Nature Box, Balsam do ciała z olejem migdałowym

Nature Box, Balsam do ciała z olejem migdałowym

Balsam do ciała Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem migdałowym - dla uczucia ukojonej skóry przez cały dzień.

Bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
94%* składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25% z plastiku z recyklingu.
Testowany dermatologicznie.
*w tym woda

balsamy
regenerujące
w butelce
>250ml
Skóra
wrażliwa

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water, Eau) · Ethylhexyl Palmitate · Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil · Cetearyl Alcohol · Glycerin · Behenyl Alcohol · Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil · Butyrospermum Parkii (Shea) Butter · Hexanediol · Tocopherol · Parfum (Fragrance) · Sodium Carbomer · Sodium Stearoyl Lactylate · Hydrogenated Palm Glycerides Citrate · Xanthan Gum · Phenoxyethanol · Hydroxyacetophenone

Balsam

Balsam Nature Box to idealny balsam dla mojej skóry, ma delikatną konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze się rozprowadza po ciele i nadaje mu delikatności a przy tym bardzo ładnie pachnie. Śmiało polecam osobą lubiącym zapachy natury.

Polecam ten balsam,ze względu na jakośc nawilzenia mojej skóry i delikatny zapach,jedyny minus jaki moge mu zarzucic,to cięzka aplikacja na ciało,poniewaz długo trzeba sie namęczyć ,aby równomiernie go wetrzeć .

Cudo!!

Balsam używam od około półtora miesiąca i chociaż mam kilka różnych balsamów do ciała, po ten sięgam najchętniej. Naprawdę jest to świetny produkt. Ma delikatnie tłustą konsystencję (w końcu jest z olejem migdałowym), jednak bardzo szybko się wchłania co jest dla mnie ważne, ponieważ nie lubię spędzać dużo czasu w łazience. Nie jest za rzadki ani za gęsty- dla mnie idealny. Co do nawilżenia to jestem zadowolona, skóra jest gładka i miękka. Zapach oczywiście cudowny.
Polecam gorąco ;)

Dobry!

Balsam bardzo dobrze się sprawdza.Ma przepiękny migdałowy zapach,który utrzymuje się dłuższy czas na skórze.Niestety jego wadą jest fakt,że nie najlepiej nawilża. Radziłabym stosować osobom nie mających problemu z przesuszem skóry.

Bomba

Delikatna, wodna konsystencja o rewelacyjnym zapachu. Doskonale się wchłania pozostawiając tłustych plam. Idealnie nawilża i działa kojąco na skórę.

* opinia dodana dnia: 2018-08-22 15:12

Balsam do ciała, Nature Box

Zawiodłam się i to bardzo...Produkt jest okropny.Do ciała się nie nadaję może jako taki krem do rąk do używania co godzinę bo balsam to to nie jest. Jest jakby zcięty po wyciśnięciu na rękę pojawiają się gródki i woda.Nie jest to przyjemne.Aby wrócił do swojej konsystęcji włożyłam go do lodówki. Nie przyjemne doznanie.Zapach jest mdły. Jedyne dwie zalety to skład i opakowanie a właściwie jego odnawialnośc i nic więcej.

Używa produktu od: próbka

Balsam do ciała Nature Box

Balsam do ciała z olejem migdałowym ma obłędny zapach, który pozostaje na ciele na wiele godzin. Balsam ma odpowiednia gęstość i dobrze się wchłania. Pozostawia skore miękką i gładka.

odpowiednio nawilża skórę

skóra jest po nim odpowiednio nawilżona, a ciało o wiele ładniej wygląda! Zapach jak zawsze w przypadku NatureBox zachwyca, ale co najważniejsze ten balsam pomógł mi w walce z rozstępami i celulitem, co mnie niezwykle ucieszyło, bowiem walczyłam z tym kilka dobrych miesięcy!

Przyjemny zapach, dlugi czas wchlaniania

Aplikacja balsamu jest dla mnie przedluzeniem trwalosci zapachu zelu. Na mojej skorze utrzymuje sie on calkiem sporo i w trakcie dnia wprawia mnie w dobry nastroj. Produkt faktycznie odczuwalnie nawilza skore, jednak wchlania sie dosyc dlugo. Podejrzewam, ze wina tego jest olejek w skladzie. W dlugofalowej ocenie dzialania produktu, uwazam jednak ten efekt za plus - skora jest bardziej nawilzona i wolniej sie przesusza.

Delikatny i bardzo wydajny

Balsam bardzo dobrze się wchłania, szybko się rozprowadza na skórze, nie jest tłusty. Skóra po jego użyciu jest miękka i nawilżona, pięknie pachnie i jest jakby odmłodzona ;) Ma bardzo dobry skład, jestem pewna, że mnie nie uczuli, ani nie spowoduje dodatkowych podrażnień, warto wypróbować

Ideał!!

Wspólnie z żelem pod prysznic z tej samej serii są ideałem. Żel podczas kąpieli sprawia, że skóra odpoczywa i jest nawilżona a lotion przedłuża ten efekt na wiele godzin po kąpieli

Używa produktu od: próbka

cudowny balsam!

Balsam ma miłą konsystencję. Jest bardzo łatwy w rozsmarowaniu na skórze. Posiada cudowny zapach co umila czynność. Pozostawia skórę na długi czas miękka i nawilżoną. Myślę że kupię ten produkt. Polecam już moim znajomym.