MOOM, Hair Remover with Tea Tree Oil (Zestaw do depilacji z olejkiem z drzewa herbacianego)

Zestaw do depilacji z olejkiem drzewa herbacianego to formuła stworzona specjalnie dla skóry normalnej i wrażliwej.
Dzięki zawartości olejku działa znieczulająco i silnie antyseptycznie, oczyszcza z martwego naskórka, nie podrażnia.
Depilacja cukrowa jest delikatna, nie powoduje bólu jest skuteczniejsza niż inne metody w usuwaniu włosów wszelkiego typu.
Z organiczną i 100% naturalną metodą depilacji cukrowej nie ma ryzyka uszkodzenia skóry.
Paski bawełniane są wielokrotnego użytku, wystarczy je wypłukać w ciepłej wodzie. W sprzedaży z zestawem pasków i szpatułek.
Produkty nie zawierają nic prócz cukru trzcinowego, soku z cytryny, rumianku, wody i olejku z drzewa herbacianego.
Ciało nie tylko będzie pozbawione niechcianych włosów w naturalny i bezbolesny sposób, ale skóra również będzie miękka, delikatna i nawilżona.
Efekty utrzymują się do 8 tygodni, włoski są wyrywane w całości z cebulkami a skóra nie jest podrażniona i uszkodzona.

w butelce
żel
100 – 250ml
zapachowa

Fajne naturalne rozwiązanie.

Bardzo ciekawy alternatywny sposób depilacji dla tych, którzy chcą być eco-friendly, lub dla osób alergicznych na różne preparaty depilacyjne.
Muszę przyznać, że sam proces depilacji jest dość czasochłonny, ale efekt jest piorunujący. Ciało jest bardzo gładkie, depilacja jest bardzo mało bolesna, nie trzeba się obawiać poparzenia jak w przypadku wosku, jeżeli jakieś włoski pozostaną to możne jeszcze raz powtórzyć zabieg bez obaw przed podrażnieniem.
Resztki preparatu łatwo schodzą ze skóry (wystarczy spłukać wodą) i całkiem nieźle smakują ;-)
Skrawki bawełny można używać wielokrotnie i są dość solidnie wykonane, wygląda na to, że długo posłużą.
Użyłam MOOM również na okolice bikini i muszę przyznać, że byłam w szoku jak mało to bolało ;-) polecam strachliwym.
Minus za to, że całkiem dużo preparatu się zużywa na początku, ale potem wchodzi się we wprawę i udaje się nakładać bardzo cienką warstwę preparatu.
Mały minusik też za cenę.
Efekt gładkiej skóry na moich nogach utrymał się ok tygodnia, potem było czuć lekko odrastające włoski.
Myślę, że MOOM jest efektywny jeżeli dokładnie przestrzegamy instrukcji, ważna jest umyta i sucha skóra i kierunek w jakim rozprowadzamy MOOM i w jakim włosy rosną.
Trudno mi mówić o wydajności na dłuższą metę, ponieważ po gruntownej depilacji nóg zaczęłam używać depilatora elektrycznego na osłabione włoski, które odrastały.
Na pewno jeszcze powtórzę zakup, szczególnie do depilacji okolic bikini, bo na nogach mogę poradzić sobię depilatorem.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego