L`Oreal Paris, Infallible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

L`Oreal Paris, Infallible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

Długotrwały, bezkompromisowy podkład do twarzy, o 24 godzinnej trwałości. Nie wysusza, nie pozostawia efektu maski, zapobiega błyszczeniu skóry. Doskonale odświeża i kryje niedoskonałości, dając efekt świeżej i zdrowej cery nawet w najtrudniejszych warunkach.

Uwielbiam go.

Bardzo lubię produkty marki Loreal. Ten również przypadł mi do gustu.
Podkład ten jest leciutki, praktycznie nie czuć go na skórze.
Ma średnie krycie, które można budować.
Ładnie stapia się ze skórą.
Nie podkreśla suchych skórek.
BLURUJE pory. - wow!
Przy tłustej cerze nie wyświeca się szybko, co mnie bardzo zdziwiło.
Nie schodzi z nosa ani strefy T, a przy innych podkładach z loreal niestety miałam ten problem.
U mnie niestety trochę oksyduje. Ostatecznie odcień 120 mało różni się od 125.
Numerki na zatyczkach strasznie nieprzemyślane. Mając kilka opakowań i kolorów łatwo je pomieszać i nie wiadomo, który kolor to który w szczególności, że w opakowaniu odcienie 120, 125 i 200 są bardzo podobne.

Bardzo dobry

Podkład jest bardzo dobry. Mam 125 natural rose i jest idealny. Ma bardzo dobre krycie, utrzymuje się cały dzień na twarzy. Podkład nie tworzy efektu maski, nie waży się i nie ściera.

Nie na codzień

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami, kupiłam ten podkład. Pierwszy plus to jasny kolor (to pierwszy podkład z drogerii, którego nie muszę rozjaśniać - jestem bardzo blada). W czasie aplikacji czuć alkoholowy zapach, który później nie jest wyczuwalny. Podkład na cerze z każdą chwilą wygląda coraz lepiej, stapia się z nią. Mam cerę suchą i zawsze nakładam cienką warstwę podkładu. Gdy nosiłam go kilka dni z rzędu to stan mojej cery pogorszył się. Na ogół nie mam większych problemów z niedoskonałościami, jednak ten podkład nie nadaje się do noszenia na codzień. Nie wyrzucę go, bo daje na prawdę ładny efekt na buzi, ale będę używać raz na jakiś czas.

Na ważniejsze wyjścia

Podkład ma dosyć dobre krycie i naprawdę utrzymuje się długo na twarzy, bez poprawiania w ciągu dnia. Dopiero wieczorem skóra zaczyna się świecić i widać, że zaczyna się ścierać. Używam go na jakieś większe wyjścia, raczej nie na codzień ponieważ trochę ciężko się go nakłada i kiedy zależy mi na czasie wybieram lżejszy true match. Czasem podkreśla suche skórki, ale nie zauważyłam żeby wysuszał moją skórę mimo, że kiedy się go nakłada czuć zapach alkoholu.

Bardzo dobry

Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej. Podkłady zazwyczaj szybko mi się wyświecają lub ważą. Jeśli chodzi o ten podkład to bardzo się z nim polubiłam. Zacznę od tego, że jest to podkład zastygający, bardzo trwały. Nie obciąża skóry, jest prawie niewyczuwalny i wygląda bardzo ładnie na skórze. Duży plus to mocno średnie krycie, ale wystarczające by przykryć niedoskonałości. Kiedy zastyga faktycznie ładnie matuje ale nie jest to płaski mat. Podkład nigdy nie tworzy mi maski, nie ciastkuje się ani nie waży. Podkład wyświeca się po kilku dobrych godzinach (Ok.5), ale nie nazwałabym tego mocnym świecieniem. Duża wadą są jedynie kolory. Z tego co widziałam w internecie gama kolorystyczna jest dość szeroka. Niestety gdy ja kupowałam podkład w drogerii nie było dość dużego wyboru. Niestety problem ten u mnie tyczy się większości podkładów.

