Max Factor, Radiant Lift, Long Lasting Radiance Foundation SPF 30 (Podkład do twarzy)

zobacz więcej zwiń

Dotychczasowa konieczność wyboru między promiennie wyglądającą cerą a podkładem, który utrzyma się przez cały dzień to problem, który dzięki nowemu fluidowi Radiant Lift od Max Factor przechodzi do historii. Od teraz możesz doświadczyć niezwykłej trwałości połączonej z nawilżającą mocą i cieszyć się z promiennego blasku cery.

Luksusowa formuła zapewniająca długotrwałe krycie i unikalne świetliste wykończenie, została bowiem wzbogacona w specjalny kompleks na bazie kwasu hialuronowego, który odpowiednio nawilża skórę. W składzie podkładu znalazły się też mikroperełki wygładzające powierzchnię skóry dzięki czemu naturalnie odbija ona światło, a drobne zmarszczki są zniwelowane.

Podkład zapewnia także ochronę przeciwsłoneczną SPF 30, dzięki czemu pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry oraz chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych promieni UVB. Ten multifunkcyjny produkt, który poprawia kondycję skóry na kilka sposobów, to prawdziwa pozycja obowiązkowa w Twojej kosmetyczce.

Radiant Lift został stworzony specjalnie dla tych kobiet, które poszukują prawdziwie długotrwałego, świetlistego i nieskazitelnego wykończenia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Cyclopentasiloxane, Aqua/Water/Eau Talc Propylene Glycol Glycerin Dimethicone Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid Zinc Oxide Aluminum Starch Octenylsuccinate PEG/PPG-18/18 Dimethicone PVP Bismuth Oxychloride Ethylhexyl Methoxycinnamate Sodium Chloride Phenoxyethanol 1 2-Hexanediol Caprylyl Glycol Sodium Hydroxide Synthetic Beeswax Trihydroxystearin Methicone Triethoxycaprylylsilane Silica Sodium Benzoate Pentylene Glycol Acrylonitrile/Methyl Methacrylate/Vinylidene Chloride Copolymer Synthetic Wax Polyglyceryl-4 Isostearate Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone Hexyl Laurate Niacinamide Panthenol Tocopheryl Acetate Parfum/ Fragrance Ethylene Brassylate Polyethylene Citric Acid Fructose Urea Isopropyl Titanium Triisostearate Hexyl Cinnamal Allantoin Maltose Sodium Lactate Sodium Pca Trehalose Benzyl Benzoate Citronellol Linalool Glucose Sodium Hyaluronate BHT Tin Oxide,Iron Oxides (Ci 77491 CI 77492 CI 77499) Titanium Dioxide (Ci 77897), Mica

Rewelacja!

Bardzo dobry podkład, dzięki któremu twarz wygląda bardzo świeżo i promiennie.
Potrzebowałam przerwy od mojego faworyta Revlona CS i tak trafiłam na Radiant Lift.

Bardzo serdecznie polecam!
Kilka słów więcej poniżej:

Cuuudo!!

Kupiłam niedawno do wypróbowania i śmiało mogę stwierdzić że jest jednym z najlepszych jakie miałam, bardzo dobrze nawilża, nie zapycha daje skórze naturalny wygląd bez tworzenia maski.

Najlepszy!!!

Najlepszy i najtrwalszy podkład jaki miałam do tej port. Ogromnie polecam! Jest lepszy niż Revlon. Utrzymuje mi się na skórze spokojnie do 12h a nawet ponad! Mam cenę mieszana (tłusta strefa T)
Używam go już dwa miesiące

Nieskazitelny.!

Super podkład. Ładnie kryje rozświetla a przy tym pięknie pachnie. Nie podkreśla porów. Twarz wyglada na wypoczęta promienia. Naprawdę trwałość podkładu jest przyzwoita mimo ze jest to podkład rozświetlający. Jedyn minusem kolory jak zawsze jak ktoś miał jaki kolwiek podkład max factora wie o co chodzi. Jasny różowy albo mocno opalone. Szkoda bo podkład jest rewelacyjny w formule. Nie zatyka porów. Nawet przy mieszano tłustej cerze wyglada naprawdę fajnie. Godny polecenia.

Genialny

Z czystej ciekawości postanowiłam wypróbować próbkę tego podkładu, chodz do tej pory nie bardzo pasowały podkłady Max Factor ale po nałożeniu wielkie Wow. Mam bardzo przesuszone policzki ale ten podkład nie podkreśla suchych skórek. Nie czułam ściągania, byłam tak zachwycona że na drugi dzień poszłam kupić całe opakowanie nadal używam i uważam że jest świetny drugi jeżeli,
. Mam odcień 75 świetnie dopasowuje się do skóry i wpada w piękne żółte tony

Hit!

