BeBeauty, Juicy Mango Body Mist (Mgiełka do ciała o zapachu mango)

BeBeauty, Juicy Mango Body Mist (Mgiełka do ciała o zapachu mango)

Perfumowana mgiełka do ciała o zapachu mango. Otula ciało wyjątkowym i trwałym zapachem świeżych owoców i kwiatów. Tętniąca życiem, egzotyczna kompozycja relaksuje i nadaje skórze przyjemny zapach.
Produkowana dla Biedronki przez Adex Cosmetics & Pharma z Nowej Wsi. Dostępne są też mgiełki w innych wersjach zapachowych, mi.in:
- Green Tea,
- Fresh Melon
- Red Berry
- Musk Flower

Świetny zapach . Warto ją mieć

Super ożeźwiający zapach . Idealnie nadaje się na letnie dni . Miałam też tą drugą wersję Red Berry sprawdziła się równie świetnie. Po prostu uwielbiam je . Są mega . Długo się utrzymują jak na mgiełki po prostu wart są zakupu . Polecam

może być

produkt mnie zaciekawił i chciałam czuc odświeżenie w letnie słoneczne dni, mgiełka fajna w dobrej cenie i z pewnościa wydajna choć byłam zadowolona po kilku pierwszych użyciach to potem zapach zaczął mi przeszkadzac i odłożyłam na zaś nie wiem czy wróce

Słodki zawrót głowy

Mgiełka jest dostępna w biedronce, więc każdy w łatwy sposób może ją kupić za niewielkie pieniądze. Zapach mango najbardziej przypadł mi do gustu i to jego stosuje od dłuższego czasu.

Mgiełki używam głównie po kąpieli - na noc. Jej słodki zapach nie jest w żaden sposób uciążliwy i na skórze pozostaje do następnego dnia. Produkt nie wysusza skóry i nie pozostawia żadnej warstwy na ciele czy na ubraniu. Mgiełka sprawdza się świetnie dlatego nie mam jej nic do zarzucenia i myślę, że skuszę się na nowy zapach.

Świetny produkt

Mgiełke kupilam w biedronce na promocji Jest bardzo lekka polecam na letnie ciepłe dni ,swietnie odświeża i nie obciaza ,mozna ja kupic w fajnej cenie do tego jest bardzo wydajna i przyjemnie pachnie

Bardzo ją lubię.

Lubię używać mgiełek jako zastępstwo dla perfum. Są dla mnie lżejsze, mniej treściwe a bardziej odświeżające.
Tą mgiełkę kupiłam w ciemno, bo taka była akurat potrzeba ;) i dobrze się stało. Bo produkt, który raczej omijałam dał mi szansę zaprezentować się w całej okazałości.
Przyjemnie nawilża, zapach owocowy, ale na szczęście nie duszący i mdlący, bo jestem na tym punkcie przewrażliwiona. Trwałość, jak dla mnie, nie odbiega od tych "z wyższej półki" - tym większy plus!

Lubię

Po mgiełki sięgam, gdy chcę użyć czegoś lżejszego niż perfumy. Ten produkt marki BeBeauty sprawdza się całkiem nieźle w swojej roli. Bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się- jak na tego typu produkt- dość długo.
Podoba mi się proste, nieprzesadzone opakowanie. Cena przystępna.

Idealny dla miłośniczek słodkich, owocowych zapachów

Zapach zauroczył mnie od pierwszego psiknięcia. Bardzo intensywny zapach, który utrzymuje się na ciele dosyć długo, natomiast na ubraniach czuć go dobrze nawet po 10 godzinach.

Mgiełka pachnie przepięknie, jest idealna na letnie, ciepłe dni. Jesienią też fajnie jest zaaplikować mgiełkę by przypomnieć sobie słoneczne dni. Bardzo wydajna, przez lato psikałam się nią praktycznie codziennie a do tej pory mam prawie połowę :)

Opakowanie estetyczne, eleganckie, mozna odnieść wrażenie że posiadamy produkt za większą cenę niż 9,99. Do minusów opakowania zaliczę atomizer, nakrętka była nienaruszona, a mi w pozycji poziomej w torebce przeciekała buteleczka :/

Nie gorsza od słynnych mgiełek Avonu

Skusiłam się na nią podczas rutynowych zakupów w Biedronce. Cena nie była wygórowana, za to zapach obłędny. Bardzo ją lubię, używam z chęcią na co dzień zamiast perfum. Idealna na zwykłe dni, dość wydajna. Zapach jest trwały, utrzymuje się zarówno na skórze jak i na ubraniach.

Uwielbiam ten zapach.

Zapach niezwykle kuszący i od zawsze będzie kojarzył mi się z wakacyjnym klimatem. Mgiełkę dość delikatnie aplikuje się na skórę. Na skórze utrzymuje się krótko dlatego najlepiej mieć ją zawsze przy sobie. Jest dość wydajna bo starcza na długo nawet pomimo używania kilku razy w ciągu dnia. Jestem nią oczarowana i myślę że jest nieodłącznym elementem kobiety na wakacjach.

Must have latem

Kupiłam ten produkt zachęcona cudowną wersją melonową. Mango to wariant, który spodobał mi się równie mocno. Dzięki zielonej, melonowej wersji, na nowo przekonałam się do stosowania mgiełek latem. Do niedawna uważałam je za nietrwałe i niewarte zachodu. Biedronka udowodniła, że tanie nie znaczy kiepskie, myślę, że jakością bije a głowę Avon Naturals.
Mgiełka pachnie prawdziwie soczystym, świeżym owocem mango, z odrobiną pikanterii - wyczuwam nuty cynamonu lub jakiś innych orientalnych przypraw. Zapach energetyzujący, poprawiający nastrój i odświeżający w upalne dni. Kosmetyk rozpyla lekką mgiełkę zapachu, która przyjemnie chłodzi ciało.
Jak z trwałością? Zaskakująco przyzwoicie - spryskuję ją obficie ciało i ubranie i blisko skóry czuję ją nawet po kilku godzinach. Opakowanie bardzo dziewczęce, wesołe i dobre jakościowo - pompka nie zacina się, nie przecieka i nie zdzierają się z niego napisy, mimo noszenia w torebce.
Moje odkrycie wakacji za całe 10 polskich złotych, kupujcie, póki są ;)

dyskontowe zaskoczenie

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż takiej intensywności po tak taniej mgiełce dostępnej w popularnym dyskoncie.
Jest w dużej pojemności, przystępna cenowo (zapłaciłam za nią chyba 10 zł), wystarczy kilka psiknięć i uderza w nas naprawdę mocny aromat mango. Zapach jest bardzo wakacyjny, owocowy i świeży.
Buteleczka jest plastikowa, więc nie ma obaw, że coś nam się potłucze przy upadku. Atomizer psika mocną mgiełkę, nie chlapie strużkami produktu. Z trwałością jest tak średnio, na początku pachnie bardzo intensywnie, ale dość szybko się ulatnia i w ciągu dnia dopsikiwałam się mgiełką. Jednak jak na taką cenę jest to bardzo dobry produkt, godny przetestowania.

Brak słów

Zupełnie niepozorna mgiełka do odświeżenia zapachu w ciągu dnia, a teraz potrafi zastąpić kilkadziesiąt razy droższe perfumy. Nie wiem co ma w sobie takiego, ale nigdy nie usłyszałam od innych osób tylu komplementów na temat mojego zapachu czy perfum. Długo się utrzymuje. Najlepsza z moich dotychczasowych mgiełek. Dosyć trwałe opakowanie, regularnie noszę w torebce nadal ma się świetnie.