The Oozoo, Oozoo Bear, Aurora Illuminating Mask (Maseczka rozświetlająca)

The Oozoo, Oozoo Bear, Aurora Illuminating Mask (Maseczka rozświetlająca)

Pojemność 1 szt

Ratownik skóry, miś Oozoo przybył na Ziemię z kosmosu, aby zapewnić Ci pielęgnację specyficznych problemów skóry!

Innowacyjny produkt serii 2, Aurora Bear jest maseczką o działaniu odmładzającym wygląd skóry, wyrównującym koloryt i rozświetlającym cerę. Skóra jest nawilżona i ma więcej energii.

Używa produktu od: próbka

Dobre nawilżenie

Po długiej podróży z Mazur do domu zafundowałam sobie na wieczór maseczkę od Bear Aurora Illuminating . Jest to maseczka rozświetlająca, rozjaśniająca, wyrównująca koloryt skóry. Używamy jej stosując się do 4 etapów.
Etap 1: Należy zgiąć saszetkę między kropkowanymi liniami 1 i 2 w kierunku strzałek, aby uwolnić kluczowe składniki aktywne.
Etap 2: Cały czas w kierunku strzałek nacisnąć kciukiem na formułę znajdującą się w uchu misia, aby wymieszać i równomiernie rozprowadzić składniki w całej saszetce.
Etap 3: Przed otwarciem upewnić się, że formuła jest równomiernie rozprowadzona w saszetce i na tkaninie maseczki.
Etap 4: Otworzyć saszetkę, usunąć plastikową folię i aplikować maseczkę na twarz. Pozostawić na 15 do 20 minut, następnie usunąć. Wmasować nadmiar produktu, aby wchłonął się w skórę.

Maska zawiera ekstrakt z brazylijskiego Pequi oraz z brązowego ryżu.
Bardzo ładnie, delikatnie pachnie. Płachta jest w sam raz. Zwróciłam na to uwagę ponieważ większość firm ma zbyt duże maski. Dobrze przylega do twarzy, jest miękka i delikatna. Dobrze nasączona produktem. Ja odczuwam efekt chłodzący.

Maseczka mnie nie uczuliła i nie podrażniła. Rozświetlenia nie zauważyłam. Skóra jest super nawilżona ale lekko się klei I trochę mi się to nie podoba. Nadmiar wmasowałam w skórę na szyi.
Maskę możemy kupić w @sephorapolska za 25 złotych.