Popularny bubel

W składzie alcohol denat. i tzw. itchy m'sy, które powodują uczucie swędzenia. Nie znam powodu popularności tego podkładu. Nawet jeżeli nie widać suchych skórek, to po nałożeniu tego specyfiku jakieś nam wyjdą przez wysuszający alkohol, który został tu wpakowany aby wydawało nam się, żę produkt dobrze się wchłania. W rzeczywistości szybciutko wysycha wraz z naszym nawilżeniem na naskórku. Aby produkt się sprawdził należy mieć grubą skórę typu normalnego, używać pod spód grubą warstwę kremu lub serum aby to ono uległo wysuszeniu a nie nasz naskórek.

Mi się nie sprawdził

To prawdopodobnie kwestia mojej cery (mieszana, trądzikowa), ale wszystkie podkłady l'oreala (a zwłaszcza true match) ciastkują mi się na twarzy zanim zdąże je dobrze rozblendować. Niezależnie jak dobrą bazę, puder czy utrwalacz bym użyła - te podkłady po prostu nie są dla mnie. Podkusiła mnie promocja i gama kolorystyczna (używam odcienia 005 i rzeczywiście jest jasny), ale niestety nie zdał u mnie egzaminu. Spróbuję go użyć na jesieni, może przy niższych temperaturach będzie się lepiej sprawdzał. Może po prostu nie jest dla osób z moim typem cery?

Bardzo dobry podkład

Podkład kupiłam po wielu pozytywnych opiniach. Odcień, który ja posiadam (005) jest jasny bardziej neutralny, ale lekko żółty.
Podkład ma bardzo dobre krycie, jak na swoją bardzo rzadką konsystencję. Długo utrzymuje się na twarzy (mam cerę normalną z lekko przetłuszczającym się czołem) . Nie waży się, nie ściera. Bardzo ładnie wygląda na buzi. Nie zauważyłam też, żeby oksydował. Jedyny minus, a w zasadzie dwa, to jego cena stacjonarnie oraz dość mała gama kolorystyczna .

Uwielbiam go

Ten podklad to zdecydowanie mój faworyt. Skóry wygląda dzięki niemu przepięknie. Bez problemu radzi sobie z niewielkimi niedoskonalosciami. Fajnie nawilża, wygląda bardzo świeżo. Utrzymuje się przez cały dzień. Dość szybko zastyga ale to nie stanowi większego problemu. Cudo ! A przy tym bardzo wydajny.

Ciekawy kosmetyk z drogerii

Bardzo fajny podkład.
Pięknie wygląda na buzi, szczególnie na mojej tłustej skórze. Wodoodporny i piękny kolor 125 Natural Rose niestety są to odcienie dla opalonych osób.
Ogólnie jest super przetrwał ważne wyjścia i niejedne spotkanie z wodą , co bym zmieniła to tylko game kolorystyczną, więcej neutralnych tonów typu healthy mix

Faworyt

Podkład od razu przypadł mi do gustu. Piękny żółty odcień, super trwalość, lekkość. Jedyny minus to szybkie wyświecanie się, ale to po prostu to też kwestia mojej mieszanej cery.
Ostatnio odkryłam , że super się łączy mieszany z innymi podkładami.
Mój faworyt do codziennego użytku.

Niestety

Słyszałam tak dużo pozytywnych opinii dlatego postanowiłam go kupić.
Niestety żadem krem, żadna baza nie pomaga. Podkład na mojej buzi jest bardzo widoczny, ciężki, po kilku godzinach jest tylko gorzej. Dałam mu wiele szans ale chyba się nie polubimy nigdy. Kolor jest ok ale samo zachowanie na twarzy nie dla mnie. Moja skóra jest mieszana w stronę suchej. Podkład jej nie wysusza dobrze kryje ale...