BeBeauty, Juicy Mango Body Mist (Mgiełka do ciała o zapachu mango)

BeBeauty, Juicy Mango Body Mist (Mgiełka do ciała o zapachu mango)

Perfumowana mgiełka do ciała o zapachu mango. Otula ciało wyjątkowym i trwałym zapachem świeżych owoców i kwiatów. Tętniąca życiem, egzotyczna kompozycja relaksuje i nadaje skórze przyjemny zapach.
Produkowana dla Biedronki przez Adex Cosmetics & Pharma z Nowej Wsi. Dostępne są też mgiełki w innych wersjach zapachowych, mi.in:
- Green Tea,
- Fresh Melon
- Red Berry
- Musk Flower

Używa produktu od: próbka

Okropnie mdląca

To chyba jedyny zapachowy produkt do ciała, który musiałam wyrzucić. Jest okropnie mdlący, nie mogłabym go nawet znieść jako odświeżacz powietrza czy na współdomownikach.

Spróbowałabym innej wersji

Mgiełka na początku niezbyt mi przypadła do gustu, zapach ani trochę nie przypominał mango, był taki dziwny trawiasty.

Po jakimś czasie albo zaczęła pachnieć inaczej albo się po prostu przyzwyczaiłam i pachnie nawet hm w porządku. Wciąż nie jest to mój ulubiony zapach, ale jako odświeżenie w ciągu dnia się sprawdza.

Używam jej od kilku miesięcy. Biorąc pod uwagę jak często jej uzywam i jak duzo - to można powiedzieć że jest nie do zużycia w pewnym sensie, ponieważ wydajność jest ogromna. Samo jedno psiknięcie jest bardzo obszerne.

Cudowny zapach owoców

Mgiełke zakupiłam przypadkiem w biedronce .Mialam juz mgiełke z bebauty z brogatem byla rewelacyjna .Tym razem wybralam odswierzajacy zapach melona i zakochalam sie .Mgiełka jest w plastikowej butelce z fajna zielona etykietka .Butelka jak od perfum dobrze rozpryskuje sie na ciele .Mgiełka po napryskaniu szybko die wchłania w cialo .Sam zapach jest cudownie owocowy napoczatku dosc intesywny ale pochwili fajnie spolgra z ciałem i czuc taka swierzasc .Zapachbutrzymuje sie kilka godzin .Po kilku godzinach w pracy kolezanki pytały co tak pieknie pachnie .Jest dosc wydajny i rewelacyjnie sprawdzi sie letnia pora .Warto zakupic tym bardziej ze mozna znalesc w przystepnej cenie 9.90 .Zamierzam zakupic inne zapachy z tej seri bo wszystkie sa fajne i apetyczne .

Hit za grosze

Tę mgiełkę miałam po raz pierwszy w starej wersji pod nazwą marki White Swan, jednak zawartość kompletnie się nie zmieniła od tego, a ja dzięki temu stałam się fanką takich produktów nie tylko latem. Mgiełka nadal pachnie słodko i orzeźwiająco jednocześnie, a do tego jest tania i trwała. Jej zaletą jest również to, że nie przyprawia o ból głowy ani mnie, ani nikogo w moim otoczeniu.

Fajna ;)

Jeśli chemy aby coś tam Nam pachniało w ciągu dnia to polecam :)
Fajna mgiełka, lekka i bardzo przyjemna dla otoczenia.
Za niewielkie pieniądze możemy rozpylać w okół siebie tropikalną woń :)
Polecam jako lekki zapach na upały.

Świetny zapach . Warto ją mieć

Super ożeźwiający zapach . Idealnie nadaje się na letnie dni . Miałam też tą drugą wersję Red Berry sprawdziła się równie świetnie. Po prostu uwielbiam je . Są mega . Długo się utrzymują jak na mgiełki po prostu wart są zakupu . Polecam

może być

produkt mnie zaciekawił i chciałam czuc odświeżenie w letnie słoneczne dni, mgiełka fajna w dobrej cenie i z pewnościa wydajna choć byłam zadowolona po kilku pierwszych użyciach to potem zapach zaczął mi przeszkadzac i odłożyłam na zaś nie wiem czy wróce

Słodki zawrót głowy

Mgiełka jest dostępna w biedronce, więc każdy w łatwy sposób może ją kupić za niewielkie pieniądze. Zapach mango najbardziej przypadł mi do gustu i to jego stosuje od dłuższego czasu.

Mgiełki używam głównie po kąpieli - na noc. Jej słodki zapach nie jest w żaden sposób uciążliwy i na skórze pozostaje do następnego dnia. Produkt nie wysusza skóry i nie pozostawia żadnej warstwy na ciele czy na ubraniu. Mgiełka sprawdza się świetnie dlatego nie mam jej nic do zarzucenia i myślę, że skuszę się na nowy zapach.

Świetny produkt

Mgiełke kupilam w biedronce na promocji Jest bardzo lekka polecam na letnie ciepłe dni ,swietnie odświeża i nie obciaza ,mozna ja kupic w fajnej cenie do tego jest bardzo wydajna i przyjemnie pachnie

Bardzo ją lubię.

Lubię używać mgiełek jako zastępstwo dla perfum. Są dla mnie lżejsze, mniej treściwe a bardziej odświeżające.
Tą mgiełkę kupiłam w ciemno, bo taka była akurat potrzeba ;) i dobrze się stało. Bo produkt, który raczej omijałam dał mi szansę zaprezentować się w całej okazałości.
Przyjemnie nawilża, zapach owocowy, ale na szczęście nie duszący i mdlący, bo jestem na tym punkcie przewrażliwiona. Trwałość, jak dla mnie, nie odbiega od tych "z wyższej półki" - tym większy plus!

Lubię

Po mgiełki sięgam, gdy chcę użyć czegoś lżejszego niż perfumy. Ten produkt marki BeBeauty sprawdza się całkiem nieźle w swojej roli. Bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się- jak na tego typu produkt- dość długo.
Podoba mi się proste, nieprzesadzone opakowanie. Cena przystępna.

Idealny dla miłośniczek słodkich, owocowych zapachów

Zapach zauroczył mnie od pierwszego psiknięcia. Bardzo intensywny zapach, który utrzymuje się na ciele dosyć długo, natomiast na ubraniach czuć go dobrze nawet po 10 godzinach.

Mgiełka pachnie przepięknie, jest idealna na letnie, ciepłe dni. Jesienią też fajnie jest zaaplikować mgiełkę by przypomnieć sobie słoneczne dni. Bardzo wydajna, przez lato psikałam się nią praktycznie codziennie a do tej pory mam prawie połowę :)

Opakowanie estetyczne, eleganckie, mozna odnieść wrażenie że posiadamy produkt za większą cenę niż 9,99. Do minusów opakowania zaliczę atomizer, nakrętka była nienaruszona, a mi w pozycji poziomej w torebce przeciekała buteleczka :/