Bardzo długo szukałam ideału pośród podkładów które nie zrujnują mojego portfela i chyba takowy znalazłam.

Zacznijmy pd minusóe bo tych jest mniej...
-gama kolorystyczna
Zdecydowanie brakuje mi jasnego żółtego odcienia (np. 33 nie występujący w polsce). Najjaśniejszy jest różowy a kolejne... Niestety zbyt ciemne, przyrównałabym je do healthy mix 52.
-czasami go widać na twarzy jednakże można nad tym zapanować nakładając cieńszą warstwę

Zdecydowanie mocną stroną tego produktu jest jego wydajność ale nie tylko. Jako jego zalety możemy zaliczyć:
-krycie (średnie +, radzi sobie z naczynkami)
-komfort noszenia (mam cerę suchą więc co do tego jestem wymagająca)
-zalach (nienachalny, bardzo delikatny(
-współpraca z korektorami i pudrami
-łatwość i szybkość aplikacji
-dostępność i cena (oczywiście cena w drogeriach stacjonarnych jest mocno zawyżona ale o tym chyba wie każdy)
-wysoki filtr SFP
-trwałość (nie ściera się przy pierwszym lepszym dotknięciu)
-opakowanie (szklana buteleczka z pompką która dozuje idealną ilość produktu)
-efekt jaki daje na skórze (delikatnie rozświetlony ale jednocześnie nie jest to nachalne)

Na uwagę zasługuje też fakt, że podkład ciemnieje ale nie zaliczyłabym tego jako wadę. Podkład zawiera również drobinki które nie każdemu mogą podpasować.

Będę testować dalej ale jak na ten moment gorąco polecam :)

Podkreśla skórki, a szkoda bo jest przyjemny

Max factor to marka która bardzo kojarzy mi się z moją mamą. Ona całe życie używa produktów tej marki. Ostatnio kupiła właśnie ten podkład. Byłam zachwycona jak wygląda na jej twarzy wiec postanowiłam wypróbować.

Bardzo fajny jest wybór kolorystyczny tych podkładów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie najjaśnieszy kolor jest odrobinkę za ciemny, ale to już raczej moje czepialstwo. Poza tym wygląda bardzo dobrze. Nie wchodzi w bardzo rożowe tony, ani nie jest bardzo żółty. Taki w sam raz.

Sam podkład w sobie jest mega fajny. Ma średnie krycie, ale mi większe nie jest potrzebne. Ślicznie wyrównuje koloryt i zakrywa wszystkie moje drobne krostki. Ja nie mam dużego problemu z niedoskonałościami. Praktycznie w ogóle go nie mam, stąd nie potrzebuję krycia. Podkład lekko rozświetla skórę. Bardzo ładnie, naturalnie wygląda. Dobrze się urtrzymyje. Wystarczająco na zwykły dzień w pracy. Po 7/8h wygląda świetnie na skórze. Ogolne wykończenie i wygląd skóry w tym podkładzie mi się podoba. Skóra nie wygląda na szarą i zmęczoną. Wręcz odwrotnie. Jednak baardzo podkreśla mi skórę na czole, dlatego nie sięgam po niego często.

Szkoda bo bardzo dobrze się zapowiadał. Ja mogę przeżyć słabe krycie, zły zapach lub fatalny aplikator, ale takie podkreślanie skórek jest dla mnie nie do przyjęcia.

Przyjemny fluid.

Bardzo fajny fluid. Przede wszystkim podoba mi się jego długotrwałości... faktycznie długo utrzymuje się na twarzy, a to dla mnie chyba najważniejsza cecha w tego typu produktach. Podoba mi się również efekt delikatnego rozswietlenia. Jedyny problem mam z dobranie koloru. Wybrałam kolor naturalny, który wydawał się dla mnie ok. Niestety ciemnieje na twarzy, dlatego trzeba uważać podczas wyboru odcienia. Dla mnie mimo mojej ciemnej karnaacji odcień naturalny jest za ciemny... Będę musiała go stosować latem.
Produkt znajduje się w bardzo eleganckim szklanym flakonie. Nie obciąża. Krycie jest średnie i raczej nie nadaje się dla osób z większymi problemami skornymi.

Ach, ta kolorystyka....

