Clinique, Gentle Light Powder (Puder sypki transparentny)

Clinique, Gentle Light Powder (Puder sypki transparentny)

Transparentny, bardzo drobny sypki puder stanowi doskonałe wykończenie dla każdego typu skóry i każdego stylu makijażu. Utrwala makijaż, redukuje widoczność porów, pozostawia cerę gładką i jednolitą z matowym wykończeniem.

Mój nr 1 !!!!!!!!!!!!!

Uwielbiam ten puder !!!!!
Bardzo lubię pudry, które w delikatny sposób rozświetlają twarz a ten puder daje taki właśnie efekt. Mam odcień 02 - jaśniutki beż jakby troszeczkę złoty ale już mam na oku nowy w odcieniu 03 :-)
Puder prezentuje się na buźce bardzo naturalnie, nie zmienia koloru podkładu, daje bardzo subtelny efekt rozświetlenia ponieważ ma drobniusieńkie drobinki, trzyma się na twarzy cały dzień bez konieczności poprawek, nie wysusza skóry jest bardzo wydajny - w ciągu trzech miesięcy przy codziennym stosowaniu ubytek w słoiczku jest niewielki i co najważniejsze nie podrażnia mojej wrażliwej i alergicznej skóry !!!
Jak dla mnie ideał :-)
Polecam gorąco !!!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Lubię go

Mam odcień 03. Kupiłam go dzięki recenzjom i nie żałuję. Długo szukałam takiego pudru. Chodziło mi jednocześnie o sypki i wygodny. Tak jak pisze, zanurzam w nim pędzel i zabieram ze sobą w kosmetyczce w razie poprawek. Niestety nawet nie zdarzyło mi się żebym musiała coś poprawiać. Puder trzyma się idealnie. Nadaje wypoczęty wygląd, żadnych odblasków nie zauważyłam. Nie zmienia odcienia podkładu, idealnie pasuje do mojej karnacji. Cena w porównaniu do jakości jest całkiem przystępna. :)

Ilość zużytych opakowań:

Świetny

Mam kolor 03 glow 3(tester) (nastepny kupię 4, bo ten jest ciut za jasny na lato).Puder jest naprawde świetny. Nadaje cerze wypoczęty wygląd, uszlachetnia makijaż,jestem nim zachwycona.Mimo tego, że mam cerę mieszaną nie zuważyłam błyszczenia się twarzy, tylko subtelne rozświetlenie.Jest to mój pierwszy puder sypki.
Gorąco polecam.Używam tego produktu od:od tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego(tester)

dla mnie nie ma lepszego

Super! ?wietny! Roz?wietla ale nie t?u?ci. Mam such? skór?, ktorej dodaje blasku. Delikatnie otula twarz ?agodz?c kontury. Nie koloruje - jest transparentny, dyskretny... Jeden z tych kosmetyków, który robi ?wietn? robot?, a ludzie nie widz? nawet, ?e jeste? czym? popacykowana...Wielki plus!!! Chocia? wymaga podk?adu, chyba, ?e kto? ma nieskaziteln? cer?....

U?ywam tego produktu od: 2 lat
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 2 s?oiczek

Ale żarówa!

Zawiodłam się na nim, efekt dla mnie jest nieciekawy- mocno świecę się, a ja chciałam raczej roświetlenia a nie latarni. Mam go na półce prawie nietkniętego, moze kiedyś dam mu szansę- wtedy zmienię ocene.

Używam tego produktu od:użyłam z 7 razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, prawie całe

Całkiem fajny

Dostalam ten puder w prezencie, dosc dlugo stal nieuzywany ze wzgledu na swoj kolor (transp.- jednak dosc jasny). Jesienia okazalo sie ze doskonale pasuje do mojej karnacji.
Puder jest przyjemny, nie tworzy na twarzy maski, fajnie sie naklada za pomoca dodanego pedzelka. Ladnie matuje moja b.tlusta skore. Co najwazniejsze przy poprawkach w ciagu dnia nadal jest niewidoczny.
Pudelko bardzo praktyczne, z plastikowym sitkiem dzieki ktoremu nie wysypuje polowy pudru.
Calkiem wydajny.
O ile nie znajde czegos lepszego (chce wyprobowac Carona- ach ten zapach) kupie nastepne opakowanie, bo warto !

Używam tego produktu od:3 mieś

Plus pięć kilo dla chudzinek

Miłe Panie, jeśli którakolwiek z wcześniejszych recenzentek tego produktu zajrzy w ten tekst, specjalnie dla Niej zamieszczam tu podziękowania za to, że zechciało Wam się poświęcić chwilkę na pisanie. Dotyczy to nie tylko Pań, które wypowiadały się o powyższym pudrze w samych superlatywach. Dzięki Waszym, tak pozytywnym, jak i krytycznym opiniom stwierdziłam, że to produkt stworzony dla mnie.

