SeaNtree, Collagen Mask Sheet (Maseczka ujędrniająca i uelastyczniająca skórę)

SeaNtree, Collagen Mask Sheet (Maseczka ujędrniająca i uelastyczniająca skórę)

Pojemność 1 szt

Delikatna maseczka w płachcie z dodatkiem kolagenu. Doskonale nawilża i wygładza skórę. Cera po aplikacji staje się rozjaśniona, nawilżona i napięta.

Używa produktu od: próbka

Delikatne nawilżenie.

Jestem ogromną zwolenniczką masek w płachcie! Są dla mnie wygodne, a podczas ich użytkowania funduję sobie chwilę miłego relaksu :) Tę kupiłam w aptece DOZ za niecałe 7 złotych. Płachta zamknięta jest w przyciągającej wzrok saszetce, którą łatwo otworzyć i jest dobrze nasączona esencją o neutralnej woni. Płat jest mięciutki, dobrze przylega do twarzy i się jej trzyma przez cały okres użytkowania. Po 20 minutach zdjęłam maskę z buźki i zauważyłam, iż cera stała się przyjemnie gładka w dotyku oraz wzrósł poziom nawilżenia. Jest to maseczka w sam raz na seans SPA, choć cena mogłaby być niższa.

Używa produktu od: próbka

Jednorazowa akcja

Maseczka ma formę płatu zamoczonego w czymś, co można porównać do wody, jednak po nałożeniu nic z niej nie ścieka. Delikatnie pachnie, daje uczucie chłodu i nawilżenia. Po 15 min. należy ją zdjąć, co uczyniłam i jedyne co uzyskałam to krótkotrwałe nawilżenie, ale nie wiem czy podobnego efektu nie osiągnęłabym mocząc twarz w wodzie. Nie ujędrnia i nie uelastycznia.