Emilio Pucci, Vivara EDP

Emilio Pucci, Vivara EDP

Wprowadzony w 2007 roku. Z okazji 60-lecia firmy, Emilio Pucci we współpracy z ekspertami z Guerlain wskrzesił zapach 'Vivara' z 1966 r.

Kategoria: kwiatowo - szyprowa
Nuty zapachowe:
nuta głowy: galbanum, bergamotka, amaretto
nuta serca: kwiat pomarańczy, jaśmin, narcyz
nuta bazy: irys, wetiweria, paczula

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

Piekny!

Vivara jest tym zapachem, dzieki ktoremu polubilam szypry. Klasyczny, elegancki, zimny, trzymajacy troszke otoczenie na dystans.
Duzo irysa, duzo ammaretto z jakas lekko slodkawa nuta kwiatowa w tle. W zimie sprawdza sie idealnie. Jak sie go nosi latem? Nie wiem, ale podejrzewam ze rownie dobrze jak i teraz.
Zbieram za niego mnostwo komplementow, takze trzeba uwazac! Jest bardzo dobrze wyczuwalny przez otoczenie i latwo przesadzic z jego iloscia ;)
Piekielnie trwaly!
Buteleczka jakos nie pasuje mi do zawartosci, ale jest ozdoba toaletki ;)

Używam tego produktu od: jesien 2012
Ilość zużytych opakowań: odlewka 10 ml

Magia!

Zgadzam się jak najbardziej z poprzedniczką... Zapach bardzo trudny, trzeba umieć go &quot;nosić&quot;... Nie wyobrażam sobie pstrokatych, &quot;neonowych&quot; modnych ostatnio ubrań i Vivary... Zapach dla kobiety zdecydowanej, mocno stąpającej po ziemi... ale z nutą ekscentryzmu w główce. Niesamowicie trwały, rzadko wyczuwalny na ulicach i przepięknie &quot;zapakowany&quot;

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Elegancja i szyk

Zapach niebananlny, dosc trudny i nie na co dzien.
Jest jedyny w swoim rodzaju, posiada mocne zielone nuty, z ktorych dominujaca jest galbanum. Jasmin dodaje zapachowi kobiecosci i wdzieku. Paczula doskonale utrwala wszystkie nuty serca i glowy i nie brzmi przy tym ziemisto lub ciezko.
Nie jest to zapach na upalne dni, wlasciwie wylacznie na zime i na wieczorne wyjscia na bankiet lub teatru.
Dla mnie - Vivara jest doskonala kompozycja. Noszac ten zapach czuje sie niezwykle silna i pewna siebie.
Butleka przepiekna, trwalosc i moc perfum znakomita.
Polecam wielbicielkom zielonych / kwiatowo szyprowych zapachow.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 80ml w trakcie

Zimne badyle

Absolutnie nie w moim typie. Od początku do końca zimny, wiercący w nosie zapach, mieszanka kwiatów (wyłapuję głównie konwalię w wersji która dwa dni za długo stała w wazonie ;)), nut zielonych i bardzo anemicznej paczuli. Nieładny, nietrwały, za słaby do mojej pracy :D Pomimo cudnej flaszki - nie chcę.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

No właśnie, wskrzesił

Właśnie coś mi się ta kompozycja wydała dość wiekowa jak na nowość...W zapachu najfajniejsze jest ...opakowanie. Nie jest zły - co to to nie. Ale jest dość typowy jak na otaczający go splendor (i cenę) - takie ciężkie rośliny (głównie owoce faktycznie) - dla mnie to podobny typ do Very Wang (klasycznej, którą akurat bardzo lubię, ale na Wizażu ma ona coś z 2 i pół *). Nic szczególnego, acz butelka ciekawa i na bajerancki prezent może być.

Używam tego produktu od:testy w 2006 bo obecnie dostępne chyba tylko w BT gdzie mi się chodzić nie chce:P
Ilość zużytych opakowań:jw