Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych

Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych

After Hybrid Sensitive odżywka odbudowując-utwardzająca + baza pod lakier.
Innowacyjna odżywka stworzona z myślą o paznokciach wrażliwych i delikatnych, osłabionych manicure hybrydowym. Skoncentrowana formuła precyzyjnie stapia się z płytką paznokcia, wspomaga odbudowę jej struktury i skutecznie utwardza. Wyjątkowa receptura efektywnie wzmacnia odporność paznokci wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne, wygładza ich powierzchnię, redukuje bruzdy i nierówności. Stosowana jako baza pod zwykły lakier chroni skutecznie paznokcie, pielęgnuje je i przedłuża trwałość manicure.

działa

Niezawodna jest ta odżywka, stosuję ją co jakiś czas, jak mam problem z paznokciami, często nakładam ją po ściągnięciu żeli. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt, działa cuda, do tego ma przystępną cenę.

skuteczna

Niezwykle miła rzecz. Bardzo szybko regeneruje zniszczone paznokcie, przywracając im blask. Jest łatwo dostępna, poręczna oraz wydajna. Po długotrwałym stosowaniu hybryd działa jak plaster.

Dla mnie to ogromny plus, moje paznokcie potrzebowały takiego wsparcia!

polecam

Obawiałam się na początku tego typu produktów do paznokci, w Internetach różnie pisano na temat tych odżywek, ale przetestowałam i muszę przyznać, że super się sprawdziła. Duże zaskoczenie, bo po dwóch tygodniach paznokcie się wzmocniły na tyle, że udało mi się je zapuścić.

okej

Moje paznokcie wołały o pomstę do nieba, były w bardzo złego kondycji, chciałam o nie zadbać przed świętami i udało mi się je zapuścić chyba pierwszy raz, bez tej o odżywki na pewno mój plan by się nie powiódł. Polecam sobie ją przetestować, jak macie zniszczone paznokcie albo łamliwe. Cena bardzo przystępna, skuteczność dobra, także warto.

polecam

Odżywka doskonała! Skuteczna! Naprawdę działa i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się ją kupić, nie była też droga. Jednak nie bez przyczyny odżywki eveline są tak popularne, choć budzą skrajne emocje. Polecam jak najbardziej, po niej moje paznokcie są mocne i długie, przestały się rozdwajać, ładnie prezentuje się na nich lakier hybrydowy, wiele osób pytało mnie czy mam tipsy.

jestem na tak

Warto sięgać po tę odżywkę, jak macie problem z łamliwością paznokci. Nie zrobi krzywdy, jest bardzo skuteczna, ale delikatna dla paznokci. Regeneruje płytkę w ciągu kilku tygodni, odbudowuje ją, paznokcie stają się bardzo mocne. Naprawdę skuteczny i tani produkt do paznokci, szczerze mówiąc nic innego mi nie pomogło. W sumie wiem, że od lat są te odżywki na rynku, ale dopiero niedawno zdecydowałam się je przetestować, szkoda, że wcześniej an to nie wpadła.

mi się podoba

Zawsze mam problem.Chcę mieć zdrowe paznokcie i też chcę robić hybrydy, ale mam bardzo cienkie, wrażliwe paznokcie. Ta odżywka, moim zdaniem, bardzo dobrze wpływa na moje paznokcie, widzę efekty.

Superowa

Mam wyjątkowo wrażliwe paznokcie i podatne na złamania itp. Odżywkę stosuję raz na jakiś czas i faktycznie, fajnie wzmacnia moje paznokcie,są twardsze a sama odżywka jest też delikatna, neutralna w kolorze, więc na co dzień ładnie wygląda.

fenimen

fenomenalny prosukt. brakowało mi takiego na rynku. przystepna cena i wspaniały efekt. aznokcie sa bardzo mocne. wczesniej miałam łamliwe i problem zniknął

dobra

Całkiem dobra odżywka do pazmokci, ładnie sie rozprowadza jest wydajna nie uszkadza skórek, daje ładny połysk na płytce. Juz po pierwszym uzyciu daje efekty widoczne, nadaje sie jako baza pod lakier i spokojnie daje rade ze zniszczonymi i kruchymi paznokciami bo udało mi sie je nieco zapuscic. POLECAM

rewelacja

Zależało mi głównie na wzmocnieniu paznokci, ta odżywka pomogła, w końcu mogłam je zapuścić. Ja nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń, jest skuteczna, bardzo szybko widać pierwsze efekty po jej zastosowaniu, moje wrażliwe paznokcie dobrze ją znoszą.

super

Odżywka działa, jednocześnie nie robi krzywdy moim wrażliwym, kruchym paznokciom, bardzo dobry produkt, skuteczny. Paznokcie się wzmocniły już po tygodniu stosowania, także byłam w dużym szoku. W końcu wyglądają tak, jak powinny, na pewno będą do niej wracać co jakiś czas.