DiFeel, Argan Oil, Premium Natural Hair Oil (Olejek arganowy do włosów i ciała)

DiFeel, Argan Oil, Premium Natural Hair Oil (Olejek arganowy do włosów i ciała)

Naturalny olejek arganowy polecany dla włosów suchych i cienkich:
-wzmacnia cebulki i zapobiega wypadaniu włosów
-przywraca włosom sprężystość,połysk i miękkość
-zawiera witaminę E -silny przeciwutleniacz
-odbudowuje strukturę i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

• Glycine Soja (Soybean) Oil,
  • Verbascum Thapsus Extract,
  • Urtica Dioica (Nettle) Extract,
  • Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract,
  • BHT

Mój ulubiony olejek do włosów

Difeel argan oil.
Długo szukałam olejku, który da długotrwałe rezultaty na włosach, aż natknęłam się na olejek arganowy Difeel.
Buteleczka jest całkiem duża, a wystarczy używać kilka kropel więc jest to świetna inwestycja która starczy na wiele wiele miesięcy. Buteleczka jest lekko przyciemniona, kropelki dozuje się poprzez delikatne odkręcenie dozownika. Na długie włosy używam około 5 kropel.
Olejek ten nie jest tylko arganowy, to trzeba mieć na uwadze, jeżeli zależy Ci na 100% olejku arganowy to ten taki niestety nie jest. Ale wybrałam go ponieważ dla mnie wiele różnych olejków w składzie jest na plus, chciałam dostarczyć włosom jak najwięcej różnych składników, witamin.
Jednak warto sprawdzić czy wszystkie olejki będę służyć znając swoją porowatość włosów. Ja co do mojej porowatości włosów wciąż nie jestem pewna, przez pewien okres czasu jest to niska porowatość a potem średnia porowatość. Mam proste włosy bez objętości i ciężkie, lekko puszące się i łamiące końcówki i na takich włosach się sprawdza.
Jeśli masz takie włosy jak ja(załączam zdjęcie) to powinien się sprawdzić.
Olejek sprawdza się też na włosach mojej mamy, a ona ma bardzo kręcone włosy, wysokoporowate na tych kręconych włosach sprawdza się mniejsza ilość olejku, zbyt duża ilość się nie wchłania i tworzy tłuste partie.

Olejek ten po już kilku tygodniach/może już miesiąc naprawił mi zniszczenia na włosach po rozjaśnianiu(rozjaśniałam nieumyślnie włosy około 1,5 roku temu, pasemka, rozjaśniane od połowy i popaliłam włosy) mniej się kruszą i zawsze używam go przed wyjściem z domu na mróz i po powrocie, dzięki temu nie niszczą się.
Włosy są elastyczne po nim i łatwe do rozczesania, polecam użyć go po umyciu na wilgotne by lepiej rozczesać.
Stosuję ten olejek również jako terapię całonocną na włosy, lekko zwilżam włosy nakładam olejek na to często trochę odżywki, czekam aż się sporo wchłonie i idę spać, rano myje włosy, nie ma problemu ze zmyciem, świetnie też działa na skórę głowy, już po tygodniu miałam wysyp baby hair. I tak jak co roku w zimę i po zimie wypadają mi włosy, tak teraz nie.
Jak dla mnie mój must-have bardzo polecam ❤️