Hean, Zodiak Mat (Matowe cienie do powiek)

Hean, Zodiak Mat (Matowe cienie do powiek)

Pojemność 3,6 ml

W kolekcji nowych cieni Zodiak oferowanych jest 25 matowych, najmodniejszych kolorów, zarówno bardziej stonowanych (również pastelowych), jak i tych żywych i intensywnych. Receptura cieni sprawia, że łatwo i równomiernie rozprowadzają się na powiekach, a ich nowoczesne składniki gwarantują jakość i trwałość makijażu. Ciekawym akcentem są wytłoczenia na powierzchni cieni w postaci symboli poszczególnych znaków zodiaku. Nadają one kosmetykowi charakter oryginalnego gadżetu.

Cena: 8zł / 3,6g

/m/

Gdyby się nie obsypywały byłby idealne :)

Te cienie kupiłam - gdy jeszcze były dostępne - w Jaśminie, obecnie ta seria jest niestety wycofana - podobnie jak moje ukochane cienie Delta, a szkoda.

Kolory moich cieni to - (z Wagą) - nr 73, (z Lwem) - nr 72, i nr 60.

Cienie mają bardzo spokojne i ładne kolory.

nr 60
Odcień niezbyt typowy - zieleń średnia, lecz nie taka typowo ciepła, ma domieszkę chłodu.
Ma dobrą pigmentację - nie trzeba sporo używać by nałożyć cień na powiekę.
Nie podrażnia powiek.
Cień ładnie się nakłada i się nie roluje.
Niestety w opakowaniu się obsypuje, a szkoda :(

nr 72 (z Lwem)
średni niebieski z dużą domieszką szarości (taki niebieskawy szary), bardzo ładny odcień. Delikatny, spokojny. Bardzo dobra pigmentacja - podobnie jak numer 60. Bardzo lubię go używać. Nie podrażnia oczu, ładnie się nakłada. Nie roluje się, szkoda tylko, że obsypuje się w opakowaniu.

nr 73 (z Wagą)
Klasyczna jasna szarość. Niestety pigmentacja jest bardzo słaba, ciężko się go przez to nakłada. Nie lubię go używać, bo mam problem podobny jak z Dorian\'s Grey z Catrice. Obsypuje się w opakowaniu podobnie jak nr. 60 i 72.

Dobrze się trzymają na bazie z Hean - około 6 godzin. Cena jest niska. Pigmentacja poza nr 73 jest bardzo dobra. Gdyby nie ich obsypywanie się (podobny mam problem z cieniami z Inglota) byłby idealne.

Lubię je wszystkie. Ocena 4,5

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowań

naprawdę dobry ;)

Zamarzyl mi sie matowy cien do powiek, planowalam kupic na Allegro ktorys z Revlonu, ale trafilam na te cudenko :) Posiadam kolor nr 58- grafit. Dawno nie kupilam tak trwalego cienia w tej cenie (7,50). Na bazie Joko wytrzymuje caly dzien i nie blaknie. Bardzo dobrze napigmentowany, kolor na powiece jest gleboki, ale nie wyglada brzydko, nawet przy mojej jasnej, chlodnej karnacji. Nie kryje dokladnie za pierwszym razem, ale dla mnie to plus- mozna stopniowac efekt. Zadnych problemow z kruszeniem sie, osypywaniem, latwa aplikacja. Opakowanie ladne i wytrzymale. Polecam !

Trwały

Posiadam kolor szmaragdowo- zielony, nr 61. Kolor na powiece jest bardzo intensywny, utrzymuje się długo, nawet bez bazy. Cień nie roluje się ani nie blaknie, jest bardzo wydajny i niedrogi (kupiłam za 6,90zł).
Opakowanie jest solidne, jeszcze nie uległo uszkodzeniu w mojej przepastnej torebce:D
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię testować różne cienie, ale Zodiak Mat mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim (zwłaszcza brązowookim ;))

idealny

Potrzebowałam matowego cienia w kolorze pomiędzy szarością a czernią.W pobliskiej drogerii sprzedawca polecił mi cienie Hean, kiedyś zawiodłam się na pudrach tej firmy, więc miałam mieszane uczucia, ale przyznam się, że do zakupu skusiła mnie "grafika" cienia, wyglądał solidnie, a do tego trafiłam idealnie w swój kolor(nr 58), dałam za ten cień 7,5 złotego.

Produkt sprawdził się w 100%, już niewielka ilość daje nasycony kolor, cień nie osypuje się ani trochę, jest trwały, doskonale nadaje się do makijażu smoky.
Może to tylko zwykły cień, ale w swej kategorii najlepszy.

Używam tego produktu od:2 tyg.

Bardzo dobre cienie

Szczerze mówiąc na te cienie natknęłam się całkowicie przypadkiem, a że akurat szukałam matowych kolorów a cena nie była wygórowana postanowiłam je wypróbować. Mam na razie dwa cienie z tej serii (nr 54 i 56 - oba brązy w różnych odcieniach) i oba są na prawdę rewelacyjne! Nie wiem jak pozostałe kolory ale moje są bardzo dobrze napigmentowane, co jest dla mnie dużą niespodzianką, bo zazwyczaj tańsze cienie wychodzą bardzo blado na powiekach. Co do trwałości też nie mam specjalnych zastrzeżeń. Wprawdzie w trakcie dnia kolory delikatnie bledną, ale nie jest to bardzo widoczne. Poza tym cienie dobrze się rozprowadza na powiece i łatwo można je mieszać z innymi. Moim zdaniem jest to produkt godny wypróbowania.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań:

Cuuuudo nr 58

Dałam za niego 5 zł!!! Kolor 58 jest przepiakny, wspaniale się utrzymuje. Ładne opakowanie, ale trzeba uważac, żeby nie przesadzic, ja tą nauke mam już za sobą :]

Może być...

Kupiłam go, bo potrzebowałam matowego, białego cienia. Cień ładnie rozjaśnia okolice pod łukiem brwiowym, dobrze stapia się ze skórą. Jednak nie daje mocnego krycia przy pierwszym nałożeniu i to może być minusem szczególnie przy ciemniejszych odcieniach.

Używam tego produktu od:2 tygodni

W sumie ok

Ładne odcienie, nieco mało intensywne na powiece. Długo się utrzymują, nie zbierają się w załamaniach powieki ale coś jednak mi w nich nie odpowiada. Być może mało treściwa konsystencja?
Generalnie nie są złe.

Używam tego produktu od:2 miesiące

daje *za nr 62 / ****za nr 61

Z odcienia nr 61 jestem zadowolona, jest to ciemna zieleń
nie kruszy sie i nie sypie przy nakładaniu
jest dobrze napigmentowany
nie roluje sie na powiece po uprzednim nalozeniu bazy ArtDeco

odcień nr 62 niestety jest fatalny, jest to żółty kolor
po nałożeniu na powiekę daje jedynie mglista poswiate żółego odcienia,
niestety sypie sie,
nie wyglada efektownie,
brak pigmentu - w kazdym razie znikoma ilosc
nigdy wiecej go nie kupie!

zamierzam jednak sprawdzic inne odcienie, ale te ciemniejsze, bo do jasnych zrazilam sie po tym żółtym kolorze

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-óch