Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych

Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych

After Hybrid Sensitive odżywka odbudowując-utwardzająca + baza pod lakier.
Innowacyjna odżywka stworzona z myślą o paznokciach wrażliwych i delikatnych, osłabionych manicure hybrydowym. Skoncentrowana formuła precyzyjnie stapia się z płytką paznokcia, wspomaga odbudowę jej struktury i skutecznie utwardza. Wyjątkowa receptura efektywnie wzmacnia odporność paznokci wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne, wygładza ich powierzchnię, redukuje bruzdy i nierówności. Stosowana jako baza pod zwykły lakier chroni skutecznie paznokcie, pielęgnuje je i przedłuża trwałość manicure.

skuteczna

Niezwykle miła rzecz. Bardzo szybko regeneruje zniszczone paznokcie, przywracając im blask. Jest łatwo dostępna, poręczna oraz wydajna. Po długotrwałym stosowaniu hybryd działa jak plaster.

Dla mnie to ogromny plus, moje paznokcie potrzebowały takiego wsparcia!

mi się podoba

Zawsze mam problem.Chcę mieć zdrowe paznokcie i też chcę robić hybrydy, ale mam bardzo cienkie, wrażliwe paznokcie. Ta odżywka, moim zdaniem, bardzo dobrze wpływa na moje paznokcie, widzę efekty.

Superowa

Mam wyjątkowo wrażliwe paznokcie i podatne na złamania itp. Odżywkę stosuję raz na jakiś czas i faktycznie, fajnie wzmacnia moje paznokcie,są twardsze a sama odżywka jest też delikatna, neutralna w kolorze, więc na co dzień ładnie wygląda.

dobra

Całkiem dobra odżywka do pazmokci, ładnie sie rozprowadza jest wydajna nie uszkadza skórek, daje ładny połysk na płytce. Juz po pierwszym uzyciu daje efekty widoczne, nadaje sie jako baza pod lakier i spokojnie daje rade ze zniszczonymi i kruchymi paznokciami bo udało mi sie je nieco zapuscic. POLECAM