Yves Rocher, Anti-pollution, Après-shampooing Bouclier Anti-Pollution [ Antipollution, Protective Shield Conditioner] (Ochronna odżywka przeciw zanieczyszczeniom z wyciągiem z moringi)

Ochronna odżywka o delikatnej formule, która sprawia, że włosy stają się bardziej sprężyste, lekkie i błyszczące. Ułatwia rozczesywanie. Chroni włosy narażone na zanieczyszczenia środowiska. Zawiera wyciąg z nasion moringi o właściwościach oczyszczających. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego; Bez sztucznych barwników, parabenów, silikonów

jestem na tak.

Jestem zachwycona tym produktem. Moje włosy są bardzo długie, jednak borykam się z problemem przetłuszczonych włosów u nasady. Muszę przede wszystkim podkreślić, że włosy nie są obciążone, łatwiej się je rozczesują, cudownie pachną, po wysuszeniu są gładkie, nie puszą się.
Mam już 3 opakowanie i bardzo chętnie kupię kolejne :)

Świetna!

Używałam wraz z szamponem i płukanką z tej samej serii. Odżywka pachnie obłędnie, dobrze nawilża włosy i sprawia, że są łatwe w rozczesaniu. Nie wiem na ile chroni przed zanieczyszczeniami ale swoją podstawową funkcje spełnia jak najbardziej. Na pewno wrócę do niej choćby dla samego zapachu <3

Przyzwoita odżywka

Odżywka ma obłędny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Czy faktycznie przeciw zanieczyszczeniom? To akurat bardzo trudno mi stwierdzić. Po zastosowaniu włosy są gładkie, świetnie się je rozczesuje, mają ładny blask i aż chce się ich dotykać. Efekt ten utrzymuje się nawet do kilku myć. Ja nakładam kosmetyk na całą długość (mimo zaleceń na końcówki), przez to może obciążać włosy, które muszę na drugi dzień umyć. Przy stosowaniu raz w tygodniu nie jest to jakoś specjalnie męczące, więc w sumie nie mam się na razie do czego przyczepić.