza się po ciele, dość dobrze myje, jednak właściwości peelingujące pozostawiają wiele do życzenia. Kosmetyk nie radzi sobie z martwym naskórkiem tak, jak można byłoby tego oczekiwać, gdyż drobinki są zbyt małe i rozpuszczają się pod wpływem wody. Dlatego też peeling ten bardziej nada się jako żel pod prysznic, który przy okazji troszkę pobudzi krążenie podczas masażu, aniżeli jako wygładzacz ciała.

Całkiem fajny

Używałam go bardziej jako żel do mycia niż peeling. Kiedy myłam się któryś raz w ciągu dnia (zeszłoroczne upały) używałam właśnie tego żelu z drobinkami z powodu wygody (akademik). Bardzo przyjemnie pachniał. Drobinki nie są duże i nie ma ich bardzo dużo. Jako peeling moim zdaniem trochę słaby, ale fajny jako żel do mycia ciała kiedy nie używamy gąbki.

Jestem na tak

Peeling Isana przyjemnie sprawdzał się pod prysznicem.
Wspaniale złuszczał martwy naskórek masując przy tym skórę ciała.
Dodatkowo bardzo dobrze oczyszczał ciało, zostawiając na długo delikatny zapach.

Zapach tego peelingu określiłabym na bardzo świeży wiśniowy. Idealny na porę wiosna-lato.
Śliczny zapach, który uprzyjemnia i odpręża.

Opakowanie określiłabym jako bardzo poręczne i wygodne. Tuba pozwala na zużycie produktu w całości bez marnowania resztek.

Cena bardzo atrakcyjna jak na tego typu produkt.

W trakcie używania peelingu skóra była miękka, zadbana i lepiej wchłaniała kosmetyki pielęgnacyjne.
Będę wracać jak tylko zobaczę go na drogeryjnej półce.

Skuteczne złuszczanie i sztuczny kolor...

Peeling kupiłam raczej z przypadku, ale byłam miło zaskoczona. Najczęściej używałam go przed depilacją i sprawdzał się idealnie. Peeling ma żelową konsystencję zawierającą perełki masujące i choć wydaje się delikatny, to naprawdę dobrze oczyszcza naskórek i wygładza skórę. Nie podrażnia.
Połączenie zapachowe soli morskiej i kwiatu wiśni jest przyjemne i orzeźwiające, a niebieski kolor peelingu był sporym zaskoczeniem... Jak dla mnie mało przyjemnym, bo od razu skojarzył mi się z jakąś sztucznością. Kosmetyk jest tani, ale opakowanie jest niewygodne.

To nie jest peeling.

To nie jest typowy peeling, który złuszczy nam naskórek pobudzi krążenie itp. Jest to co najwyżej produkt myjący z drobinkami. Nie polecam dla osób lubiących konkretne zdzieranie, spore kryształki czy pobudzenie skóry.

Konsystencja: lejąca, zbyt rzadka jak na peeling, uwaga na spływanie z ciała.

Działanie: jeśli przyjmiemy, że jest to żel pod prysznic do codziennego stosowania to będzie okej, bo myje skórę, nie przesusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Jednak, z pewnością nie jest to jak producent napisał, peeling złuszczający i wygładzający. Może być dobry dla osób z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą.
Moich oczekiwań nie spełnił, zdecydowanie nie usunie martwego naskórka czy nie oczyści dogłębnie skóry. Zauważyłam, że tak jest z każdym peelingiem w tubie Isana.

Zapach: słodko kwiatowy, bardzo przyjemny, bo nie jest zbyt sztuczny, szkoda, że szybko znika z ciała.

Opakowanie: przyciąga uwagę piękną grafiką, sama tuba jest miękka, więc używanie jej pod prysznicem jest dużo łatwiejsze. Dziura nie jest za duża, więc ten dość rzadki kosmetyk nie wypływał w nadmiarze.

Świetny zapach

Zapach: Sól morska i kwiat wiśni. Peeling zawiera perełki bambusowe, którymi łagodnie, lecz dogłębnie oczyszcza skórę. Według mnie jest to oczywiście peeling drobnoziarnisty, ale ja jak już wspominałam, lubię mocne, intensywne peelingi. Ten jest dla mnie po prostu świetnym uzupełnieniem płynu pod prysznic w postaci mikromasażu. Lubię takie produkty, to coś innego. Posiadaczki skóry wrażliwej będą jego zwolenniczkami, bo krzywdy z pewnością nie narobi. Lubię też delikatny zapach peelingu i jego poręczne, wygodne i przepiękne opakowanie, z którego bez problemu wyciśniemy peeling.

Isana

Bardzo przyjemny produkt, który jest przystępny cenowo i dostępny zarówno stacjonarnie jak i internetowo.

Ten peeling urzekł mnie swoim pięknym zapachem kwiatu wiśni. Zakochałam się w nim. Po kąpieli długo utrzymuje się na skórze ale również zapach roznosi się po całej łazience. Coś cudownego.

Peeling dobrze oczyszcza, usuwa martwy naskórek a przy tym nie podrażnia skóry.
Ma delikatne drobinki, które w delikatny sposób oczyszczają.

Jak dla mnie produkt bardzo dobry w korzystnej cenie. Warto go mieć w swojej łazience.