Garnier, Moisture + Fresh Look, Eye Tissue Mask [SkinActive, Hydra Bomb Eye Cloth Mask Orange ] (Energetyzująca maska pod oczy `Sok z pomarańczy i kwas hialuronowy`)

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Maska na okolice oczu dla kobiet poszukujących pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu - Moisture+ Fresh Look Maska pod oczy Pomarańcza. Przeznaczona dla skóry suchej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia. Formuła wzbogacona o sok z pomarańczy i pochodną kwasu hialuronowego nawilża skórę i wygładza zmarszczki. Stworzona z materiału, który jest łatwy w nakładaniu i zdejmowaniu. Nie wymaga spłukiwania.

Meh?

Jako maseczka nawilżająca pod oczy może się nawet sprawdzić, ale jako środek do zmniejszenia cieni i worków pod oczami - już nie bardzo. Według zaleceń na noc włożyłam kosmetyk do lodówki, ale rewolucyjnych efektów to nie wywołało. Może trzeba używać go cyklicznie dla obiecanycg efektów ale nie tego oczekuję od takiej maseczki.
Kosmetyku w samym opakowaniu jest bardzo dużo jak na dwa małe plasterki materiału.
Ogółem polecam dla cery suchej ale raczej nie warte zachodu.

Hmmm

Bardzo chciałam je przetestować, bo oczywiście masa pozytywnych opinii. Powiem tak, są ok, ale nie żeby się jakoś bardzo zachwycać. Już lepsza jest ta wersja niebieska.

Kupiłam dwa opakowania i więcej nie zamierzam. Te "płatki" kosztowały 2 e.

Są całe materiałowe. Są bardzo niechlujnie umieszczone w opakowaniu. Niby jest ta folijka ochronna w środku ale one nawet nie są na niej przyklejone. Tylko każdy zgięty na pół. Są mocno nasączone esencją.

Średnio trzymają się skóry. Trochę zjeżdżają i podrażniają delikatnie oczy.

Skóra po użyciu tej niby maseczki w płatkach jest trochę bardziej nawilżona i tyle. Nie zauważyłam jakiegoś efektu wow, żeby skóra była bardziej rozjaśniona, rozświetlona czy żeby zmarszczki mimiczne były chociaż troszkę wygładzone.

Pierwszy raz spotykam się z maską w płachcie pod oczy, także Garnier tutaj zaskoczył. Bo w drogeriach jeszcze czegoś takiego raczej nie było.
Nie jest to bubel, bo coś tam robi. Jednak ja wolę płatki pod oczy takie zwykłe niż coś co jest niby maska w płachcie pod oczy.
Brakuje tego czegoś co skłoniło by mnie do ich ponownego zakupu. Wolę produkty które dają widoczny efekt od razu.

Używa produktu od: próbka

Niwelują cienie pod oczami i wygładzają skórę

Płatki Garnier przeleżały w mojej lodówce dobrych kilka miesięcy zanim po nie sięgnęłam. Przypomniałam sobie o nich po nieprzespanej nocy z mocno podkrążonymi i napuchniętymi oczami. Przed nałożeniem płatków pozwoliłam im trochę się ogrzać w temperaturze pokojowej , około 5 minut, tak aby płatki były przyjemnie chłodne ale nielodowate.

Płatki zamknięte są w sztampowej saszetce marki Garnier w kolorze soczystej pomarańczy z nieco miedzianym akcentem. Po otwarciu opakowania w jego wnętrzu umieszczone są dwa płatki połączone stronami białą folią w identycznym kształcie. Jest to dobre rozwiązanie gdyż płatki umieszczone na foli były płasko rozłożone i łatwo się je wyciągnęło.Wielokrotnie wyciągałam inne płatki pogniecione, pomięte, zrolowane itp, dlatego uważam, iż jest to praktyczne rozwiązanie.