Nie matuje, nie kryje niedoskonałości, pewnie też nie wchłania nadmiaru sebum w ciągu dnia; pędzel absolutnie beznadziejny (po co oni go w ogóle dokładają, skoro nie nadaje się do pudru?), nie ma puszka przytrzymującego puderek w pojemniczku, a i sitko średnio praktyczne.
NO TO CO?!
Kupiłam go po to, żeby łagodził rysy twarzy i nadawał jej świeży wygląd i to właśnie robi! Mój chudziutki, wiecznie niedospany pyszczek wygląda po maźnięciu tym cudeńkiem jakbym ważyła z pięć kilo więcej i spała ze trzy godziny dłużej. SZCZYT SZCZĘŚCIA!
Polecam Paniom o ostrych rysach i zmęczonej cerze, które dodatkowo chcą troszkę "wypełnić" policzki. Płaci się za to leciutkim błyszczeniem buzi pod wpływem zawartych w pudrze drobinek, ale w sumie i tak widać to mniej, niż przeróżne "pancerne" pudry i podkłady.

Edit:
Wiem już, do czego służy ten zagadkowy pędzel!
Piszą o tym na USAńskiej stronie Clinique. Dobrze, że umieścili tę informację, bo sama za Chiny Ludowe bym na to nie wpadła i umarłabym dręczona tą niewiedzą. :eek:

Otóż należy ten pędzelek zanurzyć w pudrze i zamknąć. W ten sposób możemy zabrać ze sobą do torebki porcję pudru wystarczającą do jednorazowego zmatowienia buzi, bez konieczności taszczenia całego pudełka. No proszę!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobry ale do idealnej cery

Puder jest naprawde godny polecenia, bo efekt jest naprawde swietny. Mysle ze jest o wiele lepszy niz Meteoryty Guerlaina. Po pierwsze opalizuje jakby na zloto co niektorym typom cery bardzo pasuje. Puder jest bardzo drobno zmielony i delikatny. Ale ja jako posiadaczka cery miesznaej stwierdzilam ze musze go miec. Ale nie byl to najlepszy pomysl, jak ktos ma cere problemowa to lepiej kupic Blended face powder z tej samej firmy i efekt bedzie o niebo lepszy. Bo ten poczatkowy olsniewajacy blask po 3 godzinach sprawia ze wygladasz jak latarnia i tylko wzmaga swiecenie. Ale czasem go uzywam na wieczor lub na impreze, na dzien rzadko a jak juz to omjam strefe T. Mysle ze dla kogos z cera idealna bedzie KWC, ale wszystkim ktorzy sie przetluszczaja nie polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Świetny

Mam go dzięki wymianie wizażowej i muszę przyznać,że jest to najlepszy puder rozświetlający jaki kiedykolwiek miałam.Odcień 02 jest idealny.Posiada drobinki,ale bardzo drobniutkie,twarz opalizuje pięknie.Wygodne opakowanie.Będę go próbowała jeszcze kupić,niestety,mało gdzie dostępny.Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Idealny na lato

Jak tylko przeczytałam - kochane Wizażanki - Wasze opinie odnośnie tego pudru to postanowiłam go jakoś zdobyć. Wykorzystałam w tym celu męża, który odbył w zeszłym miesiącu podróż służbową do WB i tak stałam się szczęśliwą posiadaczką tego cudeńka. Puderek przepięknie rozświetla moją twarz i sprawia, iż wygląda na lekko opaloną. Kolor Glow 03 jest świetny na lato, gdyż nadaje mojemu blademu licu zdrowy, ciepły koloryt. Puderek ten ma także niezłe właściwości kyjące (podobnie jak blended face powder), pięknie tuszuje drobne niedoskonałości. Mimo tego nie tworzy tapety i wyglada naturalnie. Jest naprawdę fantastyczny i wart zachodu. Teraz będę kombinować jak zdobyć jaśniejszy kolor 02 na zimę...

cudo, co tu więcej mówić

Cudo, ale trochę mało wydajne. Delikatny, puszysty, taka mgiełka. ]Tuszuje, rozświetla i ożywia. Naprawdę cudo. Nie znajduję słów, aby go określić :)

Mój najlepszy puder.

mój ulubiony rozświetlacz

Polowałam na niego odkąd poczytałam sobie o nim na kwc. puder jest faktycznie świetny. mam odcień glow2 - to jest kolor jasnego złota.
Zalety jako rozświetlacza - nie widać drobinek, jest bardzo dyskretny, dlatego można nim opudrować całą twarz. kolor jest piękny - delikatnie opalizuje, nabłyszcza, 'uszlachetnia' cerę, buzia wydaje się delikatniejsza, ładnie rozświetla okolice pod oczami, optcznie lekko maskuje cienie. kolejna zaleta - opakowanie bardzo solidne, plastikowe sitko z kilkoma dziurkami - nie ucieka z niego za dużo pudru.
wady - trzeba potrząsnąć zamkniętym pudełeczkiem, inaczej może się wysypać. jako, że błyszczy - tłuścioszki muszą być ostrożne w miejscach, w których się błyszczą, bo oczywiście podkreśli błyszczenie. ja używam pudru matującego w okolicach noska,na środku brody i na środku czoła, natomiast na całą resztę wrzucam gentle light:)