Rosie, Mineralny podkład matujący

Rosie, Mineralny podkład matujący

Mineralny podkład matujący w 4 wersjach kolorystycznych: French vanilla, Coconut milk, Peaches and cream oraz Halva

Beznadziejny bubel

Podkład okazał się totalnym niewypałem. Przed kupnem obejrzałam filmik na YT, gdzie twórca kosmetyków Rosie mówił, że chciał stworzyć naprawdę jasne odcienie idealne dla Polek, które mają problem z doborem wystarczająco jasnego podkładu. Sama zawsze mam z tym problem więc zdecydowałam się na zakup najjaśniejszego odcienia. Niestety, podkład bardzo ciemnieje. Wygląda nieestetycznie od samego nałożenia, bardzo wysusza. Dla mnie bubel.

NIE NIE NIE ani nie matuje ani nie kryje ani nie nawilza BUBEL

Przykro mi ale podklad byl wielkim rozczarowaniem i wielkim bublem.
Zachecona filmikami na yotub myslalam ze w koncu znajde podklad zycia ale niestety on nawet nie jest sredniakiem. To nieskopolkowy catrice HD bije go o glowe w macie, w kryciu, w trwalosci, w wygladzie. A cena to przeciez 3 x mniej... Rosie wstydzcie sie za buble,, gdyz to nie pierwszy bubel tej firmy. Bardzo a to bardzo nie polecam. Mam wrazenie ze pozytywy sa tylko reklama :(. Mamy na rynku tansze i lepsze podklady o stokroc wiec ostrzegam.

Chwilowo ulubiony podkład

Długo szukałam jasnego, dobrze kryjącego podkładu, który będzie wpadał w żółte tony. Trafiłam w dziesiątkę biorąc najjaśniejszy odcień. Podkład jest długotrwały i nie wyświeca się momentalnie. Dobrze wypada po mocnym pudrowaniu. Według mnie nie ciemnieje na twarzy. Nawet w sztucznym świetle (w przebieralni w sklepie) wypadł super, a to rzadkość u mnie. Niestety nie przyjaźni się za bardzo z większością kremów nawilżających, które stosowałam jako bazę. Przebolałam to, bo sam w sobie nie przesusza mojej skóry. Lubię w nim to, że po zastygnięciu można użyć go ponownie punktowo jako korektor. Dobrze współpracuje z innymi mokrymi produktami, takimi jak korektory, ale może nie ułatwiać pracy przy konturowaniu na mokro. Dobrze rozprowadza się gąbeczką jak i palcami. Polecam!

Rewelacyjny

Zamawiałam kolor w ciemno, bo nigdzie nie było recenzji.
Strzał w 10 ! Peaches and cream to jasny odcień, porównałabym go do Bourjois Healthy Mix nr 51, niemalże identyczny, dosłownie odrobinę ciemniejszy.