Esencja, w której zanurzone są płatki pachnie typowo dla Garnier, nieco sztucznie ale znośnie. Płatki idealnie nasączone są esencją, której w opakowaniu pozostaje niewielka ilość w sam raz aby ją doklepać w okolice oczu po ściągnięciu płatków. Płatki są duże i szerokie. Po nałożeniu ich na dolne oczodoły sięgały od wewnętrznego kącika oka aż po same skronie, szerokością wybiegały dużo dalej niż moje sińce pod oczami. Przez cały 15 minut trzymania płatków ani razu się nie odkleiły, poruszały. Esencja nie spływała na twarz.
Po zalecanym czasie ściągnęłam płatki i wklepałam pozostałość esencji, która dosyć szybko się wchłonęła. Ja zastosowałam płatki na wieczór ale uważam, iż świetnie nadają się przed wyjściem gdyż po ich ściągnięciu skóra jest nawilżona ,sprężysta i odświeżona lecz nie lepka i obciążona. Można od razu nakładać makijaż.
Jak już wspomniałam ja nałożyłam płatki na wieczór i od razu po ściągnięciu zauważyłam, że sińce pod oczami się zmniejszyły, opuchnięcie i ciężkość oczu zmalało, skóra była nawilżona. Takie przyjemnie uczucie ukojenia.
Następnego dnia skóra w okół oczu była sprężysta, zmarszczki mniej widoczne, wygładzone a z racji tego, że pracuję w zmiennych warunkach atmosferycznych zauważyłam, że pod koniec dnia delikatna skóra pod oczami nie była ściągnięta i wysuszona.
Płatki Garnier z sokiem z pomarańczy i kwasem hialuronowym są produktem po który z pewnością sięgnę w przyszłości tym bardziej, że od czasu do czasu można spotkać się z promocją a to już bajka dla zmęczonych oczu, które potrzebują orzeźwienia, ukojenia i nawilżenia, które te płatki zapewniają.

Okej

Bardzo lubię się z maseczkami z Garniera, szczególnie z tymi w płachcie, więc postanowiłam wypróbować i tą. I jestem nią zachwycona, płatki są duże, idealnie przylegają do skóry, od razu po nałożeniu czuć nawilżenie (a myślę, że jakbym ją włożyła do lodówki to byłoby jeszcze lepiej), widocznie zmniejsza worki pod oczami, rozjaśnia skórę pod oczami i zdecydowanie nawilża. Dla mnie bomba i na pewno będę wracać do tej maseczki

Wykorzystała: kilka próbek

Szczerze polecam

Jestem osobą, która ma bardzo proplematyczną okolicę oczu- Wiele razy kiedy stosuję rózne produkty czy to kremy czy maseczki szczypią mnie oczy. Mam też mega duże cienkie i worki pod oczami. I troszkę przetestowałam już produktów tego typu. I ku mojemu zaskoczeniu ten produkt serio działa. Wyraznie zmniejszył obrzęk ale i też trochę rozjasnił cienie. Fajnie też nawilżył tą strefę, śmiało można stosować tę maskę przed nałożeniem makijażu. Myślę, że przy dłuższym regularnym stosowaniu, efekty byłyby jeszcze lepsze.

Najlepsze!

Odkąd spróbowałam na stale zagościły w mojej kosmetyczce. Płatki pod oczy stosuje średnio 1-2 razy w tygodniu w zależności od tego czy w tygodniu mam jakieś ważniejsze wyjście, zarwałam noc lub czy odczuwam potrzebę większego nawilżenia. Ten produkt sprawdził się naprawdę super, ładnie rozjaśnia cienie, rozświetla spojrzenia, zostawia skórę mięciutką, delikatną i zdecydowanie nawilżoną. Warto wcześniej włożyć je na chwilę do lodówki, wtedy działają dodatkowo relaksująco, redukują obrzęki. Przy stosowaniu dosłownie czułam jak przyjemnie napinają moją skórę! Bez wątpienie warto wprowadzić takie płatki do swoich rytuałów pielęgnacyjnych, skóra oka będze za to wdzięczna. Na koniec dodam, że testowałam wiele tego typu produktów, ale te są moimi faworytami, spróbujcie koniecznie!