Podkład od pierwszej reklamy zachęcał mnie do kupna. Niestety wszystkie wypróbowane dostępne w Polsce kolory były dla mnie beznadziejnie nienadające się. Najjaśniejszy był za różowy, a kolejne już za ciemne, za pomarańczowe. Nieustając w poszukiwaniach odkryłam że Radiant lift ma jeszcze trzy iine odcienie które mogły by mi spasować. Kolor 30, 33 i 35. Sugerując się swatchem z podpisem uroiłam sobie że kolor 33 będzie idealny: jasny i zółtawy (taki jest na zdjęciu) tropiłam go długo, aż pojawił się na allegro i w tą sekundę kupiłam. \jakież było moje rozczarowanie gdy wyciśnięty podkład wcale nie wyglądał tak jak sobie wyobraziłam że będzie.... był za żółto-pomarańczowy i tym samym za ciemny :( ale cóż nałożyłam tęsknie to cudo na twarz znacznie rozbielając wierzchnią warstwą jasnego pudru. Efekt dało się znieść. Potem próbowałam też rozbielać go innym jasnym podkładem ale w proporcjach 1:1 nadal jest za żółty! Zostało tylko kupić rozjaśniacz do podkładów. Dlaczego mam ochotę z nim walczyć? Bo ma cudną konsystencję: lekką i delikatną. Ładnie rozprowadza się na mojej skórze. Nie podkreśla niedoskonałości: rozszerzonych porów, drobnych zmarszczek, a ładnie kryje przebarwienia. Daje ładny świetlisty efekt na skórze i utrzymuje się bez zarzutu i zmian dłuuugo. (oczywiście przypudrowany i na dobrze nawilżonej skórze). Ale szczerze mówiąc wolałabym gdyby Max Factor wyprodukował w końcu podkład który pasuje karnacji polek bo wszystkie kolory ma dość słabe. Przez co nawet świetna formuła traci bo jak się komuś spieszy to nie ma czasu bawić się w mieszanie kolorów tylko chce rach ciach użyć idealnego pewniaka. Ja co się zasadzę na jakiś ich podkład to się okazuje że wszystkie za ciemne lub te jasne za różowe. Ale w tym się zakochałam, zakupiłam kolor w ciemno więc trochę się z nim pomęczę :)

Fajny podkład

Jak na swoje mocne krycie podkład jest dosyć lekki i ma przyjemną konsystencje, daje ładne wykończenie. Niestety trochę ciemnieje na twarzy. Skóra musi być mocno nawilżona, w innym przypadku podkład wysusza i podkreśla przesuszenia.

Dla mnie rewelacyjny :)

Posiadam cerę tłustą i wrażliwą i ten podkład jest dla mnie idealny!
Pierwszą rzeczą, za którą go uwielbiam jest wygląd-opakowanie jest stylowe, kobiece i wyróżnia się na drogeryjnej półce. Pompka jest wygodna, nie zacina się i nie wypływa z niej zbyt duża ilość podkładu, za co duży plus. Zapach jest bardzo delikatny, dla mnie zdecydowanie przyjemny i niedrażniący. Konsystencja lekka, nie zapycha i nie powoduje, że wyskakują mi na twarzy nowe niedoskonałości. Jeśli chodzi o krycie to jest dobre- u mnie radzi sobie świetnie z naczynkami i pojedynczymi wypryskami. Nie tworzy efektu maski, nie ciemnieje i nie waży się. Utrzymuje się na twarzy baardzo długo, u mnie cały dzień bez żadnych poprawek. Świetnie rozświetla twarz, dzięki niemu buzia jest promienna, rozjaśniona i wygląda mega :). Zdecydowanie polecam.

masakra

Podkład jest tragiczny, źle się rozprowadza, pozostawia smugi,wchodzi w pory tak ,że wygląda się jak w kropki!!Podkreśla wszystkie niedoskonałości jak zmarszczki, źle oczyszczona cera, nie kryje, za szybko się wchłania, ma rzadką konsystencję, gama kolorystyczna to tez porażka, mam odcień nude, który wpada w pomarańcz i żółć. Skusiłam, się choć od wielu lat używam lasting performance i juz nigdy go nie zaminie!!!!. Jestem tak wzburzona, że aż musiałam napisać opinie. Nie kupiłabym go, choćby sprzedawali go za złotówkę. Nie wiem skąd te dobre opinie, ale ok może dziewczyny mają idealną cerę. Nazwa sama lift ma tylko tyle wspólnego że puder ma drobinki brokatu, czego też nie toleruje w pudrach ale trudno. I choć nie wychodze bez tapety z domu dziś to zrobiłam, bo już uważam, że lepiej wyglądam bez niż z tym czymś. Odradzam