Glow Lab, Facial Serum (Serum do twarzy)

Glow Lab, Facial Serum (Serum do twarzy)

Nasze aktywne serumjest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pielęgnacji skóry. Potężna kosmetyczna mieszanka ProRenew Complex CLR ™, SymRelief® 100 (korzeń imbiru i Bisabolol), Matrixyl® Synthe '6 ™ i IBR-TCLC®, skomponowana z olejem calandula i witaminami A i E, zwalcza oznaki starzenia przy jednoczesnym polepszeniu jasności i uspokajający podrażnioną skórę.

Dobre serum ale bez wow

Serum znajduję się w białym plastikowym opakowaniu. Posiada pompkę podciśnieniową która niestety ale ma jedną wadę - nie wydobywa produktu do całkowitego zera. Kiedy serum się kończy, odrobina produktu zostaje w opakowaniu. Wtedy muszę go wydobywać patyczkiem.
Pompka działa do samego końca, nic się z nią nie dzieje, nie zapycha się produktem.
Opakowanie przyciąga uwagę, jest minimalistyczne i estetyczne.

Serum ma lekko żółtawy kolor i jest konsystencji bardzo lekkiego kremu o pojemności 30ml.
Zapach jest subtelny, nie wyczuwam go po nałożeniu. Ale kiedy wącham sam produkt to się rozpływam. Lekko słodkawa nuta migdałów.

Producent obiecuje nam, że w ciągu 2 miesięcy zmniejszy się ilość pojawiających zmarszczek, zmniejszy się również ilość zaczerwienień i podrażnień na naszej skórze. Zwalcza oznaki starzenia, jednocześnie poprawiając jasność i uspokajając podrażnioną skórę.
Czy tak też się dzieje?

Serum stosuje od miesiąca może trochę dłużej. Używam 2 pełne pompki które wystarczają na twarz i szyję.
Nowe zmarszczki się nie pojawiły, więc jest dobrze.
Zaczerwienień na twarzy ja nie posiadam ale też serum tego nie zmieniło.

Z kosmetykami przeciwzmarszczkowymi mam zawsze ten sam problem. Bo nie mają co u mnie zmniejszać. Ale skoro zmarszczki się nie pojawiają to uznaję, że działa.
Na pewno zauważalne jest u mnie rozjaśnienie na twarzy i uspokojenie skóry.

Serum zakupiłam w momencie kiedy miałam lekkie problemy skórne spowodowane używaniem jednego produktu do oczyszczania twarzy.
Wyciszył te problemy i skóra nabrała świeżego i promiennego blasku.
Delikatnie nawilża i pozostawia tłustą ale nie nachalną warstwę.
Nie zatyka porów, nie uczula, nie powoduje uczucia ściągnięcia.

Czy zakupię ponownie?
Jeśli będę potrzebowała sprawdzonego serum które krzywdy nie robi i akurat będzie dostępne w Tkmaxx to sięgnę po nie.
Jeśli nie będzie to kupię inne.

Nie jest to produkt który muszę mieć.

Czy polecam?
Moim zdaniem jest to dobre serum które śmiało można kupić i być miło zaskoczonym.
Ale jeśli masz bardzo duże wymagania to lepiej omijać :)

może być :)

Serum jest lekkie i nie zatyka porów. Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, ale też nie zaszkodziło. Kupiłam go w TK Maxx za 40 zł, i korzystałam ok 4 miesięcy. Jestem zadowolona, ale nie kupię ponownie.