Maska

Ta maseczka pod oczy idealnie sprawdza sie przed watnym wyjsciem kiedy chcemy wygladac na wypoczete! Przed uzyciem wkladam ja do lodowki. Idealnie chlodzi opuchniete miejsca pod oczami i nawilza. Super!

Polubiłam :)

Lubie takie nowości.
Bardzo często stosuje różne maski , maseczki, płatki pod oczy i maska Garnier, Moisture + Fresh Look, Eye Tissue Mask całkowicie przypadła mi do gustu. Był to strzał w 10.
Posiada ciekawe opakowanie, które zachęca do kupna, otwarcie nie sprawia problemu.
Maska, płatki pod oczy pachną niesamowicie, dlatego aplikacja ich jest niezwykle przyjemna i łatwa. Doskonale się trzymają swojego miejsca, nie zsuwają się , nie zjeżdżają. Idealnie się dopasowują.
Maska daje świetne efekty , rozjaśnia zmęczoną skórę pod oczami, dodaje skórze energii. Nawilża delikatną skórę pod oczami. Sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Idealna przed wielkim wyjściem

Ta maseczka świetnie sprawdziła się, kiedy czekało mnie ważne wyjście-a za sobą miałam nieprzespaną noc i sińce pod oczami.
Cudownie nawilżyła skórę pod oczami, napięła ją i wygładziła!
Spojrzenie od razu wydało się bardziej świeże i młodzieńcze, a makijaż świetnie się trzymał!
Płatki dobrze się trzymają skóry, są mocno nasączone maseczką.
Taka forma aplikacji jest praktyczna i wygodna!
To taka przyjemna chwila relaksu...

Polecam!

Jak na moje zapotrzebowanie maseczka jest cudowna. Zniwelowała wory pod oczami, nawilżyła. Skóra wyglądała bardziej świeżo. Na pewno kupię jeszcze nie jedną taką maseczkę. Do tej pory chyba najlepsza z tych, które używałam

Doskonała

Mam bardzo suchą skórę i właśnie przez to przesuszenie pod oczami zaczęły pojawiać mi się zmarszczki. Nic wielkiego, po prostu załamania skóry w okolicy powiek są bardziej widoczne, jednak mnie bardzo ten stan męczył. Wiedziałam że problem jest spowodowany przesuszeniem skóry, więc próbowałam serum i specjalistycznych kremów, ale efekty były mizerne - skóra nie utrzymywała nawilżenia dłużej niż kilka godzin.

Tak było do czasu aż otrzymałam do testowania tą maseczkę, która nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale nawet je przewyższyła. Doskonale nawilżyła skórę w okolicy oczu, do tego na tyle skutecznie że efekt nawilżenia utrzymywał się przez 3 dni. Dzięki nawilżeniu zniknęły zmarszczki pod oczami, łatwiej też było utrzymać to nawilżenie przy pomocy serum i kremów. Oprócz tego maseczka genialnie poradziła sobie z rozjaśnieniem cieni pod oczami (mimo że moje są dość ciemne i trudno jest je ukryć nawet pod makijażem). Po zastosowaniu maseczki cienie zniknęły całkowicie na kilka godzin - efekt dosłownie jak w Photoshopie.

Na pewno jeszcze wiele razy wrócę do tej maseczki. Doskonale działa i pięknie pachnie. Ma idealną formę - płatki bardzo łatwo przyklejają się do twarzy, nie zsuwają się ani nie odklejają i nic z nich nie cieknie. Do tego płatki mają taki kształt, że po ich nałożeniu mogę założyć okulary i poczytać książkę lub obejrzeć serial - co doskonale pomaga mi w odprężeniu.

Rewelacja

Moim zdaniem produkt jest świetny. Spełnia moje wymagania. Jest delikatna i bardzo ładnie pachnie. Łatwo się zakłada oraz odkleja. Aplikowanie nie przynosi kłopotu.